رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدای زنانه خود را پیدا کنید
#11
2- طلاق توافقی نوعی طلاق است که به صورت توافق در بین زوجین ای که با مشکلاتی غیر قابل حل در پس از ازدواج رو به رو میشوند شکل میگیرد. در طلاق توافقی تمامی شرایط و موارد مورد توافق به زوجین بستگی دارد و لازم است با دقت و با فرصت کافی این موارد مورد بحث قرار گرفته و نتیجه نهایی در هر مورد یادداشت شود.
از مهم ترین این موارد که لازم است در مورد آنها بین زوجین به توافق رسیده شود می توان به مهریه مورد پرداخت و یا بخشش آن، چگونگی حضانت فرزندان پس از طلاق، نفقه و نحوه تقسیم جهیزیه و در صورت نیاز هزینه خانه دانست.
پس از به جمع بندی رسیدن موارد فوق، زوج جهت انجام طلاق توافقی به دادگاه خانواده مراجعه خواهند نمود و پس ار درخواست صدور گواهی عدم امکان سازش  و پر کردن مطالب مورد درخواست درخواست طلاق توافقی را خواهند نمود.
پس از ارائه درخواست به دادگاه، روال بعدی در طلاق توافقی تقریبا مشابه طلاق عادی پیگیری خواهد شد و مراحل قانونی طی خواهد شد.
معمولا پس از ازائه درخواست طلاق به دادگاه توسط زوجین؛ دادگاه به ایشان تکلیف می کند تا هر یک از زوجین شخص بی طرف و داوری را از میان بستگان خود انتخاب و به دادگاه معرفی نمایند تا در صورت امکان و با پا در میانی آنها زوجین از طلاق صرف نظر نمایند.
در صورتیکه این راهکار مشکل زوجین را برطرف نکرد، پس از ارائه گزارش نهایی به دادگاه و بررسی توافق های انجام شده در زوجین رای نهایی صادر خواهد شد.
رای دادگاه قضایی پس از بررسی طلاق توافقی در قالب یک گواهی صادر خواهد شد که  این گواهی  به گواهی عدم امکان سازش زوجین تلقی می شود. گواهی یاد شده  3 ماه از زمان اعلام دادگاه اعتبار خواهد داشت و در این بازه زمانی زوجین یا وکلای آن ها می توانند جهت ثبت طلاق از نوع توافقی به دفاتر ازدواج و طلاق مراجعه کنند.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
#12
دوستانی که تجربه ای در اینباره دارند میشه ار تجربیاتشون بیشتر بگن . من ویدیو های زیادی در اینباره دیدم و هنوز هم به کلاس هایی که برای زنانه سازی صدا هست نرفتم . ولی میشه خواهش کنم که هر کدام از دوستان که تو اینکار موفق بودند تکنیک هایی که بکار بردن را بگن ؟
I am going to fly like a butterfly on 12 December 2018
[عکس: pt66_trans-flag-butterfly_-_copy.jpg]
وبلاگ من http://seagirl.blogfa.com
پاسخ }
سپاس شده توسط:
#13
من این ویدیو را چند وقت پیش در مورد زنانه کردن صدا برای ترنس ها دیدم که عالیه  . 
https://www.youtube.com/watch?v=3jVNrx_beyE
I am going to fly like a butterfly on 12 December 2018
[عکس: pt66_trans-flag-butterfly_-_copy.jpg]
وبلاگ من http://seagirl.blogfa.com
پاسخ }
سپاس شده توسط: جسیکا


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان