رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به دومین نشست هم اندیشی انجمن GID
پنجم خرداد ماه انجمن GID قرار بود تا نشستی را برگذار کند اما به دلیل برخی مسائل این نشست به صورت عمومی برگذار نشد و محدود انجام شد

اما در این نشست بنا شد تا هر دو هفته یک بار قراری این چنینی گذاشته شود و نشستی برگذار شود.

از همین رو این انجمن در تاریخ 27ام خرداد ماه قرار است دومین نشست خود را برگذار کند تا یک هم اندیشی بین جامعه تراجنسی و فعالان اجتماعی این گروه با اعضای هیات مدیره این انجمن شود.

افرادی که تمایل به شرکت در این نشست را دارند میتوانند چهارشنبه 27ام خرداد ماه ساعت 15 الی 17 در آدرس زیر حاضر شوند و با نظرات و پیشنهادات خود این انجمن را حمایت کنند.

میدان خراسان-خیابان خاوران-ایستگاه مخبر-خیابان شهید محمدرضا اعظم نظامی-جنب فروشگاه رفاه-پلاک ده-طبقه همکف
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
دیگه نیازی به ایمیل نیست ...همینطوری بریم اونجا ...چیزی کارتی نمیخواد ؟؟؟
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
نه اهو جان هیچ پیش نیازی نمیخواد به جز حضور فیزیکی Smile
پاسخ }
محتا جونم؟ برا عموم آزاده؟؟ من میتونم با مامان بابا برم؟ خودمم هنوز عمل نکردم میتونم برم؟؟
من

بی تو خستم

نه نمیتونم اصلا

رسما

رو همه ی آدما چشامو بستم...!!!
پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، nazi ، a_b_kh ، Mahsa-B ، AmirAliA2 ، Sina ، nik ، باران ، deldadeh
بله برای عموم آزاده محسن جان. هرکسی که میتونه همفکری کنه میتونه حضور داشته باشه
پاسخ }
سپاس شده توسط: nazi ، یاسین ، a_b_kh ، Mahsa-B ، AmirAliA2 ، Sina ، nik ، باران ، deldadeh
لطفا اسپم ندید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، AmirAliA2 ، Sina ، nik ، deldadeh
بزرگوار در اینجا  منظور از سو پیشینه و مشهور به حسن نیت رفتار چیست؟
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، باران ، deldadeh
ببخشید محتا جان، با چه نوع پوششی در جلسه ی مذکور باید حاضر شویم?
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، AmirAliA2 ، nik ، باران ، deldadeh
نقل قول:بزرگوار در اینجا  منظور از سو پیشینه و مشهور به حسن نیست رفتار چیست؟
این رو باید از خود مسئولین اون انجمن بپرسید من سیاست گذار اون سایت نیستم
.
نقل قول:ببخشید محتا جان، با چه نوع پوششی در جلسه ی مذکور باید حاضر شویم?
هر پوششی که احساس راحتی میکنید هیچ اجباری نیست
پاسخ }
سلام بچه ها من با آهو جان در ارتباط بودم ایشون به من گفتن که به دلیل گرفتگی عضلات متاسفانه نمیتونن که توی این نشست شرکت کننبا وجود اینکه این همه شوق و اشتیاق برای شرکت در این نشستو داشتن اما متاسفانه حتی نمیتونن راه برن.آهو جان عزیزم ان شالله در نشستای بعدی.محتا جان از طرف آهو از شما خیلی عذر خواهی میکنم
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، nazi ، Mahroo ، nik ، حنانه ، AmirAliA2 ، باران ، Sina ، deldadeh