رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبت خودمونی
Lightbulb 
سلام 
یه مطلبی هست بعضیا نمیدونم چه فکری میکنن..
ولی انتظار دارن یکی از اسمون بیاد و کمکشون کنه در حالی که اصلا این اتفاق نمیفته و امیدواریه الکی بهش میگن..
کسی که ترنسه باید خودش بره دنبال کاراش... توجه کردی؟! خودش باید بره نه کسی پیگیرش بشه..
خواهرا و برادرای گلم ببینید هیچکس تو این دنیا دلسوز تر از خودتون نیست واسه خودتون.
چرا الکی انتظار دارین کسی دیگه کمکتون کنه.
چرا خودتون استین رو بالا نمیزنید و حداقل واسه زندگی خودتون یه کاری بکنید؟!
جامعه خرابه؟! میدونم! کسی درکمون نمیکنه ؟! میدونم! وضعیت مالی خوب نیست؟! اونم میدونم! ولی تنها موجودی که با نشستن موفق میشه مرغه؟
عزیزای من بلند بشین یه کاری واسه خودتون بکنید... خرج عمل و دارو بالاست؟ خب برو سر کار عزیزدلم برو یه کاری انجام بده پولی در بیار تا بتونی واسه خودت زندگیت رو اونجور که میخواهی بسازی نه اینکه خانوادت واست بسازن یا افراد جامعه...
ببخشید کلا زیاده گویی کردم ولی دلم از حرف بعضیا پر بود خواستم بفهمونم بهشون که ما تو جای گل و بلبل زندگی نمیکنیم باید دست به کار شد مثل خیلی از ترنس های دیگه..
موفق و موید باشید Huh
در زمین عشقی نیست کـه زمـینت نزند

آسمان را در یاب

پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، only_general
(05-23-2019، 09:02 PM)Negiin نوشته: سلام 
یه مطلبی هست بعضیا نمیدونم چه فکری میکنن..

سلام 
کاملا با این نظر موافقم هیچکس دلسوزتر از خود شخص نیست برای خودش و بعد خانواده
امیدوارم موضع نگیرید شاید بعضی ها بگن عشق من استثنا ست و ...... اما خانواده دلسوزتر از عشقی هست که بخاطر ...... (میتونه هرچیزی باشه) ایجاد شده
شاید بعضی خانواده ها اذیت کنن و مخالف صددرصد باشن اما آستانه و ظرفیت بی منطقی هرکسی دارای یه پیمانه است و افزایش پیدا نمیکنه شاید در ابتدا ظرف بی منطقی اونا بزرگتر از ظرف صبر و حوصله ما باشه اما ما که این موضوع رو میدونیم میتونیم تلاش کنیم ظرفمون رو بزرگتر کنیم و ..... و نهایتا این خانواده اس که موافق میشه ظرفش بالاخره سرریز میشه و بی منطقی تموم میشه و انشاالله با حقیقت کنار میاد 
برای این موضوع هم میشه مثالهای زیادی زد به هر حال این هم نظر من بود ببخشید اگه خلاف نظرتون بود خواهشا ----ن نکنید Dodgy
سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد، تندیسی زیبا نخواهد شد،
81
از زخم تیشه خسته نشو که وجودت شایسته تندیس شدن است
پاسخ }
سپاس شده توسط: simorgh ، Negiin