رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار با رامبد جوان وقول در خندوانهدبرای ترنسها
با سلام خدمت همه دوستان عزیز انجمن درست چند شب پیش بصورت اتفاقی با رامبد جوان دیدار کردم وطی صحبتهایی که باوی داشتم از او خواهش کردم که در یکی از برنامه هایش در خندوانه به موضوع ترنس وبچه های ترنسکشوال که چه مشقت وزحمتها وسختیهایی را در جامعه دچار هستند دریکی از قسمتهای خندوانه به موضوع این امر بپردازد انطور که من از ایشان درخواست نمودم قولش را دادند وگفتند باتوجه به سیاستهای مدون برنامه ریزی سازمان سعی در بقوت رساندن این موضوع خواهند داشت حال ببینم تا چه اندازه سخن وقول ایشان برای ما ترنسها مورد اتفاق جمیع تاثیر گذار وعملی خواهد بود سپاسگزارم از دوستان گرامی
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط: bache dars khun ، saramalmir ، Mighty ، پانی ، only_general ، Sina
(08-29-2017، 12:27 AM)بانورزمشکی نوشته: با سلام خدمت همه دوستان عزیز انجمن  درست چند شب پیش بصورت اتفاقی با رامبد جوان دیدار کردم وطی صحبتهایی که باوی داشتم از او خواهش کردم که در یکی از برنامه هایش در خندوانه به موضوع ترنس وبچه های ترنسکشوال که چه مشقت وزحمتها وسختیهایی را در جامعه دچار هستند دریکی از قسمتهای خندوانه به موضوع این امر بپردازد انطور که من از ایشان درخواست نمودم قولش را دادند وگفتند باتوجه به سیاستهای مدون برنامه ریزی سازمان سعی در بقوت رساندن این موضوع خواهند داشت حال ببینم تا چه اندازه سخن وقول ایشان برای ما ترنسها مورد اتفاق جمیع تاثیر گذار وعملی  خواهد بود سپاسگزارم از دوستان گرامی

اجازه شوبهش نمیدن. همون سیاستهای مدون سازمان که گفت یعنی همین. میدونی واسه ماه عسل چقدر تماس گرفتیم و پیام دادیم ولی نشد؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، Mighty ، only_general ، a_b_kh ، Sina
باسلام خدمت مارال جان عزیز خواهر خوبم بلی حق باشماست ایشون هم تصریح کردند گفتند من سعیم را صدر درصد خواهم کرد منم همانند شما زیاد خوش بین نیستم ولی خوب ما حرفمونو زدیم شاید خدا دربی باز کرد اگر چیزی نگیم وساکت بمونیم خوبه یا اینکه لااقل حرف دلمونو بزنیم گرچه گوش شنوایی نیست ولی ازما گفتن بود به حکم وظیفه اخلاقی وحسن انسانی خواه قبول کنند یانه به خودشون واول لطف خدا بستگی داره ببینیم خدا کمکمون میکنه
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، only_general ، Queen
در مورد ترنس ها با حضور ترنسها برنامه داشته باشه؟
چند نفر حاضرند با هویت ترنس تو برنامه شرکت کنند، ........... ؟
سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد، تندیسی زیبا نخواهد شد،
81
از زخم تیشه خسته نشو که وجودت شایسته تندیس شدن است
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Queen ، a_b_kh ، حوریه بانو ، Sina
بلی باحضور ترنس ها خواهد بود انطور که بامن صحبت کردندوگفتند توسط من با شماره تماسی که دادم درصورت توافق طرفین من در جریان خواهم کذاشت دوستان را
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina
شما مگر مدیر GID یا از فعالین و سرکردگان انجمن خاصی در حوزه ی تراجنسیان هستید که اگر چنان شود و اجازت دهند شما را هم مطلع گردانند برای هماهنگی؟
نرویم آنجا ناغافل همه را باهم قپونی بگیرند و دانه دانه ارواح خبیثه زدایی مان کنند؟!
خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار

Give me another chance
I wana grow up once again
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، nooshin ، AmirAliA2 ، a_b_kh ، حوریه بانو
دوست عزیز اول سلام دوم رعایت ادب شرط شخصیت اجتماعی وسوم چرادر ایران همه دوست دارند همدیگر را به چالش وحاشیه های سردر گم کنند انسان اگر در تحولات زندگیش نتواند حرکتی مستدل بر اراوافکار اجتماع حود هر چند کوچک وبزرگ به نحوی سعی در خود ازمایی ووتقابل حرکتی نوین نتواند بکند پس اورا چه حاصل از این عمر گرانمایه که بر باد رودبه سعیم همیشه گفتم چه در کردار وعمل انسان هیچوقت نمیمیرد پس بر اوست از گشایش به گشایش دیگر رود چنانچه مرگ اغازی اولین بر این هفت پرده گشایش است وانسان روزگاری زنده وروزگاری چون شما فرمودید به زیبایی سخنتان ارواح میشود واگر ما برای خشنودی چند نفر به مزاح سخنی گفته شود که شان انسان دیگری رابه چالش گیرد انههم بی مورد از موضوع سخن پس همگان با عقل درایت والای خود در این اجتماع کوچک بدرستیکه شان وشخصیت وهویت هر انسانی را مشخص میکنند حال این خوانند گان از درک والای خود پی به درستی ونادرستی سخندمن وشما اگاه ومبر هن از هر تبعیض شخصیتی که در نظر میگیرند به ان چه که من گفتم وانچه شما برای خوش باشی گفتید نظر میدهند بیایید دیگران را قضاوت نکنیم نظر بدهیم وتمسخر شخصیتی را از خود دور سازیم که کاری بس ناشایست است همانهایی که ماترنسها را درخیابان وکوچه واجتماع ازار واذیت میرسانند بی شک از همچین شخصیت فرهمند واگاه وتوانای نظیر شما هستند در انجا به یک نوع ودراینجا به نوعی دیگر که شاهد هستیم پس ادعای همدردی لطفا نکنید متشکرم هزاران بار امیدوارم در زندگی معنوی خود به استمرار شخصیتی سازنده ودرست نایل شوید منکه برایتان دعا میکنم وخوبیها را برایتان ارزومندم وامیدوارم درزندگی موفق وسربلند باشید دوست عزیز گرانقدر من را شرمنده محبتهای خویش کردید رز مشکی
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط:
دوست عزیز اول سلام دوم رعایت ادب شرط شخصیت اجتماعی وسوم چرادر ایران همه دوست دارند همدیگر را به چالش وحاشیه های سردر گم کنند انسان اگر در تحولات زندگیش نتواند حرکتی مستدل بر اراوافکار اجتماع حود هر چند کوچک وبزرگ به نحوی سعی در خود ازمایی ووتقابل حرکتی نوین نتواند بکند پس اورا چه حاصل از این عمر گرانمایه که بر باد رودبه سعیم همیشه گفتم چه در کردار وعمل انسان هیچوقت نمیمیرد پس بر اوست از گشایش به گشایش دیگر رود چنانچه مرگ اغازی اولین بر این هفت پرده گشایش است وانسان روزگاری زنده وروزگاری چون شما فرمودید به زیبایی سخنتان ارواح میشود واگر ما برای خشنودی چند نفر به مزاح سخنی گفته شود که شان انسان دیگری رابه چالش گیرد انههم بی مورد از موضوع سخن پس همگان با عقل درایت والای خود در این اجتماع کوچک بدرستیکه شان وشخصیت وهویت هر انسانی را مشخص میکنند حال این خوانند گان از درک والای خود پی به درستی ونادرستی سخندمن وشما اگاه ومبر هن از هر تبعیض شخصیتی که در نظر میگیرند به ان چه که من گفتم وانچه شما برای خوش باشی گفتید نظر میدهند بیایید دیگران را قضاوت نکنیم نظر بدهیم وتمسخر شخصیتی را از خود دور سازیم که کاری بس ناشایست است همانهایی که ماترنسها را درخیابان وکوچه واجتماع ازار واذیت میرسانند بی شک از همچین شخصیت فرهمند واگاه وتوانای نظیر شما هستند در انجا به یک نوع ودراینجا به نوعی دیگر که شاهد هستیم پس ادعای همدردی لطفا نکنید متشکرم هزاران بار امیدوارم در زندگی معنوی خود به استمرار شخصیتی سازنده ودرست نایل شوید منکه برایتان دعا میکنم وخوبیها را برایتان ارزومندم وامیدوارم درزندگی موفق وسربلند باشید دوست عزیز گرانقدر من را شرمنده محبتهای خویش کردید رز مشکی خدمت اقای مصطفی عزیز که منو شرمنده کردند
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط:
<<این خانه دیگر مقدس نیست>>
پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin ، a_b_kh
(09-03-2017، 02:25 AM)only_general نوشته: در مورد ترنس ها با حضور ترنسها برنامه داشته باشه؟
چند نفر حاضرند با هویت ترنس تو برنامه شرکت کنند، ........... ؟

سوال جالبی پرسیدید عزیزم. اما قبلش باید میپرسیدید آیا اصلا اونها حاضر میشن یک ترنس زن رو در این برنامه نشون بدن یا خیر؟
در مورد ترنسهای مرد که به هیچ وجه مشکلی نیست و به نظر میاد این افراد علاقه زیادی به نشون دادن خود دارند اما اون مسئله ایکه بیشتر تابوو هست (ترنس های مرد هم تابوو هستند) وجود ترنسهای زن هست. با در نظر گرفتن جامعه مردسالار و مذهبی و سنتی ایران. 
امیدوارم اما نه زیاد چون صرف گفتن حرفهای کلیشه ای و تاریخ مصرف گذشته  و غیر قابل درکی مثل وجود ارواح در بدنهای متضاد بتونه کمکی کنه.
جامعه ترنس ایران نیازمند مریم خاتون هاست همونطور که تمام حیثیتش رو مدیون این زن شجاع هست.
در غم ما روزها بیگاه شد.............................روزها با سوزها همراه شد 
پاسخ }
سپاس شده توسط: a_b_kh