رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرق بین سیسجندر و استریت و توضیح کامل هرکدام
یه سریاشون بهم crush دارن 

[عکس: giphy_4_.gif]

حالا نیست 99% این مسائل در ایران اسلامی از جایگاه خاص خودش برخرداره درگیر اون 1% شده افکار بزرگواران محتا _ جا اینکه از تولیدات ملی حمایت کنن کفر میگویند  Undecided
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: simorgh ، «محمد»
(03-18-2018، 04:59 PM)احد نوشته:
(03-18-2018، 04:19 PM)امیلی نوشته: خیلی سادست . شخصیت جنسی با گرا.. جنس.. دو موضوع کاملاً متفاوت هستند . اگر کسی از نظر جسمی با شخصیت جنسی خود تطابق نداشته باشه ترنسجندر هست . اگر کسی گرا.. جنس.. متفاوت با جنسبت خود داشته باشه همجنسگرا هست

ممکنه همجنسگرا هم جسم خودشو با شخصیت جنسیش متفاوت بدونه
تعریف شما سطحی هست
نه ساده

دامنه ترنس ها و همجنسگراها گسترده تر هست
محققان داخلی،ترنسکشوال کیست 
مطالعه بفرمایید
پاسخ }
سپاس شده توسط: «محمد»
دوستان . ما که قرار نیست در مورد موضوع پیچیده ای مثل جنسیت و هویت جنسی اطلاعات کامل داشته باشیم . هر کدام تا حدی میدانیم و همین که مطمِن باشیم که موضوعی را غلط نگفته ایم کفایت میکنه . من تا حدی که میدونم در این زمینه حتی روانشناس ها هم کلاس های فکری متفاوتی دارند و بحث ها و گفتکو های زیادی در این رابطه هست . مثلاً من یادمه که تو یکی از نشریات ترنس ها خوندم که قبلاً به ترنسجندر ها ترنسکشوال میگفتن . ولی به دلیل اینکه تفاوت بین هویت جنسی و گرا.. جنس.. بعدها روشن تر شده تصمیم گرفتن که دیگه از عبارت نرنسگشوال استفاده نکنند و عبارت درست تری که بیانگر gender یا هویت جنسی هست را بکار ببرند .
I am going to fly like a butterfly on 12 December 2018
[عکس: pt66_trans-flag-butterfly_-_copy.jpg]
وبلاگ من http://seagirl.blogfa.com
پاسخ }
سپاس شده توسط: k1androgyny ، «محمد»
موید حرف دوستان
سالهاست که به تعریف واحد و درستی رسیدن
وجه افتراق بین تراجنسی،تراجنسیتی و گرایشات جنسی زیاد
با تعریفی که مدونِ و درک جزئیات به این نتیجه میرسیم
بله پیچیدگی در بعضی اقشار ترنسجندر وجود دارد مثلا ترنس وستیت که انگیزهای زیادی دارد
یا تراجنسی که پیش از عمل تطبیق جنسیت و در مراحل گذار جنسی مبدلپوشی میکند همجنس خواه است(البته نه لزوما)
اونم صرفا به دلیل ذهنیت فردی شخص که خودرو زن فرض میکند و تلاش میکند تمام وجوه زنانگی رو انجام بدهد
تمام مسئولیتهای اجتماعی ،نقش های جنسی زنانگی
پاسخ }
سپاس شده توسط: «محمد» ، امیلی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان