رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان همکاری در ساخت مستند از وضعیت تراجنسی های ایران
بیشترین نیاز قشر تراجنسی جلب حمایت جامعه و آسایش اجتماعی برای حضوری موفق است

قانون و یا شرع نمی‌تواند این حمایت و پذیرش را برای جامعه تراجنسی ایجاد کند و این مهم تنها با فرهنگ سازی و انتشار آگاهی موثر است
در اینکه رسانه تصویری قدرتمندترین ابزار فرهنگی است هیچ کس شک ندارد. رسانه ها عمومی تر و جذاب تر هستند. قدرت رسانه ها برای ساخت یا تخریب یک فرهنگ یا تابو بینهایت است.

پس برای فرهنگ سازی چه چیزی بهتر از استفاده از رسانه های تصویری؟
فرید مرسی کارگردان و تهیه کننده مستقل ایرانی در تازه ترین فعالیت خود قصد ساخت یک مستند واقع گرایانه از وضعیت تراجنسی های ایرانی را دارند

اقای فرید مرسی خود دارای تحصیلات روانشناسی بالینی، برنده مدال طلا از اتحادیه فیلم سازان مستقل اروپا و برنده مدال طلا ازاتحادیه رسانه های آسیا هستند.
آخرین ساخته آقای فرید مرسی مستند “اینجا ایرانه” است که در بخشی از آن کامبیز دیرباز بیان می‌کند آرزوی بازی در نقش یک تراجنسی را دارد
ایشان با همکاری محتا و جامعه تراجنسی قصد ساخت یک مستند از وضعیت تراجنسی های ایرانی را دارند. مستند ایشان با مجوزهای لازم از وزارت ارشاد اسلامی و به صورت کاملا قانونی و زیر نظر نهادهای مربوطه ساخته خواهد شد.

یکی از دغدغه های ساخت مستند در این باره در ایران واقعی بودن ودرست به تصویر کشیدن و خالی از جهت گیری بودن مستند است.
از این رو آقای مرسی از خود شما تراجنسی ها برای مشاوره و بازی در این مستند دعوت نموده زیرا هیچ فردی بهتر از خود تراجنسی ها مشکلات و مصائب شان را درک نخواهد کرد

شما ترنس عزیز اگر مایل به ارائه مشاوره و یا بازی در این مستند را دارید میتوانید با فرستادن ایمیلی به محتا (info@mahtaa.com) و یا در بخش نظرات آمادگی خود را اعلام کنید تا با شما تماس گرفته شود

پیش از اعلام آمادگی توجه کنید:
  • گروه هدف ما تنها تراجنسی ها هستند و از پذیرش سایر گروه ها معذوریم
  • در پذیرش ترنس های زن و ترنس های مرد محدودیتی وجود نخواهد داشت
  • تمام افرادی که هنوز مراحل تغییرشان را شروع نکرده اند، در حال طی مراحل تغییر هستند و یا مراحل تغییرشان به پایان رسانده اند امکان حضور در این پروژه را خواهند داشت
  • محتا در پذیرش افراد آزاد بوده و ممکن است برخی افراد برای معرفی به آقای مرسی پذیرفته نشوند

امید است با همکاری شما دوستان مستندی در خور و شایسته و بدون اشکال را شاهد باشیم تا با قدرت رسانه تصویری به جنگ عقاید باطل و ناآگاهانه جامعه برویم

محتا
مرکز حمایت از تراجنسی های ایرانی
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
}
سلام بنده حاضر به همكاري هستم
the Queen Alone
Queen of Sorrow
the Lost Queen
Queen of the Dead
1358858691
}
من شرایط حضور در این مستند رو ندارم. اگه ایشون در زمینه ی مشاوره به کمکی احتیاج داشته باشن من در خدمتم.
[عکس: 38411000826449028042.jpg]
یعنیا...!
کل دنیا یه طرف،
خودمو خودت یه طرف دیگه! (;
}
ممنون از دوستانی که اعلام آمادگی کردند. 
طی پیام خصوصی با شما هماهنگ میکنیم
}
خانواده  ام مخالفت نکنن منم هستم! این کمترین کاریه که میتونم واسه جامعمون انجام بدم...

بجنگ تا بجنگیم زندگی...!!

[عکس: 53405854593555859127.png]
}
منم هستم
}
دوستان کمی کم لطفی کردند نسبت به این موضوع. کسی دیگه برای همکاری آماده نیست؟ 
دوستان توجه کنید این مستند قرار نیست توی سوپرمارکت ها به فروش بره بلکه قراره یک پیش زمینه ای باشه برای یک فیلم سینمایی کامل امیدوارم دوستان همکاری کنید
}
اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم
}
ما احتیاج داریم دوستانی بیان و با آقای مرسی مصاحبه کنند و ایشان مستندی رو با رضایت افراد از زندگيشون بسازه تا پیش زمینه ای بشه برای یک فیلم سینمایی
}
محتا جان راستش من اعلام آمادگی کردم و دوست گرامی آقای عمرانی تماس گرفتند که بخاطر پیش آمدن کارای شناسنامم نتوانستم بیام تهران و ملاقاتی باهاشون داشته باشم اما طبق قولی که دادم ایشالا تا اوایل ماه آینده حتما به خدمتشون میرسم!!!
ولی الان کمی مردد شدم برای حضور این فیلم قراره اکران عمومی بشه یا فقط جشنواره؟؟!!!
قابل درکه که شناخته شدن چهره امون بعنوان یه ترنس تو جامعه باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد!!!!
ولی در هر صورت هر کاری از بنده بربیاد کوتاهی نخواهم کرد!!
ﻋﺎﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ،
ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﺑﮕﻮﯾﻢ !....
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ ﻧﻪ ﺩﺭﺩﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﻪ ﺩﻟﯽ ....
}