رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیگه به چکسی اعتماد کنم خانواده یا دکتر صابری!؟
حدود جلسه ۶-۷ دکتر صابری بود که من بعد از مراجعه به شاهمرادی(مشاور دکتر صابری) و درد و دل و گریه چون حال مساعدی نداشتم یک ویزیت دیگه دادم یعنی جمعا ۸۵،۰۰۰ تومان که برم پیش دکتر صابری و اول به دکتر صابری گفتم که چرا تلاشی نمی کنید که وضع زندگی من بهتر بشه و در جواب گفت که این چلسات کافی نیست و باید سالها بیاین تا رو خانوادتون کار بشه،یعنی من گنج پیدا کردم یا دزد هستم که انقدر وزیت بدم،من که راضی نیستم.
بعد به دکتر گفتم حداقل یک داروی ضد افسردگی بدین که بهم دپاکین رو داد با یک قرص دیگه که وقتی برای اولین بار خوردم دوشنبه دو هفته گذشته تا یکشنبه هفته آینده طول کشید تا به حالت عادی برگردم و روز پنج شنبه بقدری حالم بد شد که اورژانس اومد بالای سرم و منو بورد بیمارستان امام حسین(تهران) زیر نظر پزشک مغز و اعصاب و سیتی اسکن و آزمایش خون و حدود ۲۰۰،۰۰۰ تومن خرج و بعد اومدم خونه و شب همون روز انقدر اسید معدم بالا رفت که احساس میکردم تا نزدیک گلوم بالا اومده و تا آلومینیوم ام جی اس نخوردم بهتر نشدم این حالات تا روز یکشنبه هفته بعدش خوب شد و من اول این هفته کار سنگین رو که در قبال کار فقط ۱۰،۰۰۰ تومن میگیرم رو ادامه دادم،با این همه فشار ریزش مو و مسایل تذنس بودنم و خیلی مسایل دیگم هست هر کسی بود نابود میشد،بنظرتون من به چه کسی اعتماد کنم؟
پاسخ }
شما جای من بودین فکر انتقام نبودید
پاسخ }
سپاس شده توسط: امید ، a_b_kh ، Farhad ، حنانه
سلام سمیرای عزیزم.
من اگر جای تو بودم راه جایگزین پیدا می کردم نه انتقام.
فکر انتقام فقط داره تورو عقب و عقب تر میندازه.
این انرژی که تو میزاری برای فکر به انتقام میتونستی خیلی کارهای بهتری بکنی.
.
من جای تو بودم از انستیتو اقدام میکردم که هم هزینه خیلی کمتری داره و هم نگاه همراه گونه دارند نه نگاه کاسب کارانه.
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
مدام فکر میکنمم کسانی که بهم زیان زدن(به غیر از خانوادم) به سزای عملشون برسونم سعی کردم کار کنم و پولی جمع کنم ولی گفتم باید کاری کنم که حداقل بتونم جوری کنم که افراد دیگر تو این چاله ها نیفتن ولی فقط یک راه هست.
ولی آخه چرا دکتر صابری با اون سابقه چرا؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Farhad
من یه جلسه رفتم تو سیستم ثبت شده و بعد از این میترسم که باز بعد انستیتو دکتر صابری و شاهمرادی جلوم سبز شن و باز بگن مجوز نمیدیم و جلسات رو باید ادامه داد،کاش میشد با یکی از بچه ها صحبت میکردم و میدیدمشون یا کسی که درد و دل کنم تا سبک شم
پاسخ }
سپاس شده توسط: a_b_kh ، فردین ، امید ، Farhad ، حنانه
اصلا مهم نیست که کجا ثبت شدی و کجا نشدی.
مهم اینه که تو پروسه رو از یکی از مسیرهای مشخص طی کنی.
به جای اینکه تمرکزت روی انتقام و تلافی باشه، تمرکز و انرژیت رو برای پیشرفت خودت بزار وگرنه انرژی تو هی تحلیل میره، اخر سر هم نه چیزی رو میتونی تلافی کنی و نه پیشرفتی کردی. فقط درجا زدی و درجا
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، Delaram ، امید ، Farhad ، a_b_kh ، deldadeh ، حنانه
سلام دختر خوب خودتو زیاد در گیراین چرا ها نکن فکر انتقام اولین ضرب رو به خودت وارد میکنه  .

پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، سمیرا ، Farhad ، حنانه
خب آخه وقتی باشه ممکنه نتونم مجوز بگیرم یا حداقل نتونم آزاد باشم پس باید یک روشی اتخاص کنم که حداقل مشکلات برام ایجاد نکنه و سد راهم نشه،میترسم چون تو پزشکی قانونی هست با دیگران زد و بند کنه پس مجبورم یک راه رو انتخاب کنم،من حتی برای گرفتن مجوزم هر کسی جلوی راهم باشه رو باید از رده خارج کنم تا در آینده این مشکلات پیش نیاد و نتونم مجوزمو بگیرم،از این خیلی میترسم چون دکترا اکثرا این کارها رو انجام میدن و اگر مریض یهو از دستشون بره در این سدد می افتن،خودشم گفت که فقط از این راه میتونی مجوز بگیری و از راه من هست
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، a_b_kh ، حنانه
دوست عزیز با وضعیت فعلی و درآمدتون هیچ عمل انتقام جویانه ای فکر نکنم از عهدتون بربیاد, بهتره از در صلح و دوستی با خانواده وارد بشید و با یه برنامه ریزی دقیق منتظر زمان مناسب بمونید تا بتونید به خواسته اصلیتون که همون عمل تغییر جنسیت و پروانه شدن هستش برسید,انتقام گرفتن فقط میتونه زمان شما رو هدر بده و هیچ خاصیتی هم نداره
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه
خانواده که در هر صورت سنگ میندازن پس باید جلوی سنگ دوم رو گرفت
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه