ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامان ارسطو
نویسنده پیام
edila آفلاین
دوست ثابت
اعضا

اعتبار: 21
سپاس ها 112
سپاس شده 587 بار در 78 ارسال
حالت من: مهربون

ارسال: #1
سامان ارسطو
سامان ارسطو بازیگر مشهور تلویزیون( با نام سابق فرزانه ارسطو )متولد 1347در شاهرود میباشد پس از  چندین عمل جراحی در ۱۷ فروردین ۱۳۸۹ و در سن 42 سالگی با انجام آخرین عمل تغییر جنسیت داد.سامان ارسطو در فیلم های "سربازهای جمعه,تیغ زن,تسویه حساب ,استشهادی برای خدا,در نقش زن و بعد از جراحی در فیلم سرزمین کهن و اناهیتا در نقش مرد (نقش واقعیش)بازی نموده است,در مصاحبه ای که با ایشون شده بود میگفتند نباید گذشته ام را فراموش کنم دیگر با ان کاری ندارم بعضی ها عکسهای گذشته خود را می سوزانند من جسمم تغییر کرده وبا روحم سازگار شده اصلا با گذشته کاری ندارم.اطرافیانش بارها تاکید کردند که سامان از اولم فرزانه نبود اصلا هیچیش شبیه زنها نبوده ,و خیلی به ایشون تبریک گفتند.

چنان نماى که هستى یا چنان باش که مى نمایى. بایزید بسطامى
(آخرین ویرایش در این ارسال: 03-21-2013 12:10 AM، توسط edila. دلیل ویرایش : )
03-21-2013 12:09 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mahtaa ، فریماه ، میم مثل مریم ، غزل بانو ، فاطمه بانو ، Yousef ، امید ، yosof ، romina ، دلسا ، پانی ، Maryam Banoo ، KOUROSH ، sina ، Sarah ، ستاره" ، Farhad ، hesam
Mahtaa آنلاین
دوست همیشگی
مدیر سایت

اعتبار: 407
سپاس ها 2589
سپاس شده 10355 بار در 1230 ارسال
حالت من: سپاس‌گذار

ارسال: #2
RE: سامان ارسطو
دوستان عزیزم این هفته قرار مصاحبه با آقای ارسطو رو داریم برای محتا.
اگر کسی دوست داره سوالی بپرسه اینجا بگه تا از ایشون بپرسیم

محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-17-2014 01:10 AM، توسط Mahtaa. دلیل ویرایش : )
02-17-2014 12:54 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دلسا ، پانی ، romina ، farhan ، amirali ، Maryam Banoo ، KOUROSH ، sina ، امید ، فاطمه بانو ، دختر مهر ، Sarah ، ستاره" ، Farhad ، hesam
sina آفلاین
من سمندر لرستانی، در خطر انقراض هستم
اعضا

اعتبار: 358
سپاس ها 12455
سپاس شده 14703 بار در 2113 ارسال
حالت من: هیچ کدام

ارسال: #3
1) بسیاری از ترنس ها بعد از انجام جراحی، سعی دارند تا دوره ی قبل از عمل خود را به فراموشی بسپارند، و تمایلی به اطلاع اطرافیانشان در این مورد ندارند،باتوجه به علنی شدن انجام جراحی از سوی جنابعالی،چه احساسی از آگاهی بالقوه ی 70 میلیون ایرانی از جراحی تغییرجنسیت خود دارید؟
 2) قطعا در ابتدای امر از برخورد سایرین با خودتان بعد از جراحی واهمه داشتید، سوال اینجاست که برخورد مردم کوچه و بازار بعد از عمل با شما چگونه بود؟

I've Been Trusting My Lord
02-17-2014 02:40 AM
 سپاس شده توسط پانی ، meena ، KOUROSH ، farhan ، امید ، علیسان ، دلسا ، دختر مهر ، Sarah ، Mahtaa ، Farhad ، hesam
KOUROSH آفلاین
کوروش کوچک
اعضا

اعتبار: 318
سپاس ها 16327
سپاس شده 20937 بار در 3215 ارسال
حالت من: بی اعصاب

ارسال: #4
دلیل تعلل شما برای انجام تغییر جنسیت فرار از تنهایی بود ؟(باتوجه به مصاحبات پیشین شما)..گفتین اگر خانواده در قید حیات بودند حرف وحدیث الان کمتر میشد خب یعنی خانواده حمایتگر شمابودند...پس چرا اینقدر دیر اقدام کردین!!!؟
تاکنون چه فعالیت هایی در رابطه با تراجنسی ها انجام دادید..؟(از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادید کمال تشکر رو دارم)
باتوجه به حرفه ی شما ..تا کنون به فکر ساختن فیلم یا مستند در این زمینه  بوده اید؟اگر بلی.. چه موانع و مشکلاتی بر سر راه داشته اید؟تا کنون در عرصه سینما فعالیتی در زمینه اختلال هویت جنسی داشته اید؟
انگیزه شما..مشوق شما..هدف شما برای عمل چه چیزی یا چه کسی بوده؟
آیا هنوز بر این که داشتن نماینده در مجلس حق جامعه تراجنسی ها هست اعتقاد دارین؟ آبا معتقدین که هر اختلال یا بیماری دارای نماینده در مجلس شورای اسلامی باشد؟دلیل خود را شرح دهید...

باتشکر...
02-17-2014 03:22 AM
 سپاس شده توسط پانی ، meena ، sina ، farhan ، امید ، علیسان ، دلسا ، دختر مهر ، Sarah ، Mahtaa ، Farhad ، hesam
امید غایب
دوست همیشگی
اعضا

اعتبار: 192
سپاس ها 6881
سپاس شده 8601 بار در 1213 ارسال
حالت من: هیچ کدام

ارسال: #5
سلام
شما که خیلی از تهیه کنندگان را می شناسید آیا تا به حال پیشنهادی برای ساخت فیلم در مورد افراد ترنس به آنها داده اید؟
چه چیز باعث جدایی شما از همسرتان شد اگر مایلید جواب بدهید وچه پیشنهادی برای افراد ترنس در این مورد دارید ؟
20سال برای ترس از تنهایی عمل نکردید ؛حال هم که عمل کردید باز هم تنهایی آیا این 20سال ارزش داشت ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-17-2014 07:41 AM، توسط امید. دلیل ویرایش : )
02-17-2014 07:40 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط علیسان ، دلسا ، دختر مهر ، Sarah ، farhan ، Mahtaa ، Farhad ، hesam
rose آفلاین
دختر تبعیدی
مدیر بخش سرگرمی

اعتبار: 210
سپاس ها 781
سپاس شده 10550 بار در 1736 ارسال
حالت من: مغز متفکر

ارسال: #6
سوال من 1- چرا اینقدر صبر کردی ؟
2- آیا به او چیز هایی که فکر میکردی رسیدی ؟ 
3- به آدمهای مثل خودت  ترنسها چی می گی  عمل کنن یا نکنن؟

دختر تبعیدی
02-17-2014 09:14 AM
 سپاس شده توسط علیسان ، دلسا ، دختر مهر ، farhan ، Mahtaa ، Farhad ، hesam ، amir301
علیسان آفلاین
اخراجی
اعضا

اعتبار: 115
سپاس ها 4064
سپاس شده 5447 بار در 654 ارسال
حالت من: خونسرد

ارسال: #7
شما كه چهره شناخته شده هستيد آيا اقداماتي براي جاافتادن افراد ترنس درجامعه انجام داديد؟؟؟

تاحالا به چند ترنس ديگه درموقعيت خودتون كمك كرديد؟؟

اززندگي بعد عملتون راضي هستيد؟؟زندگي راحت تر شده يا سخت تر؟؟

اگه ميتونستين به عقب برگردين بازم عمل ميكردين؟؟

ازدواج رو براي افراد ترنس چطور ميبينيد آيا بايك فرد معمولي ازدواج كنن ميتونن موفق بشن ؟؟يا بهتر با يك ترنس مثل خودشون ازدواج كنن؟؟؟

برخورد جامعه باشما چطوره مردم و سينما؟؟؟

[تصویر:  65931468807920224964.jpg]
02-17-2014 09:52 AM
 سپاس شده توسط دلسا ، دختر مهر ، KOUROSH ، Sarah ، farhan ، امید ، Mahtaa ، Farhad ، hesam
ارسال پاسخ 

برای بروزرسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با سامان ارسطو، مشهورترین تراجنسی ایران Mahtaa 4 383 03-10-2014 11:05 AM
آخرین ارسال: taher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.4