رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیناستراید موضعی روی بدن؟؟؟
همه میدونیم که علت وجود مو های زاید روی بدن و ضخیم شدنشون اثر گذاری دی هیدرو تستوسترون روی پوسته. 
 با تحقیقاتی که این مدت انجام دادم كرم های کاهش دهنده رشد مو های زاید از جمله bioxit از اثر گذاری این هورمون روی فولیکول مو جلو گیری میکنن. 
فیناستراید که کارش خنثی سازی این هورمونه و هم از طریق پوست به سرعت جذب میشه! 
حتی جدیدا فیناستراید موضعی (بجز نوع خوراکی) هم به صورت ژل و هم شامپو برای کم کردن اثر این هورمون روی مو های سر هم اومده پس..
میخوام یا مدت این ژل فینستراید رو روی بدنم امتحان کنم و اثرش رو هر ماه این جا بذارم ببینم اثر داره یا نه!!!
پاسخ }
سپاس شده توسط: HAADESE
پست جالبیه مررررسی
من هم میخواستم استفاده کنم ژل رو بجای قرص اما چند تا مقاله دیدم که نشون داده بود فیناستراید بصورت قرص کمی موثرتره، گرچه کلا فیناستراید 1 چه بصورت قرص چه ژل، تاثیر زیادی روی ریزش مو نداره... 5 میلیگرمی هم که برای کبد خطرناکه... تجربیاتت رو با ما هم در میان بزار عزیزم
مقایسه اثر ژل و قرص فیناستراید
پاسخ }
سپاس شده توسط: آرمینا ، رویا بانو
(09-24-2016، 03:17 PM)آرمینا نوشته: همه میدونیم که علت وجود مو های زاید روی بدن و ضخیم شدنشون اثر گذاری دی هیدرو تستوسترون روی پوسته. 
 با تحقیقاتی که این مدت انجام دادم كرم های کاهش دهنده رشد مو های زاید از جمله bioxit از اثر گذاری این هورمون روی فولیکول مو جلو گیری میکنن. 
فیناستراید که کارش خنثی سازی این هورمونه و هم از طریق پوست به سرعت جذب میشه! 
حتی جدیدا فیناستراید موضعی (بجز نوع خوراکی) هم به صورت ژل و هم شامپو برای کم کردن اثر این هورمون روی مو های سر هم اومده پس..
میخوام یا مدت این ژل فینستراید رو روی بدنم امتحان کنم و اثرش رو هر ماه این جا بذارم ببینم اثر داره یا نه!!!

چه جالب!
ژلش هم اومده؟
منتظرم ببينم چه نتيجه اي ميگيري
از ما كه گذشت اما واسه دوستان ميتونه مفيد باشه
پاسخ }
سپاس شده توسط: آرمینا
(09-24-2016، 05:14 PM)HAADESE نوشته: پست جالبیه مررررسی
من هم میخواستم استفاده کنم ژل رو بجای قرص اما چند تا مقاله دیدم که نشون داده بود فیناستراید بصورت قرص کمی موثرتره، گرچه کلا فیناستراید 1 چه بصورت قرص چه ژل، تاثیر زیادی روی ریزش مو نداره... 5 میلیگرمی هم که برای کبد خطرناکه... تجربیاتت رو با ما هم در میان بزار عزیزم
مقایسه اثر ژل و قرص فیناستراید

سلام من الان یک ماه فینسترید 5 دارم مصرف میکنم چیکار کنم رو کلیه تاثیر نذاره ؟ ایا ادامه مصرف خطرناک هست ؟ میسی
وارد زندگیت می‌‌شوند

برایِ شب‌هات قصّه
برای قصه‌ها شهرزاد می‌‌شوند
جزئی از لحظه ها
دلیلِ خنده ها
شریکِ بغض‌های تو می‌‌شوند
بعد یک روز صبح
به طرزِ وحشتناکی کشف میکنی‌
که دیگر هیچ جا نیستند
جز در شعر‌های تو
شعر هایی‌ که به طرز غمگینی

هیچکس نمی‌‌خواند ... جز خودت
پاسخ }
سپاس شده توسط: HAADESE ، آرمینا
نیلی جان من آنزیم های کبدیم رو بالا برد و قطعش کردم، بهتره آزمایش بدی ببینی آنزیم های کبدیت نرماله؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: nilly ، آرمینا
نیلی جان بیشتر روی کبد اثر میذاره.میشه میزان آسیب رو با رژیم درست غذایی به حداقل رسوند.
یه برنامه درست ورزش و غذای سالم داشته باشی هم کبدت سلامتشو حفض میکنه و هم وزنت زیاد نمیشه (همه هورمون ها چاق میکنند اخه) Undecided
حادثه جونم، نیلی جونم شما حتما پیش متخصص تغذیه برو و راحت بهشون بگو این قرص  ها رو میخورم و مجبورم.  واسه این که کبدم اسیب نبینه و وزنم زیاد نشه چه رژیمی رو رعایت کنم. بهش حتما بگین غذا هایی بده که سطح هورمون مردانتون رو بالا نبره و هورمون زنانه داشته باشه(بیشتر غذا های گیاهی از جمله سویا،  لوبیا،  نخود و...) 
. حواستون به خودتون و بدن نازنینتون باشه که خدایی نکرده بهش اسیب جبران ناپذیری نزنید  81
پاسخ }
سپاس شده توسط: HAADESE ، nilly

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان