رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار با رامبد جوان وقول در خندوانهدبرای ترنسها
انکس هوس سوختن ما میکرد
کاش میامد واز نزدیک تماشا میکرد
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(09-12-2017، 02:08 PM)mina2015 نوشته: امیدوارم اما نه زیاد چون صرف گفتن حرفهای کلیشه ای و تاریخ مصرف گذشته  و غیر قابل درکی مثل وجود ارواح در بدنهای متضاد بتونه کمکی کنه.
جامعه ترنس ایران نیازم
                                                                               شاید وجود ارواح در بدنهای متضاد واسه خیلیا قابل درک نباشه اما اینکه بگیم این حرف تاریخ مصرف گذشتست یه جورایی آدمو سرخورده میکنه اگه یه ترنس خودش باور نداشته باشه که توی جسم اشتباه قرار گرفته پس اینهمه زجر و عذابی که سالهای زیادی متحمل میشه بابت چیه یعنی از روی تفریح و تفنن کلی مصیبت برای تغییر به جون میخره ؟! با وجود همچین دیدگاه هایی نباید از مردم عادی و جامعه توقع داشته باشیم نسبت بهمون دید مناسب و منطقی داشته باشن

reouse 

[عکس: Nature___Other_Old_wooden_house_042417_.jpg]

پاسخ }
سپاس شده توسط:
(09-15-2017، 11:39 PM)شاهرخ نوشته:
(09-12-2017، 02:08 PM)mina2015 نوشته: امیدوارم اما نه زیاد چون صرف گفتن حرفهای کلیشه ای و تاریخ مصرف گذشته  و غیر قابل درکی مثل وجود ارواح در بدنهای متضاد بتونه کمکی کنه.
جامعه ترنس ایران نیازم
                                                                               شاید وجود ارواح در بدنهای متضاد واسه خیلیا قابل درک نباشه اما اینکه بگیم این حرف تاریخ مصرف گذشتست یه جورایی آدمو سرخورده میکنه اگه یه ترنس خودش باور نداشته باشه که توی جسم اشتباه قرار گرفته پس اینهمه زجر و عذابی که سالهای زیادی متحمل میشه بابت چیه یعنی از روی تفریح و تفنن کلی مصیبت برای تغییر به جون میخره ؟! با وجود همچین دیدگاه هایی نباید از مردم عادی و جامعه توقع داشته باشیم نسبت بهمون دید مناسب و منطقی داشته باشن
به نظر منم این حرفا کلیشه ایی و تاریخ مصرف گذشته است.
حالا شاید مشکل ترنسها به این زبان گفته بشه برای یه سری از مردم که به وجود روح اعتقاد دارن ساده فهم تر باشه
ولی نه برای همه. یا مثلا یک دوست به من گفت "پرونه ایی که از پیله رها گردیده است ..." و از این جور حرفا خیلی لوس هستش سیمرغ هم اصلا جالب نیست.
این مسئله مسئله هویت هستش. همین روح بازی ها و حرفای چرند آخرش میرسه به جن گیری عرفان های نو ظهور و هزارتا چرتو پرت دیگه که در آینده برای بچه های ترنس مشکلات جدید پیش میاره تصور کنید که با گفتن این حرفا در آینده پدر و مادری یه جای اینکه بچه ترنس خودشو ببره پیش روانشناس متخصص ببره پیش رمال و جن گیر و دعا نویس
من فکر میکنم خودمون باید این چیزا رو درست کنیم. برخورد علمی کنیم و اطلاع رسانی درست.
پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin ، a_b_kh
فک میکنم سوءتفاهم شده منظور من از روح، وجود همزاد و جن و اینجور چیزا نبود خود من خیلی از این بابت دچار دردسر شدم چون مشکلمو به این جور مزخرفات ربط دادن منظور من روح خود یک ترنسه که تو قالب متضاد قرار گرفته و گرنه کدوم آدم عاقلی باور داره ارواح تو بوجود آومدن این مسئله نقش دارن

reouse 

[عکس: Nature___Other_Old_wooden_house_042417_.jpg]

پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin ، حنانه ، Mighty ، a_b_kh
دوست عزیز تبریک میگم به شما بطرز قابل توجه احساسات منو بیان کردید سپاسکزارم از پاسخ هوشمندانه شما امیدوارم در تمامی مراحل زندگی کوشا وسلیم بمانید متشکرم از حضور پر مهرتان بانورز
✝✝✝✝✝✝??????☮☮☮☮☮☮?????
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty