رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی پس از تغییر جنسیت
درسته این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و فریماه عزیز الان یه خانوم کامل شده ولی واقعا نمی تونم این پستو نذارم.انقدر ساده و زلال نوشتی فریماه که با خوندن داستان زندگیت همزمان هم داشتم سفر زندگی تورو میدیدم جلوی چشام هم زندگی خودمه.چشام پر شد چن بار.زندکی من 100% شبیه زندگی تو نبوده فریماه ولی جالبه کم کم 80% ش عین زندگی تو بوده.ینی تو این مدت که محتا عضوم داستان هر کیو میخونم انگار که دارم زندگینامه خودمو از زبون یه نفر دیگه با ادبیات متفاوت و تفاوتهای بسیار جزیی مرور میکنم.خیلی جالبه زندگی هممون واقعا شبیه همدیگه هس حتی تو خیلی از جزییات....
به قول فریماه کاش تو مراحل ابتدایی زندگیمون میفهمیدیم چمونه و زودتر خودمونو درک میکردیم.منم یجورایی مثل فریماه سابق انقد فرو رفتم تو این نقش پسرانه کذاییم که فک می کنم دارم تحمل می کنم و همین که قلبم واینمیسته خودمو فریب میدم که تو میتونی تو محکم تر از این چیزایی.با اینکه میدونم ادم خیلی شکننده ای هستم.درونم شکسته و فرو ریخته کاملا ولی بیرونم رو به هر زحمتیه سرپا نگه داشتم تا کسی نفهمه چمه.نمی دونم چقد میشه اینجوری زندگی کرد.نمی دونم اصلا فدا کردن خودم به خاطر اطرافیانم کار درستیه یا نه.یجورایی دست کشیدم از زندگی و زندگی خودمو تموم شده میبینم و حداقل میگم برای برهم نزدن ارامش خانوادم این مسیله رو دفن کنم تو قلیم برای همیشه و خودم نابود بشم تا اینکه اطرافیانم بشکنن.من که زندگیم تموم شده و فقط به عنوان یه نما زنده هستم تا پدر و مادرم سقوط نکنن 35f500
[عکس: IMG_20150208_165509_0_.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: maryam ، Melody ، امید ، niko ، Elinaa ، جلال
  من مجبورم خودم باشم وخانوادم منوقبول ندارن
درآینده میرم تنها توی یه شهر یه زندگی ساکت وآروم رو واسه خودم  شروع می کنم 
[url=http:://www.forum.mahtaa.com/javascript:;][عکس: normal_Avazak_ir-Boy18.jpg][/url]

دراین کوچه ها
باپیراهنی خاکی نشسته ام
سال هایی که حکایت ازقفس دارد می گذرد
ومن همچنان منتظرمی مانم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet ، niko ، امید ، جلال
تغییر جنسیت  برای تی اس ام تو اف بدون حمایت خانواده ینی اشتبا محض ینی بی پناهی ینی بدبختی ینی افسردگی. مشکلات حل که نمیشن هیچ بدترم میشن.من حداقل الان با خانواده با ابرو رندگی میکنم و خودمو سرگرم کردم. دیگه حمایت خونواده هم نباشه به چه عمل کنم اخه کجا میخام برم بعد عمل. فکرشو که میکنم همه تنم میلرزه. خدا میدونه چقد زجر میکشم. دیگه بیخیال عمل شم ببینیم تو اینده چی میخاد پیش بیاد
[عکس: s9su_85ed1440e78d342d54ea8ce5742657a2.jpg]
پاسخ }
(01-16-2015، 11:39 AM)Other_life نوشته: تغییر جنسیت  برای تی اس ام تو اف بدون حمایت خانواده ینی اشتبا محض ینی بی پناهی ینی بدبختی ینی افسردگی. مشکلات حل که نمیشن هیچ بدترم میشن.من حداقل الان با خانواده با ابرو رندگی میکنم و خودمو سرگرم کردم. دیگه حمایت خونواده هم نباشه به چه عمل کنم اخه کجا میخام برم بعد عمل. فکرشو که میکنم همه تنم میلرزه. خدا میدونه چقد زجر میکشم. دیگه بیخیال عمل شم ببینیم تو اینده چی میخاد پیش بیاد
خب چیکار میشه کرد؟با این جسم میشه تاآخرش زندگی کرد؟؟ از طرفی هم نمیشه
خانواده ای که بزرگت کرده ول کردمنم تو این دوراهی گیر کردم
ونمیدونم چیکار کنم تا یه هفته ی پیش شدیدا به مردن فکر می کردم
باید  یکیو انتخاب کرد نمیدونم باید چیکارکنم 
[url=http:://www.forum.mahtaa.com/javascript:;][عکس: normal_Avazak_ir-Boy18.jpg][/url]

دراین کوچه ها
باپیراهنی خاکی نشسته ام
سال هایی که حکایت ازقفس دارد می گذرد
ومن همچنان منتظرمی مانم
پاسخ }
.....
پاسخ }
سپاس شده توسط: arsalan2656 ، adrian 11 ، VENUS ، امید
خونوادم اولش ک فهمیدن براشون خیلی غیرقابل قبول بود ولی خوشبختانه بعد اینکه دکترم باهاشون جرف زد وروشن شدن دارن همه تلاششونو میکنن وخیلی ناراحتن ازینکه چرا زوتر موضوع رو جدی نگرقتن الان خداروشکر بابام پشتمه حتی مدتی ک دنبال گرفتن مجوز عمل از دادگاه و پزشکی قانونی بودم بابام همراهم بود الانم مدارکمو فرستادم مشهد پیش دکتر توکلی برای وقت عمل
دوس دارم اسممو بذارم امیید چون هیچوقت ناامیدنشدم ب امید رهایی همه پروانه های عزیزم
پاسخ }
سپاس شده توسط: نیلوفر ، HappyMay ، Oghab ، امید ، جلال
(08-21-2016، 07:49 PM)omid74 نوشته: خونوادم اولش ک فهمیدن براشون خیلی غیرقابل قبول بود ولی خوشبختانه بعد اینکه دکترم باهاشون جرف زد وروشن شدن دارن همه تلاششونو میکنن وخیلی ناراحتن ازینکه چرا زوتر موضوع رو جدی نگرقتن الان خداروشکر بابام پشتمه حتی مدتی ک دنبال گرفتن مجوز عمل از دادگاه و پزشکی قانونی بودم بابام همراهم بود الانم مدارکمو فرستادم مشهد پیش دکتر توکلی برای وقت عمل
دوس دارم اسممو بذارم امیید چون هیچوقت ناامیدنشدم ب امید رهایی همه پروانه های عزیزم

موفق باشی داداش خوبه که خانوادت پشتتن و قبولت کردن
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: امید ، جلال
زندگی بعد از رسیدن به خودت و گذاشتن سختی های بی شمار خیلی لذت بخشه ....4سال می گذره و من در این نقطه زندگی جایی هستم که از ابتدا باید می بودم ... اما قسمت و سرنوشت این بود شاید حکمتی بوده .... حالا که به زندگیم نگاه می کنم می بینم اگر کسانی بودند زیر پامو خالی کردند د رمقابل کسانی بودند دستمو گرفتن ... این دست گرفتنه مهمه ...آدم باید ببینه کی قصد کمک داره اون وقت دیگه نباید ولش کرد .... شاید خانواده ... شاید یک یا چند عضو خانواده ... شایدم یه دوست .... خلاصه باید کمک خواست .... حتی بعد از رسیدن به هدف انسان سراپا نیازه ..... تنها بی معنیه ....الان با عشق زندگی می کنم چون خودمم .... زندگی همه پر از عشق
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، HAADESE ، امید ، adrian 11 ، جلال
(09-26-2016، 09:47 PM)soheil نوشته: زندگی بعد از رسیدن به خودت و گذاشتن سختی های بی شمار خیلی لذت بخشه ....4سال می گذره و من در این نقطه زندگی جایی هستم که از ابتدا باید می بودم ... اما قسمت و سرنوشت این بود شاید حکمتی بوده .... حالا که به زندگیم نگاه می کنم می بینم اگر کسانی بودند زیر پامو خالی کردند د رمقابل کسانی بودند دستمو گرفتن ... این دست گرفتنه مهمه ...آدم باید ببینه کی قصد کمک داره اون وقت دیگه نباید ولش کرد .... شاید خانواده ... شاید یک یا چند عضو خانواده ... شایدم یه دوست .... خلاصه باید کمک خواست .... حتی بعد از رسیدن به هدف انسان سراپا نیازه ..... تنها بی معنیه ....الان با عشق زندگی می کنم چون خودمم .... زندگی همه پر از عشق

خیلی عالی نوشتی ، نمیدونم چرا اشک ریختم ... موفق باشی
پاسخ }
سپاس شده توسط: soheil ، امید
 زندگی پس از تغییر جنسیت

زندگی پس از تغییر جنسیت بسیار عالی هست،ولی مشکلات خودش رو هم به همراه می یاره،مثل این که شخصی تنها می گه من می تونم اتومبیل رو برونم،ولی این رو تنها در حد یک حرف ثابت کرده،ولی در عمل بسیار مشکل تر هست فدای همگی شما بشم،وقتی ما عمل می کنیم و در جنسیت دلخواه و واقعی خودمون قرار می گیریم درست مثل این هست که تازه متولد شدیم و باید از صفر و از نو شروع کنیم و یاد بگیریم!پس هم خوب هست و هم مشکل 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: محمد رضا ، Sina ، soheil ، امید ، جلال