رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوامل پشیمانی
به نظر من یک اینکه خودت و نشناسی دست به کاری بزنی بعد پشیمان بشی اینجاست که دیگه را ه برگشت وجود نداره

به قول خانواده ی من میگن خود کرده را تدبیر نیست.

یا خودم کردم که لعنت بر خودم باد (من که نمیگم از قدیم بوده تا الان هم میگن تاریخ انقضاش تمومی نداره)

ولی اول برای خودم بگم با دید باز و خودشناسی پا جلو بگذاریم نه از روی هوا و هوس چون اینا زود گذرند

امیدوارم که خدا به همه این بچه ها کمک کنه چون بدون خواست او برگی از درخت نمی افته...
هو یا علی مدد
پاسخ }
خوب تا اونجایی که خوندم فک کنم تمام عوامل پشیمونی رو گفتن اما  طبق شناختی که از خودم دارم میگم اول اینکه من اگه کاری رو بدون اینکه راجع بهش چیزی بدونم و انجامش بدم پشیمون میشم پس بهتر میدونم همیشه راجع به همه چی تحقیق کنم و تمام جوانب رو بسنجم و بعد اقدام کنم  و دوم اینکه توقعم از اون کار بالا باشه و خوب در نیاد هم باعث پشیمونیم میشه مثلا من هیچوقت نباید توقع داشته باشم که دکتر بتونه برای من یه آ ل ت ـ ت ن ا س ل ی بسازه که نرمال نرمال باشه چون دکتر خدا نیست و اگه من همچین انتظاری داشته باشم صد در صد پشیمون میشم عامل بعدی که میتونه باعث پشیمونی من بشه اینه که روی یه چیزی یا کسی حساب باز کنم واسه کمک اما اون آدم یا اون اتفاق نیوفته که بهم کمک بشه  پس صحیح میدونم روی کمک هیچکس حساب نکنم
مهربان باش دلم
با دگران باش دلم
چون زمین باش دلم
سبزترین باش دلم
همچنان کوه چنین باش دلم
بعضی از مردم این شهر به غم نزدیکند
با غم مردم این شهرعجین باش دلم
خودپسندی صفتی نیکو نیست
همه بین باش دلم
پاک ترین باش دلم
گفته بودند که انگشتر ایمان صبر است
بهر انگشتری صبر، نگین باش دلم
پاسخ }
سپاس شده توسط: zara ، Sina ، Mr.X ، hiraad ، AmirAliA2 ، Rayan ، sepehram ، shahin_1
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام هم قبیله ها
در مورد عوامل پشیمونی میخواستم بگم که قبلا اینجا راجبش بحث شده
ترنس ها دروی سکه هستن یا ترنس کلاسیک هستن یعنی از بچگی این بیماری داشتن یا غیر کلاسیک هستن یعنی از بزرگ سالی داشتن این بیماری رو
باید ببنی کدوم هستی خواهشن دقت کنید ترنس بودن یک بیماری که از دوران جنینی شکل گرفته
خوده من اگه بعد عمل اگه عمل موفق امیز نباشه موقعیت اجتماعی خوب پیدا نشه برام ازدواج نتونم بکونم اما پشیمون نمیشم
باید دقت کنید که راه درست رو انتخواب کنید چون یک ترنس واقعی به هیچ عنوان پشیمون نمیشه اینو تو لباس دخترونه بودم بیشتر فهمیدم
داشتم همین الان فکر میکردم ترنسی تو روستای کوچی یا تو افریغا باشه بدونه مشکلش چیه میره عمل میکنه
پس خوب دقت کنید که راه درست رو انتخواب کنید موفق باشید.....
امسال سال پروانه شدنم هست یعنی97 4a5132 22
پاسخ }
سپاس شده توسط: shahin_1 ، Q.u.e.e.n
(02-21-2015، 03:37 AM)رویا بانو نوشته: در ضمن من از اینکه عمل کردم پشیمونم!
خیلی تعجب نکنید
اگه برگردم به 2 سال قبل و این طرز فکر و تلقی که الان دارم رو داشتم هرگز عمل نمیکردم
هرگز همچین بلایی سر خودم نمی اوردم
ناشکری نمیکنم
اما
مهدی کیوان خیلی بهتر بود از رویا کیوان:648b31:

سلام سرکار خانم
ببخشید قصد جسارت ندارم، میخواستم پیامی برای شما ارسال کنم که فقط برای خود شما نمایش داده بشه
باید چیکار کنم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: winges girl

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان