رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فايل هاي سابليمينال مسيج
دوستان عزیز ، ساختن این فایل ها هیچ کاری نداره ، خیلی هم ساده هستش.

من خودم توی خونه با وویس ریکوردر موبایل تلقین ضبط میکنم و با برنامه توی کامپیوتر با white noise ترکیب میکنم و فرکانس صدای تلقین رو تغییر میدم و آماده میشه.

تکنولوژی تقریبا قدیمی هستش. و توی سالن سینما برای افزایش فروش پاپ کورن و نوشیدنی استفاده میشد. توی آگهی های تلویزیونی هم بعضا استفاده شده.

اگر کسی بخواد ، تلقین های مورد نیازش رو بگه حاظرم رایگان درست کنم واسش.

از دوست عزیزم (davy 4106 ) هم خواهش میکنم زیاد قضیه رو بزرگ جلوه ندن.

مثلا با این subliminal ها نمیشه کاری کرد ترنس های اف تو ام ، آلت تناسلی مردونه پیدا کنن و رحم و تخمک هاشون از بین برن و ...

ولی میشه کاری کرد هورمون های متناسب ترشح بشه ، از نظر خلقی و روحی روانی متانسب با فیزیکشون رفتار و فکر کنن.

پ.ن 1: وقتی subliminal رو پخش میکنید جز white noise چیزی نمیشنوید (البته اگر خـــــیلی خــــــیلی دقت کنید چیزی در حد پچ پچ میشنوید)
white noise هم که میدونید چیه دیگه..مثلا صدای بارون و.. بهش اضافه میکنن فقط برای اینکه صدای پس زمینه شنیده نشه و کمی هم برای تمدد اعصاب و ریلکس شدن بدن (میره آلفا)

پ.ن2» من سالها در این مورد تحقیق کردم...حرف هام قابل استناد هستن.

ممنونم...
پاسخ }
سپاس شده توسط:
عزيز شما يا نميدوني سابليمينال چيه يا رو يه چيز ديگه تحقيق كردي واسه من هيچ فرقي نمي كنه كي چي فكر مي كنه اولا شما حرف مفت ميزني مي گي تحقيق كردم white noise اصلا مي دوني مفهومش چيه ؟ من ميدونم كه نميدوني  به علاوه من هركاري دلم خواسته و هر تغييري دلم خواسته رو خودم انجام دادم دير يا زود همش آشكار ميشه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
مهدان جان white noise اسم ديگر امواج الفاست نميدوني برو سرچ كن ياد بگير لطفا بدون مدرك حرف نزن اگه ميتوني بيا پيش من تا همه چيو نشون بدم
پاسخ }
سپاس شده توسط: