رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی پس از تغییر جنسیت
(09-26-2016، 11:29 PM)HAADESE نوشته:
(09-26-2016، 09:47 PM)soheil نوشته: زندگی بعد از رسیدن به خودت و گذاشتن سختی های بی شمار خیلی لذت بخشه ....4سال می گذره و من در این نقطه زندگی جایی هستم که از ابتدا باید می بودم ... اما قسمت و سرنوشت این بود شاید حکمتی بوده .... حالا که به زندگیم نگاه می کنم می بینم اگر کسانی بودند زیر پامو خالی کردند د رمقابل کسانی بودند دستمو گرفتن ... این دست گرفتنه مهمه ...آدم باید ببینه کی قصد کمک داره اون وقت دیگه نباید ولش کرد .... شاید خانواده ... شاید یک یا چند عضو خانواده ... شایدم یه دوست .... خلاصه باید کمک خواست .... حتی بعد از رسیدن به هدف انسان سراپا نیازه ..... تنها بی معنیه ....الان با عشق زندگی می کنم چون خودمم .... زندگی همه پر از عشق

خیلی عالی نوشتی ، نمیدونم چرا اشک ریختم ... موفق باشی
مرسی ازشما ...انشالله شما هم موفق باشی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، جلال ، ali_t ، winges girl
چقدر سخته ......منم الان 4 ساله تنهایی زندگی می کنم ولی هنوز جرات نکردم عمل کنم Heart
[عکس: z0sk_dddddddddddddddddd.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط:
Heart 
زندگی پس از تغییر جنسیت

زندگی پس از تغییر جنسیت بسیار عالی هست،ولی مشکلات خودش رو هم به همراه می یاره،مثل این که شخصی تنها می گه من می تونم اتومبیل رو برونم،ولی این رو تنها در حد یک حرف ثابت کرده،ولی در عمل بسیار مشکل تر هست فدای همگی شما بشم،وقتی ما عمل می کنیم و در جنسیت دلخواه و واقعی خودمون قرار می گیریم درست مثل این هست که تازه متولد شدیم و باید از صفر و از نو شروع کنیم و یاد بگیریم!پس هم خوب هست و هم مشکل 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: barsam ، جلال ، arax ، shahin_1 ، winges girl
بابا من بلد نیستم یکی بگه چطور سوال بپرسم کجا بنویسم???
پاسخ }
سپاس شده توسط: جلال
با سلام خدمت دوستای گلم من بعد 32 سال حبس در زندان وجودم بالاخره بعد یه مدت افسردگی تونستم مساله رو با خانوادم در میون بذارم که اصلا تصور نمیکردم خانوادم اینطور پشتیبان من باشن بخصوص پدرم که گفت مثل کوه پشت من وایستاده وخیلی افسوس خوردم که چرا زودتر از این بهشون نگفته بودم الان هم پیش یه روانپزشک میرم ولی دقیقا نمیدونم چیکار کنم و از کجا شروع کنم خیلی دلهره دارم با اینکه لیسانس حقوق دارم انگار اصلا هیچی حالیم نیست و بیسوادم اگه منو راهنماییی کنین خیلی ممنون میشم???
پاسخ }
سپاس شده توسط: جلال ، Mighty
Heart 
(02-19-2017، 06:27 PM)farrokh نوشته: با سلام خدمت دوستای گلم

سلام داداش فرخ نازنینم،به جمع گرم و صمیمانه خواهر و برادرهای نازنین من و خود نازنینتون خوش آمدید 81 81

من بعد 32 سال حبس در زندان وجودم بالاخره بعد یه مدت افسردگی تونستم مساله رو با خانوادم در میون بذارم که اصلا تصور نمیکردم خانوادم اینطور پشتیبان من باشن بخصوص پدرم که گفت مثل کوه پشت من وایستاده

خدای بزرگ رو شکر که چنین مساله مهمی رو با خانواده محترم درمیان گذاشتید و بهتون تبریک می گم عزیز دل خواهر 81 81

خیلی افسوس خوردم که چرا زودتر از این بهشون نگفته بودم

چرا افسوس تاج سر من؟! هر وقت برای کاری و موفقیتی تلاش بکنید دیر نیست عزیز دل من 81 81

الان هم پیش یه روانپزشک میرم ولی دقیقا نمیدونم چیکار کنم و از کجا شروع کنم

خوب کاری کردید که به یک روانپزشک محترم مراجعه کردید،دقیقا درست از جای اصلی و اول شروع کردید داداش گل من،روانپزشک اولین قدم است (البته از نظر من) 81 81

خیلی دلهره دارم با اینکه لیسانس حقوق دارم انگار اصلا هیچی حالیم نیست و بیسوادم اگه منو راهنماییی کنین خیلی ممنون میشم???

دلهره و دلواپسی اصلا ارتباطی با سطح سواد نداره و کاملا طبیعی هست تاج سر من،به امید خدای بزرگ موفق باشید قربونتون برم 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: جلال ، only_general ، Mighty
فقط زندگی بعده تغییر برسه من مطمنم عالی میکنم همچیرو.
خدا زوتر زووووووووتر دمت گرم
بنام خدایی که همیشه درهمین حوالی هاست،
فریادی ازعمق جان بزن، قطعا اجابت خواهی شد 4f290d

پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، shahin_1
بعد از عمل وقتی چشاتو باز میکنی واقع حس تازه متولد شدن رو داره .فقط تازه متولد شده ی بزرگسالی
امیدوارم همه به این لحظه به خود رسیدن دست پیدا کنند

قبل از عمل فقط غم و هم عمل کردنه و میگی بعدش عالی عالیه

بعد از عمل هم مشکلات خودش رو داره! بیشتر مشکل مالی ادم رو اذیت میکنه . سعی کنید یه پس اندازی داشته باشید تا همه کارهاتون رو غلتک بی افته!

یادتون باشه هیچ وقت انتظار از کسی نداشته باشید!

با ارزوی بهترینها برای همه
لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ ، لَهُ الْمُلْكُ وَلَهُ الْحَمْدُ ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
پاسخ }
سپاس شده توسط: sepehram ، Mighty ، shahin_1 ، ali_t ، markopolo
سلام ....بعد از عمل مثل غنچه ای هستید که شکفته می شه و گل شده ولی خوب مشکلات خودشو هم داره مهم ترینش برخورد فامیل و همسایگان هست ....دوستی می شناختم که بعد از عمل شهرشون عوض کردن و رفتن شهری دیگه زندگی کنن ولی اخرش برای هر کاری نیاز به فامیل و اقوام هست و اونها اخرش گذشته ادم فاش می کنن . مهم فرهنگ مردم که متاسفانه بد برخورد می کنن با این مساله و اخرش کار خراب می کنن نمونش خود من مجبور شدم از شهرم مهاجرت کنم به شهری دیگه و اونجا کار کنم و فقط مادرم ازم خبر داره اونم خیلی نگران من هست ولی خوبیش اینه که اینجا کسی من نمی شناسه و حتی کاری بهم ندارن چون شهر بزرگ هست
[عکس: z0sk_dddddddddddddddddd.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
(09-27-2016، 08:47 PM)soheil نوشته:
(09-26-2016، 11:29 PM)HAADESE نوشته:
(09-26-2016، 09:47 PM)soheil نوشته: زندگی بعد از رسیدن به خودت و گذاشتن سختی های بی شمار خیلی لذت بخشه ....4سال می گذره و من در این نقطه زندگی جایی هستم که از ابتدا باید می بودم ... اما قسمت و سرنوشت این بود شاید حکمتی بوده .... حالا که به زندگیم نگاه می کنم می بینم اگر کسانی بودند زیر پامو خالی کردند د رمقابل کسانی بودند دستمو گرفتن ... این دست گرفتنه مهمه ...آدم باید ببینه کی قصد کمک داره اون وقت دیگه نباید ولش کرد .... شاید خانواده ... شاید یک یا چند عضو خانواده ... شایدم یه دوست .... خلاصه باید کمک خواست .... حتی بعد از رسیدن به هدف انسان سراپا نیازه ..... تنها بی معنیه ....الان با عشق زندگی می کنم چون خودمم .... زندگی همه پر از عشق

خیلی عالی نوشتی ، نمیدونم چرا اشک ریختم ... موفق باشی
مرسی ازشما ...انشالله شما هم موفق باشی 
اقا ایول به شما، خداروشکر، 4 سال عمل کردی؟ چقد خوب، انشاالله همیشه به شادی
پاسخ }
سپاس شده توسط: