رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای یک مورد عجیب
سلام به همه ی دوستان عزیز
راستش داستان من از جایی شروع شد ک احساس میکردم با بقیه یه سری تفاوت ها دارم،واسه همین هم تحقیق کردم و با مسائل مربوط به تراجنسی ها آشنا شدم.طبق چیزایی ک خوندم تقریبا میشه گفت همه ی اون ملاک ها رو تو خودم میدیدم.در مورد خودم باید بگم ک اگر کسی از من بپرسه پسری یا دختر بدون شک بهش جواب میدم ک من دخترم(از نظر جنس مذکرم)اما خب یه سری از چیزا هست ک منو اذیت میکنه.در واقع من از هر نظر از پسر بودن و اینکه رفتار پسرانه داشته باشم متنفرم ولی خب دست من نیست!
بعضی وقت ها به شدت دخترانه رفتار میکنم بعضی وقتا به شدت پسرانه!شاید باورتون نشه ولی با اینکه از پسرانه بودن متنفرم ولی باز هم هر چند وقت یه بار رفتارم به این سمت میره.من حتی از جسم خودم هم تنفر دارم و اصلا نمیخوام کسی منو به چشم یه پسر ببینه و حتی بیشتر از اون اینکه خودم رو هم با اسم پسرانه معرفی نمیکنم ولی نمیدونم چرا انگار بین دوتا جنسیت دائما دارم جابجا میشم.
طبق گفته های قبلی دوستان میدونم ک بحث جنسیت و گرایش از هم جداست ولی من گرایشم به پسر هاس.
ضمنا من پیش چندین مشاور و روانشناس و روانپزشک هم رفتم ولی ظاهرا حرفی واسه گفتن ندارن و همش من رو به همدیگه ارجاع میدن
ممنون میشم اگه بهم کمک کنید❤️
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام عزیزم
شما اول بگو خودت رو دختر یا پسر میدونی؟
احتمالا ترنسکشوال باشی ولی پیش دکتر محرابی میرفتی خیلی خوب میشد..
81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Pegah_org
(09-15-2018، 08:27 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام عزیزم
شما اول بگو خودت رو دختر یا پسر میدونی؟
احتمالا ترنسکشوال باشی ولی پیش دکتر محرابی میرفتی خیلی خوب میشد..

من خودم رو تماما دختر میدونم. Smile
خودمم خیلی دوست داشتم ایشونو ببینم ولی متاسفانه به خاطر یه سری مسائل موفق نبودم
راستی ممنون از اینکه واسم وقت گذاشتین 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa
(09-15-2018، 07:50 PM)Pegah_org نوشته: سلام به همه ی دوستان عزیز
راستش داستان من از جایی شروع شد ک احساس میکردم با بقیه یه سری تفاوت ها دارم،واسه همین هم تحقیق کردم و با مسائل مربوط به تراجنسی ها آشنا شدم.طبق چیزایی ک خوندم تقریبا میشه گفت همه ی اون ملاک ها رو تو خودم میدیدم.در مورد خودم باید بگم ک اگر کسی از من بپرسه پسری یا دختر بدون شک بهش جواب میدم ک من دخترم(از نظر جنس مذکرم)اما خب یه سری از چیزا هست ک منو اذیت میکنه.در واقع من از هر نظر از پسر بودن و اینکه رفتار پسرانه داشته باشم متنفرم ولی خب دست من نیست!
بعضی وقت ها به شدت دخترانه رفتار میکنم بعضی وقتا به شدت پسرانه!شاید باورتون نشه ولی با اینکه از پسرانه بودن متنفرم ولی باز هم هر چند وقت یه بار رفتارم به این سمت میره.من حتی از جسم خودم هم تنفر دارم و اصلا نمیخوام کسی منو به چشم یه پسر ببینه و حتی بیشتر از اون اینکه خودم رو هم با اسم پسرانه معرفی نمیکنم ولی نمیدونم چرا انگار بین دوتا جنسیت دائما دارم جابجا میشم.
طبق گفته های قبلی دوستان میدونم ک بحث جنسیت و گرایش از هم جداست ولی من گرایشم به پسر هاس.
ضمنا من پیش چندین مشاور و روانشناس و روانپزشک هم رفتم ولی ظاهرا حرفی واسه گفتن ندارن و همش من رو به همدیگه ارجاع میدن
ممنون میشم اگه بهم کمک کنید❤️

ُسلام عزیزم
شما ممکنه Gender Fluid (سیالیت جنسیت) داشته باشی. یعنی میکس مرد یا زن که ممکنه بعضی روزها احساسات پسرونه داشته باشی و روزهای دیگه احساسات دخترونه(البته احساسات دخترونه ات بیشتره) و این هیچ ربطی به گرا.. جنس.. نداره! دلیل اینکه مدام بین دوتا جنسیت جابجا میشه هم همینه! سعی کن وارد پروسه یا روند تغییرجنسیت نشی چون سیستماتیک به سمت اخذ مجوز تغییرجنسیت و انجام عمل تطبیق جنس اجباری سوق پیدا میکنی و احتمال اینکه بعد از عمل تطبیق جنس(از مرد به زن) پشیمون بشی خیلی زیاده.
پاسخ }
Genderqueer, also known as non-binary, is a catch-all category for gender identities that are not exclusively masculine or feminine‍—‌identities which are outside the gender binary and cisnormativity. Genderqueer people may express a combination of masculinity and femininity, or neither, in their gender expression
I am going to fly like a butterfly on 12 December 2018
[عکس: pt66_trans-flag-butterfly_-_copy.jpg]
وبلاگ من http://seagirl.blogfa.com
پاسخ }
سپاس شده توسط: arianats ، Pegah_org
(09-16-2018، 12:09 PM)امیلی نوشته: Genderqueer, also known as non-binary, is a catch-all category for gender identities that are not exclusively masculine or feminine‍—‌identities which are outside the gender binary and cisnormativity. Genderqueer people may express a combination of masculinity and femininity, or neither, in their gender expression

امیلی جان 

جندرکوییر به افرادی گفته میشه که جنسیت عادی ندارن به همین دلیل به معنی عجیب و غریب هست! 
در واقع اصطلاح کوییر کلی هست و شامل تمام هویت های جنسیتی است اما گرا.. جنس.. نیست! 
هرکسی که جنسیت یا جنس نامشخصی داره میتونه خودش را کوییر معرفی کنه حتی دوجنسه ها.
درسته پگاه هم میتونه یک کوییر باشه اما بهتره خودش را یک ترنسجندر یا دگرجنسگونه معرفی کنه...
در هر صورت متاسفانه در ایران هنوز این اصطلاحات بیگانه هستن و در بین مردم یا حتی پزشکان جا نیافتاده 
به امید روری که در ایران هم جنسیت سوم به رسمیت شناخته بشه و خیال همه راحت بشه   22 22
پاسخ }
(09-16-2018، 01:58 PM)arianats نوشته:
(09-16-2018، 12:09 PM)امیلی نوشته: Genderqueer, also known as non-binary, is a catch-all category for gender identities that are not exclusively masculine or feminine‍—‌identities which are outside the gender binary and cisnormativity. Genderqueer people may express a combination of masculinity and femininity, or neither, in their gender expression

امیلی جان 

جندرکوییر به افرادی گفته میشه که جنسیت عادی ندارن به همین دلیل به معنی عجیب و غریب هست! 
در واقع اصطلاح کوییر کلی هست و شامل تمام هویت های جنسیتی است اما گرا.. جنس.. نیست! 
هرکسی که جنسیت یا جنس نامشخصی داره میتونه خودش را کوییر معرفی کنه حتی دوجنسه ها.
درسته پگاه هم میتونه یک کوییر باشه اما بهتره خودش را یک ترنسجندر یا دگرجنسگونه معرفی کنه...
در هر صورت متاسفانه در ایران هنوز این اصطلاحات بیگانه هستن و در بین مردم یا حتی پزشکان جا نیافتاده 
به امید روری که در ایران هم جنسیت سوم به رسمیت شناخته بشه و خیال همه راحت بشه   22 22
یعنی طبق گفته هاتون من الان باید خودم رو یک ترنسجندر بدونم یا چیز دیگه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:

امیلی جان 

تو اون متنی که گذاشتم حرفی از گرا.. جنس.. نزده . ترنسجندر بودن یا نانباینری بودن اصلا ربطی به گرا.. جنس.. فرد نداره . همه چیز در مورد هویت جنسی هست .  تو این متن فقط کلمه gender استفاده شده که معنیش جنسیت میشه . طبق توضیحی که این دوستمون داد احتمالا نانباینری هست. نانباینری هم دسته های محتلف داره . نانباینری ها میتونند هم مرد و همه زن باشند یا دارای یه جنسیت ناشناخته باشن که نه مرده و نه زن .
پاسخ }
(09-16-2018، 02:50 PM)Pegah_org نوشته:

امیلی جان 

یعنی طبق گفته هاتون من الان باید خودم رو یک ترنسجندر بدونم یا چیز دیگه؟

نه عزیزم .  طبق توضیحاتی که شما دادید تا حدی که من اطلاع دارم نانباینری هستید . البته من روانشناس نیستم و بیشتر از روی اطلاعات عمومی خودم این را بهتون میگم . من یکی را میشناسم که مثل شماست . اگر خواستید میتونم با هم آشناتون کنم . تو تلگرام بهم پی وی بدید تا شما را به هم معرفی کنم . 
این آی دی تلگرام  منه . اگر خواستید در مورد ناباینری بودن یا جندرکوییر بودن هم اطلاعات بیشتر بدست بیارید این کلمات را از متنی که براتون گذاشتم پیدا کنید و تو گوگل سرچ کنید . 

@emilycore
پاسخ }