رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد اون هايي كه من و تكنولوژيم رو مسخره كردن سابليمينال مسيج
سلام به همه دوستاي مهتايي واقعا انتظار نداشتم يه دوست ترنستون رو مسخره كنيد الان من حدود دو ماهه با اختراع خودم تغيير جنسيت دادم و قراره با خانم ترانه ارام در ميون بزارمش و براي كسايي كه منو مسخره كردن بگم كه شما برين تغيير جنسيتتون رو بدين بدبختا با اون دكتراي عوضي كه بيضه ها و تخمك هاتون رو مي بررن و تا اخر عمر مجبورين با قرصا زندگي كنيد ولي من طبيعي خودمو تغيير دادم مگه غير مسخره كردن كار ديگه اي هم ميتونيد بكنيد
پاسخ }
سپاس شده توسط: ZeroSparda ، Shayan13
دوست عزیز داستان چیه.  
خیلی مشتاقم بیشتر بدونم از تکنولوژیت‌ به نظر جالب میاد. 
من به شخصه به هیچ عنوان کسیو مسخره نمیکنم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Shayan13
دوست عزیز لطفا درباره اختراع خودتون بیشتر توضیح بدید
مشتاق شدم بیشتر بدونم
پاسخ }
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Shayan13
(01-07-2018، 11:42 AM)davy4106 نوشته: سلام به همه دوستاي مهتايي واقعا انتظار نداشتم يه دوست ترنستون رو مسخره كنيد الان من حدود دو ماهه با اختراع خودم تغيير جنسيت دادم و قراره با خانم ترانه ارام در ميون بزارمش و براي كسايي كه منو مسخره كردن بگم كه شما برين تغيير جنسيتتون رو بدين بدبختا با اون دكتراي عوضي كه بيضه ها و تخمك هاتون رو مي بررن و تا اخر عمر مجبورين با قرصا زندگي كنيد ولي من طبيعي خودمو تغيير دادم مگه غير مسخره كردن كار ديگه اي هم ميتونيد بكنيد

هیچکس شما رو مسخره نکرد دوست عزیز فقط چون چیز تازه ای گفتین ک هیچ کدوم از ما دربارش نمیدونستیم ازت خواستیم درباره تکنولوژیت بیشتر توضیح بدی تا ما هم درکش کنیم ولی شما امتناع کردین!
اگه نمیخواستی اطلاعاتتو با ما درمیون بذاری پس اصلن چرا مطرحش کردی؟!
ما همگی به دنبال رهایی هستیم حالا هرچی شد،یا با عمل یا با روش شما
اگر فکر میکنید که میتوانید
واگر فکر میکنید که نمیتوانید
در هر دو صورت درست فکر کرده اید.
●▬▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬▬▬●
هنری فورد

پاسخ }
سپاس شده توسط: ZeroSparda ، margan ، a_b_kh ، Shayan13
سلام به شما دوست عزيز اگه مطلبي باشه همينجا مي نويسم كه بعدا هم قابل استفاده باشه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
اول اینکه این فایل های صوتی خیلی وقت هستن که اختراع شدن

دوم اینکه نهایت کاری که انجام میدن ، تغییر باور و درکل نحوه ی فکر کردن هستش. همونطور که توی اون تاپیک هم عرض کردم ، انتظار تغییر جنسیت فیزیکی نداشته باشین.
پاسخ }
سپاس شده توسط: