رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به تماشای گروهی آینه‌های روبرو
(05-06-2014، 08:22 PM)Rastaa نوشته:
نکنه در مورد ام تو اف ها هم یه فیلم درست حسابی بسازن،3 البته نمیشه زشته قبیحه ، خجالت داره یه مرد ادا و اطوارش مثل زنا باشه ،باز زن مثل مردا رفتار کنه میگن شیر زنه ای ول ، ای وای اصلا ببخشید یادم رفته بود این خراب شده اسمش ایرانه
اولین اشارات سینمای ایران در این مورد به ام تو اف ها بود در دو فیلم آتش بس (که البته باید به طور گروهی به کارگردان این فیلم اعتراض رسمی کنیم) و جایی دیگر (که یکی از کاراکترهای اصلیش یه فرد ام تو اف هست با بازی مانی کسراییان و خوب هم در حد خودش بهش پرداخته شده).
در حال حاضر این خراب شده ای که ازش نام بردین، یکی از مراکز بزرگ تغییرجنسیت در دنیاست. اگه در کشورهای عربی و .... متولد میشدیم که باید آرزوی تغییرجنسیت رو به خاک می بردیم!
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، KING ، deldadeh ، Afrozz ، farhan ، hesam ، AmirAliA2
برادر گُلم محمدطاهای عزیز لینک دانلود این فیلم رو برام فرستاده که براتون می ذارم 400 مگا بایته.http://www.toopmelody.ir
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، KING ، deldadeh ، Afrozz ، Anna Rojina ، Aydaa ، hesam ، AmirAliA2
وای داداش حمید رضا ممنونم خیلی دنبال این فیلم بودم پیدا نکردم الان دارم دانلود میکنم خدا کنه کیفیتش خوب باشه یک دنیا ممنون خیلی دوست داشتم این  فیلم ببینم4f290d
[عکس: ovip_aks22.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: حمیدرضا ، nazi ، KING ، deldadeh ، Afrozz ، ali ، farhan ، hesam ، AmirAliA2
رومینا جان! در صورتیکه دانلود کردی و کیفیتش اوکی بود اطلاع میدی؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Aydaa ، deldadeh ، Delaram ، Afrozz ، دختر مهر ، KING ، hesam ، AmirAliA2
وااایی دستتون درد نکنه زدم واسه دانلود داره دانلود میشه ولی خدا کنه کیفیتش خوب باشه
پاسخ }
بله کیفیتش خوب بود و مشکلی نداشت...

توصیه میکنم حتما این فیلم ببینید من از اول تا اخر اشک ریختم1334635402 .. واقعا زیبا بود این فیلم مخصوصا بازیگری که نقش ترنس بازی میکرد فوق العاده بود..چه سختی کشید ولی در اخر هم به ارزوش رسیدangel
پاسخ }
سپاس شده توسط: nazi ، Aydaa ، Afrozz ، دختر مهر ، ali ، KING ، farhan ، حمیدرضا ، hesam ، AmirAliA2
مریم خودتو واسه گریه آماده کن چون واقعا فیلمش تاثیر گذاره و سختی ها یک ترنس نشون میده که میخواد به هویتش برسه
پاسخ }
حمید رضا جون دستت درد نکنه
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم
من گلی دنبالش گشتم نتونستم پیداش کنم
الان که دانلودش میکنم واقعا خیلی خوشهالم
بازم ممنون C21945
تکرار غریبانه روزهای زندگیت چگونه گذشت ...
پاسخ }
نمیدونم چرا اصلا دوس ندارم این فیلم روببینم، باید خیلی تلخ و غم انگیز باشه، طاقتش رو ندارم
پاسخ }
سپاس شده توسط: ali ، KING ، دختر مهر ، Aydaa ، Afrozz ، Delaram ، deldadeh ، hesam ، AmirAliA2
133463540235f500 خیلی بد بود همه سختیهام یادم افتاد، مخصوصا اون موقع که تو دستشویی جلوی دهنش رو گرفته بود که کسی گریه اش رو نبینه...
پاسخ }