رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری برای یک مقاله تحقیقی
١. در چه سني متوجه عدم تطابق جنسیتی تان شديد ؟4-5 سالگی
٢. از وقتي در خانواده اين عدم تطابق را اعلام كرديد و يا نشان داديد با چه محدوديت هاي مكاني مواجه شديد ؟ مانند حمام رفتن ، جلوي آيينه ايستادن ، استفاده از اسباب بازي هاي دخترانه/پسرانه، محيط هاي زنانه /مردانه و غيره
تا سن ده یازده سالگی لباس دخترونه می پوشیدم
٣. در بيرون از خانه قبل از آشكار سازي با چه مشكلاتي از نظر مكاني مواجه بوديد ؟ در مدرسه ، خيابان ، فاميل ، كلاس تقويتي و ...)
نمی دونم Undecided
٤. در زمان آشكار سازي با چه محدوديت هاي ترددي ، استفاده از وسايل نقليه ي جمعي ، مراكز مذهبي ، مراسم خاص سياسي و فرهنگي روبرو بوديد ؟
هنوز با پوشش نرفتم بیرون
٥. چند نمونه آزار خياباني را به ياد داريد ؟ كلامي و يا فيزيكي
چند بار کلامی
٦. خيابان خلوت را ترجيح ميدهيد يا شلوغ را
خلوت
٧. آيا تا به حال به خريد لوازم مخصوص جنسيت مخفي خود رفته ايد ؟ نوع تجربه در آن مكان چطور بوده است؟
بله مغازه دارا و اونایی که داشتن خرید می کردن چیزی نمی گفتن ولی همه قیافه هاشون اینجوری بود Huh
Http://superman-ts.blogfa.com 
به امید آزادی هر چه زود تر 

[عکس: v6ja_ox1n4ib83ic0xlupfsw.jpg]

پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، Anna Rojina
(01-13-2016، 09:54 PM)Root# نوشته: ١. در چه سني متوجه عدم تطابق جنسیتی تان شديد ؟
اول دبیرستان بودم ک فهمیدم ترنس چیه...از10-11سالگی ب بعد متوجه تفاوت زیادم با دخترا شدم ولی تو دبستان هم مشکلاتی داشتم با جو دخترونه ولی ب خاطر عقاید و مکانی ک زندکی میکردیم (قم) نمیتونسم حرفی بزنم
٢. از وقتي در خانواده اين عدم تطابق را اعلام كرديد و يا نشان داديد با چه محدوديت هاي مكاني مواجه شديد ؟ مانند حمام رفتن ، جلوي آيينه ايستادن ، استفاده از اسباب بازي هاي دخترانه/پسرانه، محيط هاي زنانه /مردانه و غيره 
مجبور ب استفاده کردن از لباس های دخترونه میکردن ولی خو من بازم کار خودمو میکردن،باشگاه رفتن تعطیل شد،بیرون رفتن تعطیل،دست ب موهام نمیتونم بزنم،مراسم هایی مث عروسی ک روزای شکنجه ی منه،میگن باید مواظب راه رفتن و دست دادن و حرف زدنم با دیگران باشم و در آخر مث بقیه دخترا باشم :/
٣. در بيرون از خانه قبل از آشكار سازي با چه مشكلاتي از نظر مكاني مواجه بوديد ؟ در مدرسه ، خيابان ، فاميل ، كلاس تقويتي و ...)
اگ خودم تنهایی بیرون میرفتم تیپ پسرونه مشکلی نبود،اون مدت ک موهام کوتاه بود نباس جلو فامیل میومدم ....مدرسه خیلی اذیتم کرد سال دوم دبیرستان وسط سال اخراجم کردند و گفتن وجود من تو مدرسه باعث خطر برای دیگرانه با اینکه من کاری نکرده بودم
٤. در زمان آشكار سازي با چه محدوديت هاي ترددي ، استفاده از وسايل نقليه ي جمعي ، مراكز مذهبي ، مراسم خاص سياسي و فرهنگي روبرو بوديد ؟
خانوادم هنوز قبول نکردن و کارای خودشونو میکنن...ولی اون مدت ک با تیپ خودم میرفتم بیرون (یواشکی)محدودیتی نداشتم خیلی حال میداد
کلامی چند بار بوده...بیشتر جواب نمیدم بدترینشم تو نمایشگاه کتاب بود جلو ملت ک ی عده حرفای بدی بم زدن با اینک با مانتو بودم ولی بازم جواب ندادم
فرقی نداره ولی این روزا ک مجبورم با پوشش دخترونه بیرون برم ترجیح میدم جایی نرم حتی با خانوادم
٧. آيا تا به حال به خريد لوازم مخصوص جنسيت مخفي خود رفته ايد ؟ نوع تجربه در آن مكان چطور بوده است؟
خیلی رفتم...عالی برخورد میکردن حتی بعضیاشون متوجه نمیشدن
آرایشگاه مردونه هم رفتم چند بار اونا هم خوب بودن
پاسخ }
سپاس شده توسط: Rapunzel ، BanooAlisaa ، Anna Rojina
بچه ها ازهمکاریتون واقعا ممنونم کلی تشکر مهربونها ،  فعلا با همکاری شما و بقیه بآه ها به اون سطح از جوابها که میخواستیم رسیدیم، پرسشنامه اصلی که درست شد براتون میفرستم، خیلی خیلی ممنون یک دنیا??❤?????
پاسخ }
سپاس شده توسط: Foetus ، KING ، Daniyal ، AmirAliA2 ، حنانه
١. در چه سني متوجه عدم تطابق جنسیتی تان شديد ؟
از وقتی یادم میاد، توی بازی های بچگی هم همیشه بازیهام اکشن بود، فقط با یکی از دختر خاله هام خاله بازی می کردم که اونم همیشه شوهره می شدم. ناگفته نماند که از همون زمان هم احساس شدید نسبت به همون دختر خاله م داشتم(روم به دیوار Shy )، هر چند که تو یه شهر نبودیم و دیدارها گه کاه بود، اما تا دبیرستان اسن احساس حفظ شد، البته جرات بروزشو که عمرا نداشتم!

خانواده خیلی مزخرف برخورد کردن! البته یکی از برادرام خیلی در ایجاد این برخورد موثر بود، کلا مرتیکه نفهمی هست! اما محدودیت مکانی ایجاد نشد! کلا خانواده ما زیاد مذهبی نیستن، فقط آبروشون نره، تضمین که کسی نفهمه، هر کاری دلت می خواد بکن! فقط تنها اتفاقی که افتاد از اون به بعد هر وقت موهامو که همیشه هم کوتاه می کردم رو کوتاه می کردم همه به اتفاق می گفتن خیلی زشت شدی، اصلا بهت نمیاد! لباسام که از قدیم پسرونه بود، از اون به بعد خیلی زشت می شدم، اصلا بهم نمیومدن!! کلا خیلی از کارام که تا قبلش عادی بود، دیگه خیلی زشت شده بودن و اصلا بهم نمیومدن!  Huh

خوب یه جورایی با اون ریخت و قیافه و رفتار گاو پیشونی سفیده آدم. من هیچ وقت مهمونی نمیرفتم، ولی بعضی وقتا مامانم به زوررررر منو می برد! هنوز موندم انگیزش چی بود! فکر کنم فکر می کرد با اومدن تو جمع خانوما منم یه کمی یاد می گیرم خانوم باشم!! ولی اصلا راحت نبودم و دائم احساس می کردم با این ریخت و قیافه الانه که سوژه ملت بشم که البته گاهی هم می شدم! برای همین بزرگتر که شدم یا اصلا جایی نمی رفتم یا تو عروسی هم با مانتو شلوار می رفتم!! الانم که کلا جایی نمی رم و غیر از خانواده درجه 1 با کسی رفت و آمدی ندارم. حتی عروسی یکی از داداشام هم نرفتم.  Sleepy
تو خیابون زیاد مشکل ندارم، فقط گاهی متلک میشنوم که بابا ورزشکار! بابا بروس لی! مثل اینکه یه کم راه رفتنم قلدرانه ست! 
تو مدرسه و دانشگاه هم که تنها مشکل نداشتن رفیق فابریک بود، وگرنه غیر از اون با همه خوب بودم، البته تو مدرسه وجهه خوبی نداشتم و به چشم یه بچه شر و شیطون میدیدنم، اما تو دانشگاه چهره محبوبی بودم!  Cool
کلاس تقویتی نرفتم تا حالا

بنده رو در نطفه خفه کردن، اصلا کار به این جاها نکشید!  1358858691

در همون حدی که تو سوال 3 گفتم، بیشتر نبوده

قدیما شلوغ، چون توش گم بودم دیگه، الان دیگه زیاد فرقی نداره

راستش من کلا زیاد خرید نمی رم، بیشتر مامانم و خواهرم برام چیزی میخرن، اونام سلیقه مو می دونن دیگه، پسرونه می خرن، اما همون چند باری که رفتم شلوار یا تیشرت بخرم، مثل شاه گفتم مثلا تیشرت پسرونه سایز خودم بیار! معمولا چیزی نگفتن
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: مصطفی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان