رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از محتا در موردمجلات
سلام محتای عزیز پیشنهادی دارم به نظر من اگر بتونید مجلاتی مثل روز های زندگی وخانواده مطلب در مورد ترنس ها چاپ کنید خیلی خوب میشه چون مجلات پرطرفداری هستند و به شخصه بعضی موقع ها می خونم   با تشکر از محتا
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Delaram ، علیرضا ، KING ، nik ، Sarah ، باران ، Sina
آلیسا جان هزینه های سرور و سایت انجمن بالاست و متاسفانه این ایده ها هم هزینه داره
و محتا جان هم یکی مثل همه ماست و همه باید دست به دست هم بدیم 
اگر میخوایم کار انجام بدیم باید کار گروهی باشه تا فشار روی یک نفر نباشه البته نظر شخصیم گفتم
[عکس: ovip_aks22.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: علیرضا ، deldadeh ، Delsaa ، KING ، nik ، Sarah ، باران ، Sina
اره دلارام جان هزینه داره من چند سال پیش درمجله خانواده درموردترنس نوشه بود که درمورد یه مردی بعد ازدواج رفتاره زنانه داشته که بعدش زن او این موضوع می فهمه..........بعد رفتم با کمی تحقیق موضوع ترنس بودم را فهمیدم .ولی اگه قرارچاپ بشه باید همه کمک کنیم40
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Delaram ، KING ، علیرضا ، nik ، Sarah ، باران ، Sina
سلام آلیسا جان.
جدا از مورد هزینه، مسایل دیگه مثل تابوها و تعصبات هست که نمیزاره این مطالب راحت در نشریات چاپ بشه و حتی اگر خود این مجلات هم بخوان برای جلوگیری از ریزش مخاطب سعی میکنن چراغ خاموش درباره این موضوعات حرکت کنند تا دردسر نشه براشون ولی خب هرازگاهی صحبتی میکنیم و سعی میکنیم انجامش بدیم تا جایی که بشه
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، maryam ، BanooAlisaa ، KING ، علیرضا ، nik ، Sarah ، حنانه ، باران
اره واقعا محتا جان من مجله که چند سال پیش خوندم چراغ خاموش حرکت کرده بودند مثلا گفته بودند درمورد ترنس زن که هیچ اسمی ازاسم واقعی نیاورده بودندفقط نوشته بود که مرد هایی هستند که از درون زن هستندوکمی به موضوع تغییر جنسیت روی اورده بودند1356929779
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Sarah ، باران ، Delsaa ، Sina
میشه در این قسمت مجلات و مقالاتی که مطلب مفیدی دارند معرفی کنید ؟
میشه ترجمشون کرد و اگر مقدارش کافی شد در قالب ماهنامه یا فصلنامه
 به صورت دیجیتال منتشر کرد
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران ، Delsaa ، Sarah ، Sina