رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرق بین سیسجندر و استریت و توضیح کامل هرکدام
با سلام
خیلی هاتون اشتباها اصطلاحاتو به کار میبرید که باعث اطلاع رسانی غلط بین سیسجندرهای محترم و ترنس های تازه وارد میشه و باعث سردرگمی و سوتفاهم
پس تصمیم گرفتم اینجا اصطلاحات رو توضیح بدم و هرکدوم رو تعریف کنم و تفاوت هاشون رو بگم چون خیلیا داخل پیام خصوصی میان و کلی وقت برای متوجه کردن تک تکشون صرف میشه پس عمومی توضیح داده بشه بهتره .همینجا هم سوالاتتون رو بپرسید اگر سوالی دارید یا متوجه نشدید.تصمیم داشتم این بحث رو توی بخش مناظره که درباره توضیح مسایل اساسی هست بذارم ولی ارسال موضوع جدید در اونجا قفل بود پس همینجا صحبت میکنیم
ممنون
داخل پست بعدی اطلاعات رو میذارم

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، only_general ، Mahtaa ، الناز2
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام عزیزم
گلم اگه موضوع خوبی داری برای مناظره بهم بگو تا من بذارم
ویک چیزه دیگه فرق بین سیسجندر و استریت در این هست
که سیسجندر مقابل ترنس هست اما استریت یک گرایش هست همین
[عکس: fj6z_20180208_183531_thumb.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، only_general
[عکس: 55306655652996486144.jpg];

این عکس رو میبینید؟
این عکس دسته های مختلف و زیرشاخه های گروه بزرگ اقلیت های جنسی با اسم lgbt هست.
ترنسکشوال اخرین دسته هستش با توجه به عکس.
حالا سیسجندر کیا هستن؟
 سیسجندر به کسایی میگن که ترنسکشوال نیستند. یعنی میتونن جزو دسته های دیگه lgbt باشن یااااا نباشند ولی به اصطلاح عامیانه غیرترنس ها هستند
حالا استریت ها کیا هستن؟
استریت بودن به جنس و جنسیت کار نداره به گرایش ربط داره. 
گرایش یعنی چی؟ 
گرایش یعنی میل جنسی و عاطفی! 
حالا اگر این گرایش مثلا گرایش من که دختر هستم(کار به ترنس بودن یا نبودن من نداریم چون همونجور که گفتم استریت بودن یا نبودن و گرایشات من به جنس و جنسیت من ربطی نداره) به پسر باشه پس من یه استریت هستم! و بالعکس اگر گرایشات و میل جنسی و عاطفی من به همجنسم باشه پس من استریت نیستم!
 حالا توضیحات اضافه:
استریت بودن به سیسجندر بودن ربط نداره پس قاطی نکنیمشون با هم اینها دوتا مقوله ی جدا از هم هستند.استریت بودن یه شخص به داشتن گرایش های همجنسگرایی یا نداشتنش بستگی داره. و سیسجندر بودن به ترنس بودن یا نبودن یه شخص بستگی داره.مثلا من ترنس ام تو اف هستم و استریت محسوب میشم چون یه دخترم و به پسر تمایلات جنسی و عاطفی دارم ولی سیسجندر نیستم چون ترنس هستم.پس برای جداسازی ترنس ها از غیر ترنس ها بهتره یه جای جمله ی اشتباه : ترنس و استریت بگیم ترنس و سیسجندر.چون خود ترنس ها هم اکثرا(اگر گرایشات همجنسگرایی فارق از جنس و جنسیتیشون نداشته باشن) استریت هستن.
امیدوارم متوجه شده باشین باز اگر سوالی هست جواب میدم
ممنون

;
پاسخ }
(05-05-2017، 04:20 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام عزیزم
گلم اگه موضوع خوبی داری برای مناظره بهم بگو تا من بذارم
ویک چیزه دیگه فرق بین سیسجندر و استریت در این هست
که سیسجندر مقابل ترنس هست اما استریت یک گرایش هست همین
سلام گلم. اولا که این پیام خودت رو پاک کن تا پست توضیحاتیم از تیتر تاپیک جدا نشه.
دوما اینکه لطف کن این تاپیک رو به بخش مناظره انتقال بده ممنون میشم عزیز دلم.
سوما اینکه بله توضیح شما درسته ولی خیلی ها نیاز به توضیح بیشتر دارن چون همه چیز رو قاطی کردن بخاطر اطلاعات اشتباهی که بهشون دادن و توی پیام خصوصی سساعت ها وقت میبره واسه توجیه کردنشون وقتی بهم پیام میدن
 گل خوشگل منی

;
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، deldadeh ، only_general
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
گلم موضوع مناظره موضوعی باید باشه که داخلش بتونی بحث کنی..
[عکس: fj6z_20180208_183531_thumb.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، only_general
(05-05-2017، 04:22 PM)Aydaa نوشته: [عکس: 55306655652996486144.jpg];

این عکس رو میبینید؟
این عکس دسته های مختلف و زیرشاخه های گروه بزرگ اقلیت های جنسی با اسم lgbt هست.
ترنسکشوال اخرین دسته هستش با توجه به عکس.
حالا سیسجندر کیا هستن؟
 سیسجندر به کسایی میگن که ترنسکشوال نیستند. یعنی میتونن جزو دسته های دیگه lgbt باشن یااااا نباشند ولی به اصطلاح عامیانه غیرترنس ها هستند
حالا استریت ها کیا هستن؟
استریت بودن به جنس و جنسیت کار نداره به گرایش ربط داره. 
گرایش یعنی چی؟ 
گرایش یعنی میل جنسی و عاطفی! 
حالا اگر این گرایش مثلا گرایش من که دختر هستم(کار به ترنس بودن یا نبودن من نداریم چون همونجور که گفتم استریت بودن یا نبودن و گرایشات من به جنس و جنسیت من ربطی نداره) به پسر باشه پس من یه استریت هستم! و بالعکس اگر گرایشات و میل جنسی و عاطفی من به همجنسم باشه پس من استریت نیستم!
 حالا توضیحات اضافه:
استریت بودن به سیسجندر بودن ربط نداره پس قاطی نکنیمشون با هم اینها دوتا مقوله ی جدا از هم هستند.استریت بودن یه شخص به داشتن گرایش های همجنسگرایی یا نداشتنش بستگی داره. و سیسجندر بودن به ترنس بودن یا نبودن یه شخص بستگی داره.مثلا من ترنس ام تو اف هستم و استریت محسوب میشم چون یه دخترم و به پسر تمایلات جنسی و عاطفی دارم ولی سیسجندر نیستم چون ترنس هستم.پس برای جداسازی ترنس ها از غیر ترنس ها بهتره یه جای جمله ی اشتباه : ترنس و استریت بگیم ترنس و سیسجندر.چون خود ترنس ها هم اکثرا(اگر گرایشات همجنسگرایی فارق از جنس و جنسیتیشون نداشته باشن) استریت هستن.
امیدوارم متوجه شده باشین باز اگر سوالی هست جواب میدم
ممنون

بسیار عالی بود
ممنونم از توضیحاتتون.
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان