رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبر
درود به شما دوستان و همدردان و ایرانیان ایرانی ، انسانهای پاک، نجیب زاده، باشرف ، که انسانیت دارید و تحمل میکنید ظلم و ستم تازیان را
این متن رو موقعی که رشت بودم نوشتم و دوست داشتم شما یکبار دیگر آن را بخوانید..

.
دگرباشان

هوموسکشوال کسی است مذکر که گرایشش در واقع به همجنس های خودش گرایش عاطفی و احساسی داره
ل ز ب ی ن : هم.جنس.گرا زن یعنی کسی مونثه و به همجنس های خودش گرایش داره
هتروسکشوال کسی است که به جنس مخالفش گرایش داره (آدم عادی از دید جامعه)
بایوسکشوال یعنی به هر دو جنس درواقع
ترنسکشوال یعنی کسی دختر بوده میل پسرانه داره و پسر بوده برعکسش. جراحی ها میکنند
این داستان یک داستان علمی است.
کشورهای اسلامی و کشورهای سنتی و مردم متعصب این قضیه رو برنمیتابند آزار و اذیت میکنند حقوقمان رو میخورند حکایتیست واقعاٌ
این یک موضوع انسانیست ولی این را بدانیم که این هوموسکشوال با اون داستانی که در ایران میگذشته و از روزگار محمود غزنوی و ناصرالدین شاه تفاوت داره. محمود قزنوی و ناصرادین شاه رو نمیتوان هوموسکشوال گفت ، به ناصرالدین شاه و محمود غزنوی و اون قاری قرآن مجرم میتوان گفت.
.
مجرمین
---------

کسانی که فلان جای پسرها رو دوست دارند (مثل تجاوز اون معلم به تعداد زیادی دانش آموز پسر و تجاوز نگهبانان حرمین شریفین عرب به دو نوجوان حجاج ایرانی) به اینها مجرمین میتوان گفت. در زمان سلاطین علوی و صفوی غلامان رو میاوردند در بازار صمرقند و چنین و چنان. وچه بسا وزرایی رو بخاطر داشتن غلامی خوشرو و زیبا از کار بیرون میکردند
.
قانون کلی جهان
ما در دنیایی زندگی میکنیم که پایه و اساسش بر مبنای زوره و دوسوم حیوانات برای آنکه یکروز بیشتر زنده بمانند مجبورن حیوانات دیگر رو شکار کنند و بخورند مثل
خرس که در مواقع قحطی و گرسنگی توله های خودش رو میخوره چون اعتقاد داره!  اعتقاد داره که بعدن دوباره میتونه بچه بزاد یا اون
پلنگه که لای بوته ها مخفی شده (یعنی من اینجا نیستم) منتظر آهوهه. یا
گربه که اگه پنجه اش خیس شود جلوی دیگران سی بار اون رو میتکونه ولی اگر دور از چشم بقیه چشمش به ماهی قرمز ته حوض افتاد پنجه که چه عرض کنم تا دممممم شیرجه میزند کف حوض!
 در دنیای آدم ها هم امروزه معنویات ارزش چندانی نداره و اکثریت مردم فقط به یک خدا اعتقاد دارن.. یک خدای بیرحم و سبز به نام پول $$. اینها اصل قضیه است که دارم خدمت شما عرض میکنم. واقعیت این است که انسان در این جهان تنهاست..
*
قانون بی قانونی!!

بنده سواد حقوقی ندارم فقط در این حد میدونم که هرجا دیدید یک نفر چهار متر چلوار دور سرش بسته بالای منبری نشسته میگه قال رسول الله قال الله تعالی همون قانونه
اشکال قضیه اینجاست که خانواده میتونن بخاطر آبرو و شرع و دین و عرف و به طمع بهشت و منافع مالی و ارث و$ و$$ و ... از دولت خواهان حذف و  نابودی ما بشن و رضایت بدن که دولت این حق رو داره که مارو از بین ببره و حتی خودشون دست بکار بشن. چون در قانون دین اسلام پدر حق اینو داره که اولاد خودش رو بکُشه. حتی حکومت اسلامی با شناسایی افراد ترنس با رجوع به سنت حضرت رسول خیلی راحت با ارسال پارازیت کُشنده از خانه های مجاور و جنگ روانی و شنود و کنترل از طریق هر دستگاهی که قابلیت وای فای داشته باشد و تهدیدهای مکرر که به دریا می اندازیمت میکشیمت و از این قبیل ما رو دق مرگ کنند. (با رضایت خانواده)

شخصی از پیغمبر اسلام دین تازیان پرسید یا سیدی زنانی هستند که خود را به شکل مردان در میاورند و مردانی هستند که خود را به شکل زنان در میاورند. لطفا چاره ای بی اندیشید.. محمد بفرمود وا مصیبتا.. واویلاها.. الله از کار ایشان سخت ناراحت و عصبانیست و ممکن است آتش غضب الله تمام مسلمانان را بسوزاند.. آنها را هرکجا یافتید سرزنش کنید تا به راه الله و اهل بیت برگردند وگرنه در قیامت از زیانکارانند. کتاب حلیه المتقین نوشته آن نکبت باقر مجلسی بزرگترین آخوند شیعه. اصلاح ناپذیر میدونید چیه برادر مسلمان چاقوکش؟ آی خواهر مسلمان قاتل؟ اصلاح ناپدیر این قانون حکومت اسلامه.
برای رفتن توی قبر آماده ام
وقتی میمیری خوب کفن پوشت میکنن توی قبر میگذارنت راحت میشوی میروی. اینکه هر روز جیگرت رو بسوزونن و شکنجت کنن قابل تحمل نیست. ما کاری با کسی نداریم نه با سیاست کار داریم نه دنبال ریاستیم نه منحرفیم نا با دین و مذهب کسی کار داریم. اگه من رو و حرف های من رو قبول نداری بیا با خدای من جنگ کن نه اینکه با ترفند و نیرنگ و حقه بخوای بنده رو وادار به کارهایی کنید که حرفهایی بزنم تا یک سی سالی زندان به من بچپونید یا طناب دار گردنم بیاندازید.
.
قربانی
قربانی کسی است که با کتک و فحش کارش شروع میشه تا زمانی که میکشن. ما اون هستیم تو این دنیا
پاسخ }
سپاس شده توسط: کافر مقدس
نجس:
#####
من بارها گفتم که جست و جوگر آزادی هستم.هدفم فقط سربلندی مردمم است پس چه نگرانی برای بیان عقیده و نظرم دارم. حالا بعضی ها هم بد باشن اونها رنج میبرن. این آدمی که میبینید همینه اسمش همینه احساسش همینه عقیدش همینه نظرش همینه. ما خسته ایم از بس که هی باید یک ماسکی به صورت بزنیم و هی وانمود کنیم یک چیز دیگه و یک کس دیگه هستیم و این فاجعس. یعنی هر کس میخوای باش خودت نباش.
واقعیت اینه که در بسیاری از موارد من کار خوب نمیکنم بهترین کاری رو که میتونیم میکنیم. کی حق داره به من بگه تو بدی؟ بهترین طریقه و کوششم رو میکنم که با شما حرف بزنم. مواظب هستم چطوری راه برم ترجیح میدم چجوری شما رو بپذیرم و به شما پاسخ بدم از روی عشق و محبت نه از روی کینه و نفرت. تمام زورم رو میزنم تا خوب خودم رو به شما نشون بدم. چرا من بدم؟
متاسفانه جوامع و فرهنگ ها اومدن یک باری گذاشتن روی دوش ما که تو گناهکاری. یکی دیگه یه جا دیگه یه چیزی خورده بنده گناهکارم؟ به من چه مربوطه. حالا میخواهید من رو از اون گناه نجات بدید؟ ما گناه کار که هستیم بد که هستیم کثیف هم که هستیم نجس هم که هستیم حیوان هم که هستیم. خوب معلومه با یک همچین حالی که ما بزرگ میشیم فرضمون بر اینه که من بدم . منی که تمام کوششم رو میکنم کار بهترینم رو بکنم و کار خوب بکنم شما چه حقی دارید به من بگید من بدم؟ اگه شما به من بگید من شخص ناقصیم با شما موافقم تعریف انسان یعنی یک موجود ناقص خواستار کمال. من تمام کارهام اشکال داره رانندگیم اشکال داره. طرز لباس پوشیدنم اشکال داره. طرز صحبت کردنم اشکال داره. روابطم اشکال داره. ریاضیم اشکال داره ولی من همینم. شما هم همینید. تفاوت ها در همین درجات است. به همین جهت است وقتی در یک جامعه و فرهنگی ما رو زیر بمباران میگذارن که کوچک هستی و حقیر هستی و نادان هستی و ناتوان هستی و ذره ای و حشره ای و نطفه گندیده ای و کیسه زباله متحرکی و هیچی نیستی خوب من هم به این نتیجه میرسم که من هیچم. خوب این کارچه فایده ای داره. توی یکسری کارهای خدماتی آدم اومده روبروی من نشسته بدترین کارها رو هم کرده ولی من هیچ احساس بدی بهش پیدا نمیکنم. از این زاویه که اون هم یک انسانی است با یک شرایطی که بعضی کارهاش اشکال داره و نقص داره مثل خود من. وقتی ما یک دید بیخودی درست میکنیم که اولا من بدم تو بدی دوم فکر کنیم یک چیزی سالم و کامل اونجا نشسته که ما اون نیستیم و باید خجالت بکشیم چیه؟ بنابراین من حرفم رو میزنم این نظر منه و عقیده منه شما باهاش  مخالفی؟ چه خوب. شما به من کمکی میکنید که یک نظر مخالف بشنوم که اگر نظر من اشکال داره درستش کنم تغیرش بدم از شما هم سپاسگذارم. در حالی که وقتی من درجایی زندگی میکنم که من بدم شما بدید من معلومه سر حرف و عقیده ام باید بایستم و اصلا نباید کوتاه بیام تا جایی که ثابت بشه من نفهمم یا نادانم یا اشتباه کردم دیگه چی از من باقی میمونه.
تمام اینها برمیگرده به زمانی که ما وقتی کودک بودیم با توسری و تحقیر و تنبیه و مقایسه و سرزنش و کنترل و بکن نکن و بشین و بتمرگ و باید و نبایدها.. چشم های ما را در آوردن دور انداختن.. دست و پای ما رو بریدن و به جایی رسوندنمون که خودمون نیستیم..
بارها عرض کردم که این رنگ سبز که میبینید منم. به ما گفتن تو حق نداری سبز باشی این رنگ خیلی بده تو باید خاکستری باشی. اگه هم نمیتونی ادای خاکستری بودن رو دربیار. بنابراین من تمام عمر کوشش میکنم خاکستری باشم. اگر هم کسی از من خوشش بیاد و طرفم بیاد دور سبز جمع نمیشه دور خاکستری جمع میشه چیزی که اصلا من نیستم. وجود من از خالی بودن و تنهایی میمیره. افسردگی زنده به گور کردن خودمونه. چرا من باید بپذیرم که کثافتم یا نجسم یا ...ده ام یا ...نیم یا زنا کارم ؟ برای چی؟ من کاری نکردم که گناهکار باشم
*
یکی یه قتلی کرده میره زندان یکی یک دیگی آفتابه مسی پالون خری دزدیده میره زندان یکی یکذره موهاش از زیر روسری بیرونه میره زندان یکی هم از سر فشار و مشکلات یه حواله داده به تریج قبای یکی برخورده میره زندان یک نفر هم که ما باشیم به خاطر جسمش و زنده بودنش میره زندان. 
اسم زندان میاد یاد شکنجه، تجاوز و توهین و تحقیر کارمندای آخوند نایب امام زمان می افتم. ببخشید زیاد شد. دوستتون دارم خیلی زیاد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: کافر مقدس

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان