رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک در رابطه با هورمون تراپی
(02-05-2019، 08:22 PM)Kiyana نوشته:
(01-31-2019، 04:34 AM)امیلی نوشته:
(01-30-2019، 03:51 PM)Kiyana نوشته:
(01-28-2019، 08:03 PM)امیلی نوشته: عزیزم من با توجه به شرایط کشوری که توش هستم اون پست را نوشتم . یعنی تو ایران قانونه که اگر کسی عمل نکنه هورمون تراپی را شروع نمیکنند؟!!! اگر اینجوریه که خیلی بده . دکترتون از چی میترسه که هورمون بهتون نمیده . اگر ممکنه یکم توضیح بدید . من حس میکنم متوجه نشدم . من همیشه گفتم اول هورمون و شروع کردن هورمون هر چه زودتر زیر نظر دکتر . بعد اگر نیاز بود جراحی و اصلا هم نیاز به عجله کردن برای جراحی نیست مگر اینکه کسی دیسفوریای خیلی شدید به اون قسمت داره . این کاریه که ترنس ها در همه چای دنیا میکنند و به نظر من هم درست ترین کاره . اگر در ایران قوانین محدود کنننده وجود داره من از اون بی خبرم  . لطفا برام بگید که متوجه بشم

خب خیلی از بحث دور شدیم 
دکتری که الان تو رو جراحی و دکتری که هورمون تراپی HRT کردتت
چه دارو هایی برات نوشته و چه رژیم غذایی بهت داده؟ باید و نباید ها؟
اگه احساس میکنی میتونی کمک کنی همینا رو یا اینجا بنویس یا PM کن
ممنون

لطفا تو این تاپیک بحث دیگه ای نکنید دوستان تاپیک منو به انحراف نکشید لطفا

سلام عزیزم . من در مورد HRT توضیح میدم و داروهایی که قبل از عمل مصرف میکردم را هم بهت میگم . ولی لیست داروها بدرد نمیخوره به چند دلیل . یکی اینکه این داروها احتمالا تو داروخونه های ایران پیدا نمیشه و برندهای دیگری وجود داره . دوم اینکه HRT حتما باید زیر نظر دکتر باشه وگرنه براتون خطر جانی داره (اگر دکترتون بدون اینکه عمل کرده باشید بهتون دارو نمیده پس اصلا میرید پیشش . دوستانی تو ایران هستند که بدون عمل زیر نظر دکتر دارن هورمون مصرف میکنند . اگر دکتر شما اصلا بهتون دارو نمیده خب بگردید یه دکتری را پیدا کنید که اینکار را بکنه . اگر دارو میده و فکر میکنید کمه یا تاثیرش زیاد نیست این اصلا قانون HRT هست . دکتر حدقل دارو رو به شما میده چون زیادتر کردن آن کمکی به پیشرفت تغییرات نمیکنه و فقط ریسک را بالا میبره . تغییرات با هورمون هم خیلی کند و به آهستگی انجام میشه (حتی اگر بیشتر مصرف کنید هیچ کمکی به سریعتر شدن آن نمیکنه) . در کل دو نوع دارو برای ترنزیشن ترنس ام تو اف تجویز میشه . 
1-تسترون بلاکر که جلوی فعالیت تسترون (هورمون مردانه) را در بدن میگیره
2-استروژن . هورمون زنانه که ویژگی ها زنانه را در بدن شما ایجاد میکنه . 

در مورد من قبل از عمل Spiractin 100  دو تا در روز مصرف میکردم . این دارو تسترون بلاکر هست . دکتر اون را چند هفته ای قبل از تجویز استروژن برام تجویز کرد . بعد از عمل در اکثر موارد نیاز به این دارو نیست چون بیشترین مقدار تسترون را بیضه ها ترشح میکنند و موقع عمل بیضه ها را در میارند . 
Progynova 2mg را هم هم قبل از عمل و هم همین الان دو تا در روز  مصرف میکردم . این هورمون استروژن هست . البته قراره این را با روش دیگری که دستگاهی را زیر پوست کار میزراند و به وطر منظم استروژن را تامین میکنه جانشین کنم . دستگاهش را خریدم و دارن برا میفرستن . بعدش هم باید از دکتر نوبت بگیرم که اون را زیر پوست کار بزاره . 

اگر دکتر شما دو نوع دارویی که در بالا گفتم (اسمش مهم نیست) را بهتون داده همین کافیه . صبور باشید تا دارو ها کارشون را بکنند . اگر نداده بگردید دکتر دیگری در شهری که در اون هستید پیدا کنید . از یقیه دوستان ترنس بپرسید تا دکتر مناسب تو شهرتون را بهتون معرفی کنند . من الان اکانت تلگرامم غیر فعاله . ولی امروز میرم یه سیم کارت دیگه میخرم که بتونم فعالش کنم . بعدش میتونم به یک گروه تو تلگرام معرفیتون کنم که بتونید از ترنس ها در مورد دکتر که هورمون بهتون بده کمک بگیرید . بازم تاکید میکنم که مصرف خودسرانه هورمون ممنوع .نمیخوام خدایی نرده بشنوم که به دلیل آمبولی ریوی یا ایست قلبی یا نارسایی کبد جونت را از دست دادی

نسخه هامو نشونت بدم؟ همچی میگی خودسرانه  کسی ندونه فک میکنه با بچه دبستانی حرف میزنی
تو هنوز از ایران نرفته بودی من تو پ.ق کمیسیون میدادم
من 4 ساله پرونده دارم تو بهزیستی و دادسرا و پ.ق  از همون ابتدا شروع کردم به بلوک کننده خوردن
و 2 سال هم هست دوزشونو بردم بالا
نسخه هایی از فوق تخصص غددم دارم که دکتر های اونور جرات نمیکنن تجویز کنن
حالا اینایی که به تو داده 
Spiractin 100 تو ایران اسپرینولاکتون 100 میل هست بچه های ترنس دبیرستانی خودمون میخورن
Progynova 2mg همون استرادیول والرات 2 میل هست
 من برای ارکیدکتومی دکترم آمپول دکاپپیل تجویز کرد
ما گدایی اطلاعات نمیکنیم که با این طرز صحبت میکنی دوست عزیز 
حرفی که شما میزنی مثل اینه که میگی هوایی که من نفس میکشم  با هوای شما متفاوته و نور آفتاب همینطور
هیچ چیز خارج با ایران فرق نداره 
دارو ها یه فرمول دارن برادر من واینکه هر کارخونه ای اسم پسند خودشو میذاره ربطی به فرمول دارو نداره

و در ضمن اگه پست 1 و با دقت میخوندی نوشتم رژیم های غذایی...
پس معلوم شد دکترهای سرتاسر جهان مشکل روانی دارن 
کلا دکترا به اَره اوره شمسی کوره 100 برگ رژیم غذایی مینویسن به ترنس ها که میرسن لال میشن

در کل ممنون که تاپیک منو بهم ریختی من نصیحت لازم ندارم نصیحت رو من تاثیر نداره

اوکی عزیزم . چرا ناراحت میشی ؟ من که شما رو نمیشناسم . از کجا میدونستم که شما این مراحل را پشت سر گذاشتید . برداشت من این بود که تازه میخواید هورمون ها را شروع کنید . وقتی من شما را ندیدم و آنلاین دارید صحبت میکنیم این جور سو تفاهمات طبیعی هست . ضمنا برادر خطاب کردن یک زن ترنس توهینه به او و حتما میدونید که باعث ناراحنی و دیسفوریا میشه . من کلی درد را روزانه تحمل نمیکنم برای اینکه شما بیاید برادر خطابم کنید . اگر خود ما نخواهیم به هویت جنسیتی همدیگه احترام بزاریم از بقیه مردم چه انتظاری میتونیم داشته باشیم؟ لطفا دیگه اینکار را نکنید .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
Smile به دل نگیر یه اصطلاحه به دخترا هم داداش میگن تو ایران
پاسخ }
سپاس شده توسط: Ellena ، امیلی
ببخشید که این صحبت بنده هم ربطی به موضوع تاپیک شما نداره، ولی نمیتونم نگم!
منم بارها!! بارها توی دعواهایی که بعضی از بچه های ترنس با هم می کنن متوجه لحن تحقیرآمیزی که نسبت به وضعیت جنسیتی طرف مقابل دارن شدم! 
ام تو اف ها همدیگه رو داداش یا برادر خطاب می کنن، یا میگن مگه تو شوهرمی ! و از این قبیل چیزا که مثلا به حساب خودشون زده باشن تو دهن طرف! غافل از اینکه این توهین به خودشونم بر می گرده! 
در مورد اف تو ام ها هم تا طرف یه چیزی میگه که خوششون نمیاد برمیگردن میگن با این کارا فکر کردی مرد میشی! و از این قبیل

من نمیدونم چرا ما خودمون حداقل به خودمون احترام نمیذاریم! چرا یه حدی برای خودمون تعیین نمی کنیم؟ اصلا یکی از دلایلی که اگر روزی عمل کردم هیچ وقت دوست ندارم کسی در مورد ترنس بودنم بدونه همینه! وقتی هم نوع من منو به خاطر این مشکلی که خودشم باهام درش شریک هست تحقیر بکنه، اون استریتی که اصلا این مشکل رو نداره که لابد پاش برسه فاک می زنه به تمام هیکل و شخصیت و جنسیت و همه چیزم!
لطفا مراعات کنین دوستان، ترنس بودن درد کمی نیست، حداقل خودمون دیگه خنجر تو قلب هم فرو نکنیم
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: anisa ، فاطمیا ، Noushyn ، پانی
(02-07-2019، 01:36 AM)Mighty نوشته: ببخشید که این صحبت بنده هم ربطی به موضوع تاپیک شما نداره، ولی نمیتونم نگم!
منم بارها!! بارها توی دعواهایی که بعضی از بچه های ترنس با هم می کنن متوجه لحن تحقیرآمیزی که نسبت به وضعیت جنسیتی طرف مقابل دارن شدم! 
ام تو اف ها همدیگه رو داداش یا برادر خطاب می کنن، یا میگن مگه تو شوهرمی ! و از این قبیل چیزا که مثلا به حساب خودشون زده باشن تو دهن طرف! غافل از اینکه این توهین به خودشونم بر می گرده! 
در مورد اف تو ام ها هم تا طرف یه چیزی میگه که خوششون نمیاد برمیگردن میگن با این کارا فکر کردی مرد میشی! و از این قبیل

من نمیدونم چرا ما خودمون حداقل به خودمون احترام نمیذاریم! چرا یه حدی برای خودمون تعیین نمی کنیم؟ اصلا یکی از دلایلی که اگر روزی عمل کردم هیچ وقت دوست ندارم کسی در مورد ترنس بودنم بدونه همینه! وقتی هم نوع من منو به خاطر این مشکلی که خودشم باهام درش شریک هست تحقیر بکنه، اون استریتی که اصلا این مشکل رو نداره که لابد پاش برسه فاک می زنه به تمام هیکل و شخصیت و جنسیت و همه چیزم!
لطفا مراعات کنین دوستان، ترنس بودن درد کمی نیست، حداقل خودمون دیگه خنجر تو قلب هم فرو نکنیم

شما اگه خیلی نگران ترنسا باشی جای اینکه بیا اینجا و نصیحت کنی یه کار مفید براشون انجام بده. یه بحث کوچیک بود و تموم شد ... لطفا مرثیه سرایی نکنید... تاپیک مختومه است هی ادامه میدید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana
(02-07-2019، 01:36 AM)Mighty نوشته: ببخشید که این صحبت بنده هم ربطی به موضوع تاپیک شما نداره، ولی نمیتونم نگم!

میگی حرفام ربطی به تاپیک من نداره
خب پس چی میگی برا خودت؟
الان من نباید  بیام با تو بحث کنم کارهای مهم تری دارم

شما که دم از آگاهی و روشن فکری میزنید این تاپیک چه ربطی به تو داره آخه کاسه داغ تر از آش میشی 
ترنسی؟ اچ ار تی کردی؟  چی؟ چرا دخالت میکنی
چیزی که %1 هم به تو ربط نداره چرا میای تو تاپیک؟
عنوان تاپیک و پست اول و میخوندی و بعد تاپیک منو منحرف میکردی
نصیحت به کی میدی؟ به من میگی؟ کاسه کوزه تو جمع کن برو پی کارت
برو تو بخش عمومی تاپیک بزن و اونجا امثال خودتو  نصیحت کن اینجا تاپیک شخصی منه
و تاپیکشو مختومه اعلام کردم نمیدونم چرا نمیخوایم از سوادمون استفاده کنیم Exclamation
امییدوارم بتونید این نوشته قرمز درشت و بخونید.

ختم تاپیک

من بعد شما هم حق نداری تو تاپیک هایی که استارترش منم نظر بدی
بسلامت.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Ellena

اول شما خودتون به حرفهایی که میزنی خوب فکر کن نتها تو این قسمت بلکه تمامی قسمت
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana
مثل اینکه حرف بدی زدم! خب ببخشید دوستان،  هر جور که دوست دارین هم رو صدا کنین
استارتر عزیز ببخشید که بعد از اعلام خاتمه تاپیک باز پست گذاشتم، فکر کردم با این حجم از احساسات جریحه دار شده این عزیزان لازمه که حتما بابت حرفای بدم ازشون عذرخواهی کنم
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana ، فاطمیا ، پانی
(02-08-2019، 07:50 PM)Mighty نوشته: مثل اینکه حرف بدی زدم! خب ببخشید دوستان،  هر جور که دوست دارین هم رو صدا کنین
استارتر عزیز ببخشید که بعد از اعلام خاتمه تاپیک باز پست گذاشتم، فکر کردم با این حجم از احساسات جریحه دار شده این عزیزان لازمه که حتما بابت حرفای بدم ازشون عذرخواهی کنم
درود بر شما Rolleyes
خب مشکل به کل تو این تاپیک کاملا حل شده 

تاپیک مختومه اعلام شده  منتظریم مدیر بیاد لاک کنه
پاسخ }
سپاس شده توسط: Ellena