رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی باخانواده یابی خانواده؟؟
Video 
در روال تغییرات جنسی و کلا همه مراحل آن یا زندگی با هویت جدید ترجیح میدید با خانواده ارتباط باشد یا نباشد بهتر است؟؟؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
خوب دوست دارم با خانواده در ارتباط باشم. ولی خوب یعنی شاید وب آخه اونها نخوان وگرنه از هر نظر بهتره که رابطه با خانواده حفظ شه. هیچ کس مثل خانواده، پدر و مادر نمیشه در ضمن بعد از عمل نیاز به مراقبت جسمی و روحی هست برای اینکه ممکن فرد افسرده بشه. برای کسانی مثل من خوب مساله ی حمایت مالی هم خیلی مهمه.
فک نکنم کسی بخواد بدون خانواده باشه مگر در حالتی که خانواده اون رو بعد از عمل قبول نکنه. در این صورت باید با فکر و حساب تصمیم بگیره. Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: Khanom-khanoma ، arax ، shahin_1 ، markopolo
ب نظر من بدون خانواده راحت تره از هر جهت
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-21-2016، 10:07 PM)adrian s نوشته: ب نظر من بدون خانواده راحت تره از هر جهت

حتی اگر خانواده حامی باشه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
خانواده قدیمیه و غیرقابل تغییر هستن و تاریخ مصرف دارن
حتی اگه /حامی باشن/
پاسخ }
سپاس شده توسط:
و خانواده افکار قدیمی خودشونو به ما تحمیل میکنن و اونا هم به فکر خودشونن
بعدا همه اینو میفهمن باید فقط و فقط فکر خودشون باشن جوجو ها
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-21-2016، 10:15 PM)helia نوشته: خانواده قدیمیه و غیرقابل تغییر هستن و تاریخ مصرف دارن
حتی اگه /حامی باش
شاید خانواده ات اذیتت کردن که اینو می گی ولی آخه خانواده که تاریخ مصرف نداره مگه عشق و دوست داشتن تاریخ مصرفی داره؟
البته نه هر خانواده ای ولی اگر حامی باشن با محبت باشن. خوب آخه گناهشون چیه ؟ عزیزم خودتم یه روزی شاید بشه با توجه به پیشرفت علم مادر بشی؟ دلت میاد فرزند خودت اینو بگه؟ 
افکار قدیمی شون رو نپذیر و نذار بهت تحمیل کننش. حتی من می گم مستقل زندگی کن ازشون . ولی اگر حامیتن اگر دوست دارن دوستشون داشته باش. خب قدیمی باشن ماهم قدیمی میشیم ولی می خوایم بقیه دوستمون داشته باشن. زندگیت مستقله و این خیلی خوبه ولی قلبت رو از عشق خالی نکن. حیفه فقط عشق هست که لایق قلب انسانه.
هرچند مطمئنم تو نقدر مهربونی که فقط از روی عصبانیت اینو می گی.  Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، shahin_1
نه اونا بسیار خوبن و منو بصورت ^^عجیبی^^ دوس دارن
اما این تفکرات شخصی منه جوجو

ربطی به چیزی یا کسی نداره
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-21-2016، 10:13 PM)HappyMay نوشته:
(08-21-2016، 10:07 PM)adrian s نوشته: ب نظر من بدون خانواده راحت تره از هر جهت

حتی اگر خانواده حامی باشه؟

حتی اگه حامی باشن
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-21-2016، 10:27 PM)helia نوشته: نه اونا بسیار خوبن و منو بصورت ^^عجیبی^^ دوس دارن
اما این تفکرات شخصی منه جوجو

ربطی به چیزی یا کسی نداره

خوب دوستت دارند چون که مهرونی خوش قلبی و دوست داشتنی هستی. چرا می خوای جور دیگه ای دیده بشی؟ 
من برعکس توام خودم خیلی آدم خوبی نیستم ولی سعی می کنم حتی در ظاهر هم شده مهربون باشم. البته می خوام باطنم هم مهربون باشه ولی گاهی نمیشه گاهی تحملم تموم میشه یا جیغ می زنم یا گریه ام می گیره. بعدم خوب چون شاید دلم برخلاف تو پاک نیست کارای خوبم خراب میشه و باعث مشکل را همه می شم.
قدر خودت رو بدون تو دوست داشتنی هستی بذار همه اینو ببینن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Khanom-khanoma