رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درک باطل اهل سنت از تغییر جنسیت
مدیر بخش خبری :
این مطلب این رو نشون میده که اهل سنت نتونستن این اختلال رو درک کنن
این یاوه گویی های مضحک در حالی گفته میشه که :
امام خمینی (ره) فتوای درمان ترنسکشوال ها داده اند و این روشن فکری مذهب شیعه و درک بالای امام خمینی (ره) را نشان میدهد...
واقعا نمیدونم درمورد این حرف های مضحک پایین چی بگم خودتون بخونید!!!

تغییر جنسیت، روش جدید شیطان!!!

زمانی که خداوند شیطان را از بهشت بیرون راند، دشمن انسان گشت و سوگند یاد نمود که تمام انسان ها را فریب داده و گمراه نماید و آن ها را به تغییر خلقت خدا فرا خواند! و گفت: {‏ وَلآمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللّهِ}/ 119 نساء. یعنی: ‏و بديشان دستور مي‌دهم، و آنان آفرينش خدا را دگرگون مي‌كنند.
جای بسی تاسف است که هم اکنون تغییر خلقت خداوند به علمی تبدیل شده که برای آن پژوهش ها و آزمایش های زیادی انجام می گیرد که از آن ها هیچ فایده ای جز فساد در زمین و اجابت دعوت شیطان، حاصل نمی شود! و آخرین چیزی که اینک در  زمینه تغییر خلقت پدیدار گشته: تبدیل زن به مرد است!
پس در مقاله ای که در سایت CNN منتشر شده، محققان آلمانی کشف کردند که با مشخص ساختن کیفیت کار ژن های مسوول هویت جنسی در طول دوره های مختلف، از طریق تحت نظر گرفتن ژن های مشخصی با نام Fox 12 که به ظهور تخمدان در زنان می انجامد، می توانند با از بین بردن این ژن ها تخمدان ها را به سلول های مردانه تغییر دهند.
 [عکس: 323265689111.JPG]
این گروه خاطر نشان ساخت که اختلافات بین دو جنس کمتر از آن چیزی است که بعضی در سطح ژنتیکی می پندارند، بلکه در واقع دانشمندان می توانند حتی جنس تکامل یافته را پس از تنظیم ژن هایش به گونه ای که سلول های تخمدان زنانه به سلول های تناسلی مردانه تبدیل شوند، تغییر دهند.
«روبن لوفلبدج» از اعضای موسسه ملی پژوهش های علمی آلمان می گوید: در حقیقت این پژوهش به زودی مفهوم وابستگی جنسی را دگرگون می سازد، چرا که امکان تغییر جنسیت مخلوقات به صورت کلی و حتی پس از بالا رفتن سن آن ها فراهم می گردد.  این پژوهش گر بر آن است که به زودی به منظور شناسایی آن چه به دانشمندان توانایی انجام معکوس این کار را می دهد، اقدام به جمع آوری گروه علمی در لندن نماید که از طریق دست کاری ژن ها، سلول های جنسی مردانه را دست خوش تغییر قرار دهند.
این خود دلیلی بر صدق قرآن است!  
ای دوست من بنگر که چگونه دانشمندان برای تغییر خلقت خداوند و تبدیل مرد به زن و عکس آن تلاش می کنند، در حالی که خداوند متعال می گوید: { يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن ذَكَرٍ وَأُنثَى}/ 13 حجرات. یعنی: ما شما را از مرد و زن آفريده‌ايم.
 اما شیطان باور خود را بر آن ها قبولانده، پس پیرو او شده اند و دعوتش را اجابت نمودند و اموالشان را برای تغییر خلقت خدای عزوجل مصرف نمودند. و این موارد دلیلی است بر صدق قرآن و این که به راستی این کتاب از جانب خداوند متعال نازل شده است.
یقینا پیامبر صلی الله علیه و سلم مشغول به دعوت به سوی الله و هدایت بشر و دعوت آن ها به سوی عبادت خدای واحد بود، و عبادت سنگ و بت را نفی می نمود. و در تبلیغ دین اسلام و حلال و حرام و دعوت قومش به مکارم اخلاق تلاش می کرد و از پیش بینی آن چه انسان در آینده انجام می دهد، غافل نبود!
بدین خاطر امثال این آیات دلیل بر این است که قرآن ما را از انجام آن چه انسان از فساد و تغییر خلقت خدا انجام می دهد، با خبر ساخته تا این که ما مسلمانان را از انجام این اعمال بر حذر دارد و این نشانه وسیله ای برای افزایش ایمان و یقین ما به خالق بزرگمان باشد.

و برای این الله تعالی ما را از پیروی گام های شیطان و دنباله روی او بر حذر داشته و بدین منظور در تکمیل آیه سابق می فرماید: {وَمَن يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيّاً مِّن دُونِ اللّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَاناً مُّبِيناً* ‏يَعِدُهُمْ وَيُمَنِّيهِمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلاَّ غُرُوراً ‏}/ 119-120 نساء. یعنی: و هر كه شیطان را به جاي خدا سرپرست و ياور خود كند، به راستي زيان آشكاري كرده است. ‏ بدانان وعده‌ها مي‌دهد و به آرزوها سرگرم مي‌كند، و شیطان جز وعده‌هاي فريبكارانه بديشان نمي‌دهد. ‏

پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر بهار ، KING ، Farhad ، Delsaa ، ѕвезда ، Frmesk
وااااا!چــــــــــرا خود درگیری دارن با خودشون!
نفهمیدیم آخر بنا به گفته امام خمینی(ره) روح بر جسم ارجحیت داره و ما از مخلوقات برگزیده خداییم و تغییر حلال تر از شیر مادر؟
یا
دست برنده تو آیت خداوندیمو شیطان پرست؟!
نفهمیدیم پس حضرت علی (ع) که اون زمان می ره روی دوش اون ترنس بعد از سالها عبایی می اندازه و می گه زین پس با او مثل یک مرد رفتار کنید چیه؟
پذیرفتن عوت شیطان رجیم چیه؟1402294310
ولی... اگه بهشت به این حرفاست...من از الان کارت دعوتمو پس میدم
[عکس: 387376_222772414459564_100828189987321_5...8232_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، deldadeh ، Delsaa
بچه ها همه می دونین من بی دینم و آئیست و نمی خوام اصلا طرفداری هیچ گروه مذهبی رو بکنم یا جنجال بپا کنم اما اگه میشه به حرفام گوش بدین بعد خودتون مهر تصمیمی دوست داشتین بگیرین:
من از همه تون در خواست می کنم این جور پستها حذف بشه و اصلا تو سایت قرار داده نشه، اولا دین و اعتقادات هر شخصی یک چیز شخصیه دوما الان شما اومدین با گذاشتن این پست اعلام کردین همه شیعه ها خوبن همه سنی ها بد  در حالی که هم همه جا خوب و بد هست هم هیچ کدوم از ماها چه سنی چه شیعه چه مسیحی چه کلیمی و... در انتخاب دینتون هیچ نقشی نداشتین اگه تو غرب و جنوب ایران به دنیا می اومدین احتمالش بیشتر بود سنی باشید اگه سمت اروپا بود مسیحی می شدین و... مهمتر اینه همه ما انسانیم و این جا هم یک گروه برای حل مشکلات انسانهای ترنسه درسته این حرفهای واهی که این فقیه اهل سنت زده کاملا مضحکه و مسخره اما همین سر تیتیر شما با عث میشه کل جامعه اهل سنت برن زیر سوال یا مثلا دیروز یک خبرگزاری خارجی حرف یکی از مجتهدین شیعه رو مسخره کرده بود که گفته بود زنان نباید برن لگ پرانی و مدال بیاورند اوج کمال زن مادر شدن است. ما نیومدیم اینجا به اتیش بحثهای مذهب یو هرچیزی که باعث جدایی بین انسانها بشه دامن بزنیم اگه همینجوری جلو بره فردا باید به جای جامعه ترنسها بگیم جامعه ترنسهای اصول گرا، ترنسهای ائیست، ترنسهای اصلاح طلب و... در حالیکه واقعا مسخره هستش این حرفها من نمی گم نگین حرف یکی رو هر کسی که در مورد ترنسها حرف اشتباه زد باید بهش یاد داد درستش رو اما تو انتخاب کلمات و جمله ها مراقب باشیم تا فردا هیچ دلخوری و دلزدگی پیش نیاد بازم میگم دوستای خوبم من طرفداری هیچ گروه و مذهبی رو نمی کنم اگه الان مبحث و تیترش  مسیحیان  بود باز هم من همین حرف رو می زدم و جهت یاد اوری که خودم چقدر دلم از اهل سنت پره یادتون باشه الان من 6 ساله به خاطر اعتقادات خانودم که اهل سنتم دارم از ترس جونم هی فرار می کنم و مخفی میشم
بازم می گم امیدوارم هیچ کس برداشت شخصی نکنه مریم جون تو از بهترین دوستامی منظورم اصلا فقط به تو نیست منظورم به کل اینجور پستها هستش و برای اینده دارم می گم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، پانی ، Farhad ، Delsaa ، deldadeh ، Frmesk ، نیلوفر
آقا حرفای مذهبیش به کنار ، اون قسمتی رو که نوشته از نظر علمی میشه انسان کاملو با دستکاری کروموزومی تغییر داد درسته؟؟
اگه درست باشه که خیلی خوبه Greenstars من تا حالا جایی نشنیده بودم
پاسخ }
سپاس شده توسط: پانی ، Delsaa
آنای عزیزم آبجی مهربون و گلم قربون دلت برم عزیزم
اهل سنت کلا ما ترنس ها رو منحرف میدونن و کارهای ما رو کارهای شیطان میدونن و میگن انقده که از خدا دور شدیم این ها بلاهای خدا هستش که گریبان گیر ما شده و ما ترنس شدیم ! و تحت هیچ شرایطی تو مغزشون نمیره که این اختلال هم مثل خیلی از اختلالات دیگه مادر زادی هستش و ما هیچ نقشی درش نداشتیم.
آنا جون طبق این حرف هاشون کاملا میشه به این نتیجه رسید که اهل سنت هیچ منطقی نسبت به این جور اختلال ها و مابقی اختلالات مادر زادی ندارند . طوری که بعضی هاشون به دکتر و پزشک اعتقاد ندارن نمیخوام موضوع رو باز کنم.
یادمه پارسال یکی از به اصطلاح تحصیلکرده های اهل سنت سراوان سیستان و بلوچستان که دکترای قرآن و حدیث داشت به من همین حرف رو زد گفتش این ها بلاهای پروردگار که گریبان گیرتون شده انقده که از خدا دور هستین.
خوب آنا جون تو هیچ کدوم از کشورهای حوزه خلیج فارس ترنس.ک.سوالیسم هیچ مشروعیتی نداره هیچ حتی تو بیمارستان ها عمل تغییر جنسیت ممنوع هست چرا ؟ چون دین رسمی کشورشون سنی هستش و سنی ها این کار رو روش جدید شیطان میدونن.
خیلی راحت میشه به این نتیجه رسید که اهل سنت خیییییلی افراطی و خیلی جا داره تا بخواد خیلی چیزها رو بفهمه.
آنا جون عزیز دلم آبجی گلم ما باید این مطالب رو اینجا بزاریم تا پدر و مادر یکی از بچه های ترنس رفتش وارد اون سایت شد و اون مطالب مضحک رو خوند تحت تاثیر قرار نگیره ما باید این مطالب رو محکوم کنیم عزیزم چون به خودمون تو هین شده.
پاسخ }
سپاس شده توسط: پانی ، Delsaa ، Anna Rojina ، ѕвезда
ینی حالم بد میشه این چرندیات رو میخونم و میشنم 5e2899

هرجور که دلشون میخواد تفسیر میکنن و علم و دانش پزشکی رو تکذیب و بد می بینن
برای هر دردی درمانی هست و رها کردن و مجازات کردن ماها کار غیر انسانی هست
کاش به جای دخالت توی زندگی هم دیگه و به جای محکوم کردن همدیگه فقط سرمون توی لاک خودمون بود و کاری با کسی نداشتیم
ما هم مخلوقات خداییم و فقط با این اختلال به دنیا اومدیم و نه گناه کاریم و نه بدکاره و نه شیطان و نه هیچ چیز دیگر

کسی که مارو منحرف و شیطان و گناه کار می بینه خودش از همه بدتره و نگرشش پر از بدی و انحرافهAngry

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، ѕвезда ، deldadeh
مریم جان. گناه یک یا چند شخص را نمیشه به کل جامعه تعمیم داد. تذکر آنا از نظر من به جا و وارد هست. عنوان مطلب نیاز به اصلاح داره

والا علمای شیعه هم دست کمی ندارن. حالا تحت ی شرایطی ... که بهتره توضیح ندم. اصلا بنظر من این موضوع هیچ ربطی به دین و عالمای دینی نداره. موضوع پزشکیه... . همین...

نه فقط ترنس که هر اقلیتی وقتی وجوهیت علمی و انسانی داشته باشه حق زندگی داره. 
این تفکر رادیکال و دیکتاتور بقیه هست که میخاد با قصد دخالت در زندگی بقیه عده ای را ترد و عده ای را مشروع کنه

جامعه نیازبه امنیت داره..و تا مادامی که گروهی امنیت یا سلامت بقیه را بخطر نندازن ووضرری به بقیه نرسونن حق زندگی آزاد و برابر دارن

بهتره بگیم نگاه اشتباه فلان شخص به مقوله ترنسکشوال نه ...
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Anna Rojina ، دختر بهار ، deldadeh
طرف معلوم نیست با خودش چند چنده...   
اینا حتی از متون مذهبی هم باهدف مغلطه و شانتاژ استفاده میکنن. اینا قطعا همونهایی هستن که با هر موضوع نو و جدید علمی پزشکی مقابله میکنن
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Anna Rojina ، دختر بهار
بازم بذار مریم جان
البته به عنوان این مطلب اشکال میشه وارد کرد اما در کل کار خوبی میکنی که از این مطالب میذاری و اطلاع رسانی میکنی
متأسفانه در دنیای امروز دین فقط باید در مساجد باشه و به هیچ چیزی کاری نداشته باشه!!!!
درحالی که دین برنامه هایی ارائه میده برای بهتر زیستن و نیز برای سعادت
اتفاقا این مسائل چه بخوایم چه نخوایم به دین مرتبط هستند و مطلقا پزشکی نیستند.
بله فریماه جان. اینا قطعا همونهایی هستن که با هر موضوع نو و جدید علمی پزشکی مقابله میکنن
دوستان عزیز
من نمیگم هرکی فقیه بود پس خوبه و خطایی نداره، اشتباه هم نمیکنه
من میگم نباید هر چیزی رو از دین مِنها کنیم.
حالا اگه فلان آخوند یا فلان فقیه خطایی کرده لطفا و خواهشا این خطا رو پای مکتبش ننویسید.
اسلام به ذات خود ندارد عیبی         هر عیب که هست از مسلمانی ماست
حرف من فقط سر اینه که چرا نباید اینجور مطالب گذاشته بشه؟
چه اشکالی داره؟

کافران می گویند:

اگر می خواهید غلبه کنید، به این قرآن گوش ندهید و آن را با سخنان لغو و بیهوده در آمیزید». (فصلت، ۲۶)
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر بهار ، Delsaa ، deldadeh