رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به تماشای گروهی آینه‌های روبرو
من که با این اینترنت نفتی که دارم!!!!! نمیتونم دانلود کنم بهتره برم  بخرم امروز عصر... دلمم که آب کردین با این تعریفاتونDodgy

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
داداش دمت گرم دارم دانلود میکنم . خواستم تشکر کنم ازت 117 (2)1+. مرسی  81  خیلی کار دارم امروز ولی دلم طاقت نیاورد گفتم بیام دانلودش کنم آخر شب که کارام تموم شد ببینمش .  1f3fb5
پاسخ }
این موضوع درباره ایینه های روبرو هست نه بحث های ایران شناختی و مقایسه تراجنسی در جهان
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
خیلی قشنگ بود خیلی بهترین بازی رو داشت آدی رو میگم
به نظر من خیلی خوب میتونه تاثیر گذار باشه من برادرم داشت با من نیگاه میکرد خیلی روش تاثیر گذاشته بود اونجا که رعنا رفت با پدر آدی حرف بزنه خیلی گریه کردم خیلی حرفای خوبی زد...
نمیدونم چرا همش داداش فرهانم میومد جلو چشام با دیدن این فیلم35f500
پاسخ }
فیلم عالی بود...من هنوزم دارم گریه میکنم...
[عکس: twitpic_share_photos_and_videos_on_twitter.jpg]
پاسخ }
تا حالا پول خرید فیلم نداده بودم دلم نیومد کپی رایتش کنم متاسفنانه فعلن موقعیت دیدنشو ندارم باید برگردم خونه تا بتونم ببینمش

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
..............
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، nik ، deldadeh ، KING ، ℓιмιтℓєѕѕ ، farhan ، hesam ، AmirAliA2
حمید رضا عزیز مستند شبیه دیگران باش هم اگر واسه دانلود لینک دارید لطفا لینکشو بفرستید دانلود کنیم مرسی
[عکس: ovip_aks22.jpg]
پاسخ }
من سه بار فیلم ایینه های روبه رو رو تو سینما دیدم هر دفه یه اصرار دوستان یا یکی رفتم اخه کار داشتن،الان دیگه دلم نمیخواد ببینم،فیلم خوبیه تقریبا تاثیر مثبت میزاره از نظر من رو  بقیه ....
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، KING ، deldadeh ، حمیدرضا ، nik ، sadaf ، hesam ، AmirAliA2
فیلم رو دیدم ! هر لحظه حس میکردم انگار منم دارم حرف میزنم ! با تمام وجودم حسش کردم . زیبا و تاثیرگذار بود  117 (2)
پاسخ }