رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی ما قصه نبود..کاری از شبکه آموزش
(01-05-2016، 09:48 PM)رویا.م نوشته: اصله مستند خوبی نبود،اصلا.خیلی سربسته حرف میزدن،خیلی.و این که چرا همش زیرنویس میکردن برای زیر۱۸سال مناسب نیست.اتفاقا بنظرم اززمانی که بچه فرق زن و مرد رو متوجه میشه باید ترنس رو هم بشناسه.اونا نسل اینده ان.از حالا باید فرهنگ یازی بشه براشون.تو کتابای درسی که توضیح ندادن درحالی که باید میگفتن حالا هم که یه برنامه ساختن نوشته زیر۱۸سال نبیننUndecidedاون گزارش شبکه ی خبر بنظرم کامل تر و بهتر بود،گرچه زمانش کمتر بود.

عزیزم بچه ها توی سن پایین تر ممکنه با تلقین و توهم ، دچار مشکلاتی بشن. اگه میخوایم از سن پایین فرهنگ سازی بشه باید به بچه هامون یاد بدیم که انسان باشن، که دیگران رو دوست بدارن، که کسی رو مسخره نکنن، به کسی ظلم نکنن و... .اونوقت ترنس و غیر ترنس، فقیر و ثروتمند، بیمار و غیر بیمار، همه از ظلم و قضاوت بیجا و... در امانند.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Foetus ، مصطفی ، حنانه ، VENUS ، jahad
مثبت بود
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، VENUS
(01-03-2016، 04:41 PM)yalda khanom نوشته: کاری بسیار تحسین انگیز در مورد نگرش مردم در برخورد  با بچه های ترنس...بخصوص خانوادهای  ما ترنسا که بدونن که در این اختلال  مقصر نیستیم.خالق هستی ترنسکشوال رو آفریده....امید که جامعه ما دیدگاهشو نسبت به منحرف جلوه دادن ترنس ها عوض  کنه و برعکس حامی  این فرشتهای روی زمین باشه. نظرات فراموش نشود....
http://s6.picofile.com/file/8231399484/z...i.mp4.html
بسیار خوب و...بود من تازه فهمیدم دانلود کردم بسیار محدبانه اجرا شد اقای دکتر کهنزاد توضیح خوبی دادن
پاسخ }
سپاس شده توسط:
از نظر خوب بود ولی زیاد ... کسی که برا اولین بار با این موضوع آشنا میشه اصن نمیفهمه چیه خیلی گنگ بحث کردن و ساده ازش گذشتن در صورتی که اینجوری نیس با یه مصاحبه کوتاه و سربسته مشکل ما حل نمیشه
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط: jahad
باز عملکرد مثبت بود در فرهنگسازی و اشنای مردم با ترنسکشوال
پاسخ }
سپاس شده توسط: jahad