رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری پس از تغییر جنسیت در تهران کشته شد
#31
طفلی.....6ae4d5
[عکس: IMG_20150208_165509_0_.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: علیرضا ، Delsaa ، KING ، AmirAliA2 ، binamegharib ، only_general
#32
اگه به مامانم بگم که نمیگم میگه ببین داداشه طاقت نیاورد کشتش مطمینم درسته داداشه بهش پیشنهادرابطه داده بقیش الله والم درکل خداروشکربه ارزوش رسیذومردازاین دنیالعنتی راحت شد
گاهی برای ماندن بایدرفت1358858691
پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، binamegharib ، only_general
#33
برادرش ی آشغال بوده

ی "حیوون دوپا"

ی احمق خودخواه
واقعا متاسف شدم
روحش شاد
اما،
بهتر ک رفت...
این دنیا آشغال،ارزونیه آشغالایی مث برادر کثافتش....


[sub]...... [/sub]ion[sup] ......[/sup]


پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general
#34
(10-27-2013، 12:14 AM)آنیتا نوشته: دختری پس از تغییر جنسیت در تهران کشته شد


[عکس: %D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%AA%D9%84-15.jpg]

[عکس: ghattl.jpg]
به گزارش ایسکانیوز ساعت 21 یکشنبه هفتهجاری تلفن کلانتری 106 نامجو به صدا درآمد و به افسر نگهبان خبر رسید دختر21 ساله ای به نام «مهسا» در خانه اش کشته شده است.
سپس محمدرضا حیدری - بازپرس کشیک دادسرایناحیه 27 تهران - در جریان قرار گرفت و به همراه افسران پایگاه دهم اداره آگاهی مرکز به قربانگاه «مهسا» در خیابان دکتر «شریعتی» رفت.
شواهد نشان می داد این دختر که سالها ازمشکل دوجـ.نـ.سـ.یـ.تی رنج می برد خفه شده است.وی که پیش تر «مسعود» نام داشت به تنهایی در خانه مجردی زندگی می کرد و به تازگی تغییر جنسیت داده بود.با روشن شدن این موضوع ، پیکر «مهسا» بهپزشکی قانونی فرستاده و دو ساعت بعد یک متهم دستگیر شد. هم اکنون تحقیق کارآگاهان برای افشای انگیزه جنایت و بازداشت سایر متهمان ادامه دارد و پرونده در شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت تحت رسیدگی قضایی است.


گزارش ایسکانیوز می افزاید، از سوی دیگر، تسویه حساب خونین دو قاچاقچی جوان در خیابان «هاشمی» تهران با جنایت پایان یافت.


ساعت 19 یکشنبه افسران کلانتری 108 نواببا کشیک دادسرای ناحیه 27 تماس گرفتند و از آدمکشی کینه جویانه خبر دادند.جانی اگر چه شناسایی شده اما هنوز دستگیر نشده است و تجسس پلیس برای ردیابی اش ادامه دارد.


شامگاه گذشته دوستان دختري به نام «مهسا»پس از آنكه با زدن زنگ درب خانه‌ي وي پاسخي دريافت نكردند، موضوع را به پليس اطلاع دادند و ماموران كلانتري 106 نامجو با حضور در آپارتمان محل سكونت دختر جوان واقع در خيابان پليس، با اخذ مجوز قضايي به داخل منزل رفتند و با جسد مهسا مواجه شدند.


در اولين اقدامات پليسي، طي تماسي با قاضيمحمدرضا حيدري بازپرس كشيك قتل پايتخت و اعلام وقوع جنايت، بازپرس جنايي تهران در قربانگاه مهسا حضور يافت و جسد وي را در حاليكه بر اثر وارد آمدن فشار به عناصر حياتي گردنش از پاي درآمده بود، سوژه بررسي پزشك كشيك قانوني قرار داد.


بازپرس ويژه‌ي قتل تهران در تحقيقات ابتدايياز دوستان مهسا متوجه شد كه اين دختر جوان پيش از اين پسري دو جنسيتي به نام مسعود بوده كه با انجام عمل تغيير جنسيت، تبديل به دختر شده است.
--------------


انگيزه قتل دختر دوجنسه چه بود؟


[عکس: n00004760-b.jpg]انگيزه قتل دختر دوجنسه چه بود؟

با تحقيق بيشتر روي پرونده قتل جوان دو جنسيته‌اي به نام مسعود كه به مهسا تغيير نام داده بود احتمال اينكه برادر مقتول، او را به خاطر سرقت پول‌هايش كشته باشد قوت گرفته است. جسد مهساي 21 ساله 5 ارديبهشت ماه امسال در آپارتمان كوچكش پيدا شد.
تحقيقات حكايت از آن داشت كه دختر جوان ساكن يكي از شهرستانهاي كوچك بوده و به خاطر دوجـ.نـ.سـ.يـ.ته بودن و تغيير جنسيت با خانواده‌اش دچار مشكل شده و يك سال قبل از خانوده‌اش قهر و به پايتخت آمده است. او اين آپارتمان كوچك را اجاره كرده بود و دوستاني پيدا كرده و بيشتر اوقات خود را با آنها مي‌گذراند. ادامه تحقيقات نشان داد پدر و بردار مهسا كارگر فصلي بوده و در تهران به سر مي‌برند.با پيدا كردن اين دو نفر حميد برادر مهسا همان اوايل تحقيق مسوليت به قتل رساندن خواهر خود را بر عهده گرفت: خواهرم از يك سال قبل به خاطر پاره‌اي مشكلات از خانه قهر كرده و به تهران آمد.

اين مهاجرت براي خانواده ما خيلي حرف و حديث به دنبال داشت شهرستان ما خيلي كوچك بود و همه همديگر را مي‌شناختند ما خيلي از بابت گوشه كنايه‌هاي مردم در عذاب بوديم.پيش او آمدم و از او خواستم به شهرستان برگردد ولي او گوشش بدهكار نبود.اين كار را طي چند ملاقات با او انجام دادم ولي او مي‌گفت ديگر به خانه برنمي گردد.

شب قبل از حادثه به اتفاق چند مهمان ديگر در خانه يكي از دوستان او در فرحزاد بوديم. دير وقت به خانه برگشتيم.دوباره نشستم و با او صحبت كردم تا به شهرستان برگردد ولي او زير بار نرفت. درگيري شديدي بين ما اتفاق افتاد و بعد به خواب فرو رفتيم.

فردا صبح زود از خواب بيدار شدم او هنوز بيدار نشده بود سراغ او رفتم و گردن او را گرفته وآن‌قدر فشار دادم تا خفه شد. بعد هم خانه را ترك كردم.

اما ادعاي اين جوان در حالي از سوي بازپرس جنايي تهران مورد بررسي قرار گرفت كه در تحقيقات مشخص شد مقتول مبلغ سه ميليون تومان پول داشته كه بعد از كشف جسد ديگر خبري از آنها نيست.

علاوه بر اين ثابت شد كه متهم به شدت اعتياد دارد و احتمال اينكه با انگيزه سرقت اقدام به قتل كرده باشد، زياد است.

در حال حاضر تحقيقات روي متهم براي پيدا كردن انگيزه واقعي قتل از سوي وي در حال انجام است و بازپرس اين پرونده متهم را بار ديگر در اختيار اداره آگاهي قرار داده است.

مرجع : تهران امروز                                                                 
 تاريخ انتشار:  12 ارديبهشت 1389

-------

سرنخ دستگيري عامل قتل دختر جوان تغيير جنسيت داده در دست يك راننده آژانس بود.[عکس: images?q=tbn:ANd9GcSPLbBtUc9gio2MRmepqaM...HYpBdE05uA]راننده آژانس، پليس را به خانه قاتل برد
سرنخ دستگيري عامل قتل دختر جوان تغيير جنسيت داده در دست يك راننده آژانس بود.

در اين جنايت هولناك دختري به نام مهسا – ?? ساله – كه دو سال قبل پس از عمل جراحي تغيير جنسيت داده و دختر شده بود شامگاه يكشنبه پنجم ارديبهشت در خانه مجردي‌اش به قتل رسيد.
پس از حضور مأموران كلانتري ???، كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران و قاضي «حيدري» از شعبه دهم بازپرسي، تحقيقات جنايي آغاز شد. نخستين بررسي‌ها نشان مي‌داد مهسا حدود يكسال قبل از خانه‌شان در شهرستان فرار كرده و به تهران آمده و به همين دليل هم با خانواده‌اش قطع رابطه كرده بود.

تا اين‌كه پدر و برادرش كه از كارگران فصلي بودند چند ماه قبل به تهران آمده و محل زندگي مهسا را شناسايي كرده بودند.

يكي از دوستان مهسا گفت: شب قبل از حادثه، «مهسا» با برادرش و چند تن از دوستانش به فرحزاد رفته و آخر شب به خانه برگشته بود اما ديگر خبري از او نداشتيم تا اين‌كه امروز عصر كه به خانه‌اش آمديم جسد او را يافتيم. اين در حالي بود كه «مهسا» و برادرش با هم بشدت درگير بودند.

تحقيقات ادامه يافت تا اين‌كه كارآگاهان دريافتند مهسا اغلب اوقات با آژانس، رفت و آمد داشته است. راننده آژانس به مأموران گفت: «از آنجا كه بعضي اوقات او مسافرم بود از ميان حرف‌هايش فهميدم كه پدر و برادرش در خانه‌اي واقع در شرق تهران زندگي‌ مي‌كنند. البته دو سه بار هم او را به آنجا بردم اما هميشه سر خيابان پياده مي‌شد.

بنابراين كارآگاهان با راهنمايي راننده آژانس به خيابان مورد نظر رفته و سرانجام خانه آنها را شناسايي كردند و پدر و برادر مهسا براي بازجويي به اداره دهم پليس آگاهي منتقل شدند.

حميد – ?? ساله – نيز بلافاصله به قتل خواهرش اعتراف كرد و گفت: مهسا باعث سرشكستگي ما شده بود و حرف‌هاي زيادي پشت سرش مي‌زدند. به همين خاطر آبرويمان به خطر افتاده بود.

سرهنگ كارآگاه سعيد‌ ليراوي – معاون مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي تهران – با اعلام اين خبر گفت: متهم پس از بازداشت براي تحقيقات بيشتر در اختيار كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت.مرجع : تهران امروز                                                                  
 تاریخ انتشار:  12 ارديبهشت 1389


منبع http://helpts.blogspot.comخدا لعنتش کنه که برای حرف مردم خواهر خودشو کشته . اون بیچاره بیگناه مرده و الان تو بهشت باید باشه .
بیان براش دعا کنیم که لااقل تو اندنیا شکنجش نکنن
زندگی برای ما تراجنسی ها خیلی سخته

.


پاسخ }
سپاس شده توسط: الناز ، only_general
#35
Thumbs Up 
(10-27-2013، 09:33 AM)نیاز نوشته: خدا لعنتش کنه نزاشت طمع خوش زندگی رو بعد عمل هم بچشه خدااااااااااااااااااا

با حرفت موفقم
خدالعنتش کنه
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، only_general
#36
(10-27-2013، 01:06 AM)دختر زمستان نوشته: خداااااااااااا 6ae4d5

متاسفم که اخبار چنین وحشیانه ای را میخوانم
خیلی ترسیدم و مضطرب شدم ... بیچاره با سختی به آرزوش رسیده بوده و کلی امید برای فرداهاش داشته... روانش شاد

با اینهمه رنج و سختی که ترنسها میکشن دیگه روانی براش نمونده تا شاد بشه!
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، Barnman ، only_general
#37
واقعا خبر دردناکی بود..این همه سختی و گرفتاری بکشی تا به خودت واقعیت برسی....بعد بهت میگن مایه سر افکندگی شدی....مگه ما گناه کردیم ،خلقت ما هم اینجوری بوده..یکی نیست بشون بگه مهسا دیگه از خانوادش جدا شده دیگه چه سر افکندگی می مونه.خدا  همشون لعنت کنه....حالا درسته بعضی از خانوادها سطح فرهنگ خیلی پایینی دارنولی مثلا خانواده من که خیلی لدعای فرهنگ و اصالتشون تو شهرمون میشه.وقتی که موضوعو به خواهرم گفتم...میدونی چی بهم گفت.گفت وقتی عمل کردی دیگه نیا.....فکرشون کنید این طرز برخورد یه خانواده مثلا با فهمو شعوره
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، Barnman ، only_general
#38
(02-10-2015، 01:51 PM)BanooAlisaa نوشته: سلام دلم براش سوخت ولی این متن کامل نیست من توی سایت همین خوندم که برادرش گفته بود که به من پیشنهاد رابطه داده بودو اون هم عصبانی شده بود بخاطر تغییر جنسیت نکشته بود پس زود قضاوت نکنیم ولی به هر حال دلم براش سوخت

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بله شما کاملن حق داری!
چون اگه این مطلب صحت داشت صد در صد حقش بود که کشته بشه بهتره به قاتلش یه مدالی چیزی هم بدیم که انقدر قضاوت درستی داشته!! /sarcasm
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، only_general


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  علت عمل تغییر جنسیت، فشار اجتماعی است deldadeh 89 21,561 07-26-2018، 01:00 PM
آخرین ارسال: Irantour
  مصائب تغییر جنیست؛ تغییری برای رهایی deldadeh 2 958 05-25-2018، 07:39 PM
آخرین ارسال: سعید30
  حقیقت تلخ تغییر جنسیت !!! deldadeh 19 8,053 02-20-2018، 01:44 PM
آخرین ارسال: مهرداد leo
  فقدان آموزش در جراحی تغییر جنسیت مارال 3 1,349 09-15-2016، 12:07 AM
آخرین ارسال: دختر زمستان
  نشست تخصصی تغییر جنسیت از دیدگاه حقوقی، فقهی و روانشناسی Aramesh 0 912 02-29-2016، 01:26 AM
آخرین ارسال: Aramesh
  پرونده تغییر جنسیت مجله سرنخ شماره 273 Mahroo 14 4,664 02-17-2016، 11:10 PM
آخرین ارسال: Mahsa-B
  درک باطل اهل سنت از تغییر جنسیت deldadeh 8 3,378 11-26-2014، 12:58 PM
آخرین ارسال: ѕвезда
  آشنايي با جانورانی که تغییر جنسیت می‌دهند deldadeh 5 2,412 11-13-2014، 01:59 PM
آخرین ارسال: امید
  برزخ جنسیت ، من زنم یا مرد؟ deldadeh 2 1,444 11-12-2014، 02:39 AM
آخرین ارسال: amir100
  تلاش، انزوا و جنگ برای تغییر جنسیت deldadeh 1 1,212 10-06-2014، 08:05 PM
آخرین ارسال: MaryMoon.TS

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان