رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دگرجنس‌پوشی
هان؟
ا راست میگیا روحش شاد مال مرده هاس.
خوب دلم شاد شد
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل 
ک گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Aydaa ، کیوان ، Delsaa ، ali ، AmirAliA2
سلام
خوشحالم کنار آدمهای مثل خودم هستم Rolleyes
مرسی از همتون که هستید 3> 3>

من قدم 178 هستش و وزنم 65 ، همیشه نگرانی اینو دارم که کفش پاشنه بلند بپوشم و قدم زیادی بلند میشه خیلی ها بهم نگاه کنن   Sleepy
اما برام مهم نیست چون وقتی برم توی یه جامعه آزاد این کار رو میکنم حتما
من یکی از بزرگترین مشکلام اینه که لگن بزرگی ندارم. اما وقتی فهمیدم با مصرف هورمون ، چربی در ناحیه لگن جمع میشه خیلی خوشحال شدم  ^_^ و دوست دارم یه روزی در آینده دور دوره اش رو شروع کنم
برای همین فکر میکنم جز حالت 4ام یا 5ام باشم

ممنون از اطلاعات خوب
پاسخ }
سپاس شده توسط: arianats
نقل قول:
اما وقتی فهمیدم با مصرف هورمون ، چربی در ناحیه لگن جمع میشه خیلی خوشحال شدم 

[عکس: giphy_downsized.gif]

اینجوری باشه که مبتلایان به Cellulite باید جشن بگیرن و پایکوبی کنن
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(11-25-2017، 04:25 AM)کافر مقدس نوشته:
نقل قول:
اما وقتی فهمیدم با مصرف هورمون ، چربی در ناحیه لگن جمع میشه خیلی خوشحال شدم 

[عکس: giphy_downsized.gif]

اینجوری باشه که مبتلایان به Cellulite باید جشن بگیرن و پایکوبی کنن

دوست عزیز، من متوجه نشدم منظورت رو. شوخی کردن با بیماری آدم ها کار جالبی نیست. از طرف دیگه فکر راجب داشتن لگن زنونه برای یه mtf خیلی چیز عجیبی نیست!
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(11-24-2017، 08:38 PM)ArvivrA نوشته: سلام

من قدم 178 هستش و وزنم 65 ، همیشه نگرانی اینو دارم که کفش پاشنه بلند بپوشم و قدم زیادی بلند میشه خیلی ها بهم نگاه کنن   Sleepy
من یکی از بزرگترین مشکلام اینه که لگن بزرگی ندارم. اما وقتی فهمیدم با مصرف هورمون ، چربی در ناحیه لگن جمع میشه خیلی خوشحال شدم  ^_^ و دوست دارم یه روزی در آینده دور دوره اش رو شروع کنم

ممنون از اطلاعات خوب
ما هم خیلی خوشحالیم که در جمع ما هستی گلم
نگران بلندی قدت نباش چون دختر قد بلند هم هست اما وزنت باید خیلی مراقب باشی چون درسته که مصرف هورمون باعث تغییر در انتشار چربی های بدنت از پهلو به اطراف باسن و ران ها میشه اما مراقب افزایش فشار خون و چاقی باش  امیدوارم هرچه زودتر هورمون تراپی رو شروع کنی البته تحت نظر یه پزشک متخصص و آشنا به ترنس ها چون عوارض مصرف خودسرانه هورمون ها آهسته است اما اگر بروز پیدا کنن غیرقابل جبران و برگشت هستن 
در پایان هم باید بگم که در کنار هورمون تراپی واسه افزایش سایز و خوش فرم شدن باسن و ران ها باید ورزش کنی مثل اسکات و... که میتونی تو اینترنت جستجو کنی
موفق باشی

پاسخ }
سپاس شده توسط: ArvivrA
Heart 
(11-26-2017، 03:45 AM)arianats نوشته:
(11-24-2017، 08:38 PM)ArvivrA نوشته: سلام

ممنون از اطلاعات خوب
ما هم خیلی خوشحالیم که در جمع ما هستی گلم
نگران بلندی قدت نباش چون دختر قد بلند هم هست اما وزنت باید خیلی مراقب باشی چون درسته که مصرف هورمون باعث تغییر در انتشار چربی های بدنت از پهلو به اطراف باسن و ران ها میشه اما مراقب افزایش فشار خون و چاقی باش  امیدوارم هرچه زودتر هورمون تراپی رو شروع کنی البته تحت نظر یه پزشک متخصص و آشنا به ترنس ها چون عوارض مصرف خودسرانه هورمون ها آهسته است اما اگر بروز پیدا کنن غیرقابل جبران و برگشت هستن 
در پایان هم باید بگم که در کنار هورمون تراپی واسه افزایش سایز و خوش فرم شدن باسن و ران ها باید ورزش کنی مثل اسکات و... که میتونی تو اینترنت جستجو کنی
موفق باشی

مرسی از حرف های دلگرم کنندت  Rolleyes  angel 04 81

آره اتفاقا من خیلی برنامه های ورزشی رو چک میکنم و توی همین فروم هم یه topic دوستای خوبمون درست کردن که راهنمایی های خیلی خوبی داره راجب ورزش
خیلی خوبه دستشون درد نکنه 3>

ممنون Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: arianats

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان