رتبه موضوع:
  • 6 رای - 4.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروم معرفی و آشنایی اعضا
سلام به خواهر برادرای یکی از یکی گل تر خودم.
راستش این یکی دوروزه خیلی تو انجمن گشتم شاید بخشی در مورد معرفی اعضا پیدا کنم اما نبود که نبود پس خودم با اجازه مدیریت محترم جسارتا این فیدو زدم.

بعد از هشت ماه برگشتم ولی
.
.
.
فعلا
.
.
.
کسی در این خانه نیست ....
.
.
فارسی نوشت .. خرابم خراب
پاسخ }
همیشه میترسیدم توی یه همچین جایی خودم رو عنوان کنم
میترسیدم کسی پیدام کنه و ...
اسمم امیر حسین
لیسانسم عمران
فوق لیسانسم ترافیک
بسه یا بازم بگم ؟
ام تو اف بودم ولی آلان دیگه نیستم - دیگه قلبم داره وایمیسته -4
از اینکه قبلا ترنس بودم نمی ترسم
نمی ترسم که کسی بدونه قبلا چی بودم - چون دیگه نیستم -
پاسخ }
1372 فروردين پنجشنبه 12 ام 7 صبح
اسمم همون هلتا خوبه hell,life,trans.alone
ام تو اف
خسته
the Queen Alone
Queen of Sorrow
the Lost Queen
Queen of the Dead
1358858691
پاسخ }
واو امیر خان فک کنم باید بیام شهرداری واسه پیدا کردنت ای ام تو اف سابق و خان فعلی ... دیییی

هلتا جان خانمی کم کم که خواستگارا رسیدن سرت شلوغ شد میکشمت منو واسه عروسیت دعوت نکنی عروسک. یادتم باشه اگه زیاد سخت بگیری مث من پیر دختر میمونی و دیگه به جز ترشی به هیچکاری نمیایاااا. از ما گفتن ... دییی خیلی خوش اومدین به فید
" تو " تنها دو حرف است با یک دنیا معنی که هنوز به نیمی از آنها هم نرسیده ام
پاسخ }
(03-12-2013، 06:57 PM)kamisat نوشته: واو امیر خان فک کنم باید بیام شهرداری واسه پیدا کردنت ای ام تو اف سابق و خان فعلی ... دیییی

هلتا جان خانمی کم کم که خواستگارا رسیدن سرت شلوغ شد میکشمت منو واسه عروسیت دعوت نکنی عروسک. یادتم باشه اگه زیاد سخت بگیری مث من پیر دختر میمونی و دیگه به جز ترشی به هیچکاری نمیایاااا. از ما گفتن ... دییی خیلی خوش اومدین به فید
وای شهرزاد مگه دستم بهت نرسه.
این چه سولاییه که میپرسی؟ آدمو وسوسه میکنی که عکس خودشم بزاره ها
من فریماه هستم شش ساله از گنبدفابوس48
یادش بخیر یادتونه اون وقتا همیشه خانم مجری که نقاشیا رو نشون میداد همیشه یه شش ساله از گنبد قابوس بود...
بنده به دلیل پاره از مسایل امکان پرده برداری از خویشتن را نداشته و در همین حد هم ممکنه کشف بشم. آخه هی هممون داریم کم کم ماجرای زندگی و خاطرات و حتی وقایع اتفاقیه یومیمون را هم میگیم. و اگه اطرفمون یک آدم فوضول (ببخشید متجسس یا کنجکاو که بقول شهرزاد این کار براش از نون شب هم واجب تره) باشه و ما براش علامت سوال شیم و اسم تی اس را بفهمه و بیاد تو گوگل سرچ کنه تی اس و الحمدلله همون نتایج اولیه هم محتا را پیدا کنه بیاد و همه چیزو بخونه ..................... "وای خاک برسرم حالا دیدی میفهمه که فریماه کیه"
خوب بفهمه به من چه . من اینجوریم خجالتم نمیکشم اگه دوست نداره مشکل اونه  تازه دلشم بخاد که موفق بکشف و ملاقات با یه شهبانوی تی اس هم شده
ولی آقا ، نخواد مزاحمت درست کنه. نخواد آتو بگیره و شروع کنه سو استفاده......

خوب تقصیر خودمونه دیگه از بس چونه گرمیم و بقول مامنم خاله زنکیم و همه چیزو میگیم.
راستی تا حالا فکر کردین چرا میگن خاله زنک؟ پیشنهاد میدم که ماهم یه صفت بد مردا رو پیدا کنیم و اسمشو بزاریم عمو مردک یا مثلا دایی مردک. چطوره؟
راجع به این صفت نادرست مردونه، پیشنهاد بدین  تا تصویبش کنیم. کارشناسی و جمع بندی نظرات هم با خواهرجون شهرزاد.
بببخشید یادم رفت قبلش اعلام کنم ، اسم کاربرعزبز kamisat  ، شهربانو انتخاب شد و طی مراسمی باشکوه این اسم بهمراه اذان در گوش راستش خوانده شد.
پرحرفی منو ببخشید
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
خوب واسه خودت بریدی و دوختی فریماه خانوم ...Smile
یکی یکی مارو مجبور کردی که  اسم هایی که حتی به شناسنامه هامون اعتماد نکرده بودیم که داخلشون بنویسیم رو ، لو بدیم...
حالا خوت با این کامنت داری سکوت اختیار کنی ؟با رمز این که خاله زنکی هست و این  حرفا !!!!
آدم یه آجی با سیاست مثل تو داشته باشه ، فقط خدا می تونه به دادش برسه !!! 
باشه ،اشکالی نداره ...
عنوان شهبانوی تی اس هم که برای خودت برداشتی ....
خوب من الان کافیه که از کنارت رد بشم ... تشخیص می دم که آجی فریماه خودمی... .
فقط از یه آدم بر می یاد که این اخلاق هارو داشته باشه !!!!اون کسی نیست جز تو!!! ....
پاسخ }
فریماه جونم ینی جدا قصد کردی کاری کنی برادرای اف تو ام ما بریزن سرم تا میخورم کتکم بزنن به عنوان صاحاب فید!؟؟
نه آخه دلت میاد؟ من به این خوبی اونوخ دوشیزه ناکام لقب بگیرم!؟
خو وراجیم دیگه اما من یکی خاله زنک نیستماااا!‏‎ i!i‏ گفته باشم شوورمم اصن خوشش نمیاد ‏‎:*‎

راستی لازمه به خواهر برادرای تی اس خودم عرض کنم توسط بانو فریماه منتسب به راوی هزارو یک شب شده و نام شهرزاد را انتخاب کردم و البته فریماه مرا ملقب به این نام نمود
پاسخ }
آفرین آجی شهرزاد ، نمی دونم این فریماه چرا می خواد سر من و تو رو زیر آب کنه ؟؟ ...
دیدی الان می خواست به کشتنت بده !!!
چپ میره راست میاد Big Grin همیشه می گه : الان زوده براش که ازدواج کنه ...
از محاسن زندگی مجردی هی توی گوش من می خونه ... !!! و ...
خیلی اخلاق فمنیسمی داره ...Big Grin مواظب باش از راه به در نشی...
امشب خیلی دلم خنک شد...
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر زمستان ، deldadeh ، kamisat ، Delsaa ، سحر۶۸
مریم خانمی دخیخأ همینه که فرمودین.
احتمالا این آجی فریماه عامل نفوذی کمپین یک میلیون امضا هستش و فمینیست که چه عرض کنم شایدم از بچه های بالا باشه فعلا هم قصد جون منو کرده.
همین جا اعلام می کنم اگه به قتل رسیدم یا حتی ترور شدم آمر فقط فریماه بوده .دییی Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: میم مثل مریم ، deldadeh ، Delsaa ، سحر۶۸
اوا خاک بر سرم این پلیس بازیا چی چیس؟ من که دوستون دارم.... باشه اصا دیگه راهنماییتون نمیکنم . برین شووور کنین تا هر روز کتکتون بزنه و رخت چرکاشو بشورین و جورابای بو گندوشو

وای قربونش برم شوور من که بوی گل میده فقط نمیدونم چرا اینقد دستاش سنگینه ؟  خیلیم سعی میکنه بی تفاو نشون بده ولی درونش آتیشه .... ولی کور خونده من از اون سیاس ترم 

ترسووها همش باید بهتون بگن خاله زنک و جیکتون در نیاد
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }