رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین فرزند خواندگی را بدانید
بذاريد خبر موثق بياد داداشم
با سند...
تا جايي كه من ديده ام موارد بسياري البته ترنس هاي ايراني و خارجي خارج از ايران موارد زيادي فرزند خواندگي داشتن
داخل رو هنوز نمي دونم
خواهش مي كنم به اين مساله مهم پاسخ مستند داده شه.
[عکس: 387376_222772414459564_100828189987321_5...8232_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، wolf_7 ، KING ، Quiet ، Delsaa ، Melody ، a_b_kh ، نیلوفر
خب من هم گفتم خبر دقیقی ندارم و نظر شخصیمو گفتم ولی منظورم از فکر نمیکنم این بود که فکر نمیکنم با به سرپرستی قبول کردن فرزند برای ترنس ها مخالفت بشه !!!!! 
اگر بتونم حتما از شخص مطمئنی میپرسم و جوابش رو میگم !
پاسخ }
سپاس شده توسط: wolf_7 ، Quiet ، Delsaa ، Melody ، a_b_kh ، نیلوفر
نه من به داداش آرمان گفتم بذارين خبر موثق بياريم بعد ،نا اميد نشيم سريع البته فكر كنم اسم شما هم آرمان باشه منتها Shy
منم ميپرسم حتما حتما
مرسي از شما
پاسخ }
سپاس شده توسط: wolf_7 ، KING ، Delsaa ، Melody ، a_b_kh ، نیلوفر
هیچ قانونی وجود نداره که به دلیل ترنس بودن به شما حق داشتن فرزندخوانده نده. 
بهزبان ساده تر ترنس بودن دلیلی برای رد صلاحیت شما نیست. شاید با توجه به مشکلات یا کمبود های دیگه فرزند خوانده تعلق نگیره به شما اما ترنس بودن هیچ ممانعاتی ایجاد نمیکنه
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
خب پس خداروشکر خیالمون راحت شد

ممنون محتا جان81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، KING ، Melody ، a_b_kh ، نیلوفر
خداروشكر...
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Melody ، Delsaa ، a_b_kh ، نیلوفر
خداروشکر محتا جون مرسی.واقعا یعضی از دکترا فقط اسم دکتر رو روی خودشون میذارن من بش گفتم مگه میشه ندن اونم میگفت بله من خودم دیدم که دارم بت میگم.آه ه ه از دست اینا
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Delsaa ، a_b_kh ، fairytale ، نیلوفر
دوستان، من به عنوان یکی از همین بچه های مورد بحث  عاجزانه ازتون تقاضا دارم، قبل از پذیرفتن بچه ای به فرزند خواندگی به چند حرف من خوب فکر کنید:

1- قضیه فقط فرزند دار شدن یک زوج نیست! بلکه یک سمت دیگه ی قضیه پدر و مادر دار شدن یک انسانه...

2-  اگر دارای فرزند خوانده شدین، لطفا و خواهشا اجازه بدین بچه از بچگی از فرزندخوانده بودنش اطلاع داشته باشه!

3- فقط به شرایط خودتون فکر نکنید، شرایط محیطی اطراف شما رو هم برای بچه باید در نظر گرفت... شرایط کسانی که قرار پدر بزرگ و مادربزرگ این بچه ها باشن یا حتی فامیل یا دوستان پدر و مادر و .......   مخصوصا توی شهر های کوچکتر.

4- اگر نتونیم مساله ی گذشته ی خودمون رو درست مدیریت و بیان کنیم و فقط یک بار فرزند شما از کسی در مورد گذشته ی شما بشنوه شوک خیلی بزرگی برای کودک ایجاد میکنه...

5- کودک فقط پدر و مادر نمیخواد، بلکه حامی میخواد. اون هم نه فقط در کودکی... 
وقتی حرف از بچه میشه همه ی ما فقط به دوران نوزادی و کودکیش فکر میکنبم،اما در واقع در دوران نوجوانی و جوانیه که این بچه ها به حامی نیاز دارن، حامی ای که از کودکی توی باورشون "حامی" شکل گرفته...

6- صاحب فرزند خوانده شدن برای شما خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنید، اما اینکه اون فرزند دارای پدر و مادر بشه یک چیز کاملا متفاوتیه... 

پیشنهاد من اینه که اگر فکر میکنید مشکلاتی وجود خواهد داشت، این بچه رو وارد زندگی خودتون نکنید! حامی بشید و حمایتش کنید، ولی اجازه بدین توی دنیای خودش بزرگ بشه...

لطفا از بیان من ناراحت نشید دوستان خوبم، من سعی کردم واقعیت ها رو بیان کنم. چون هم یکی از شما هستم و هم یکی از اون بچه ها و هم خیلی عصبی......
[عکس: ochz_xl9gpkxf9j63lk8uyqnx.gif]
پاسخ }
حتما باید زوج باشیم تا بهمون فرزند خونده بدن؟

مــن را ببخــــش اگــــر
به تــو پیـــــله مــیکنم ،
قــــــدری . . .
قـــدری تحـــمل کن
پروانــــه میشوم . .
پاسخ }
سپاس شده توسط: Melody ، Delsaa ، نیلوفر
(02-01-2015، 08:58 PM)meena نوشته: دوستان، من به عنوان یکی از همین بچه های مورد بحث  عاجزانه ازتون تقاضا دارم، قبل از پذیرفتن بچه ای به فرزند خواندگی به چند حرف من خوب فکر کنید:

1- قضیه فقط فرزند دار شدن یک ذوج نیست! بلکه یک سمت دیگه ی قضیه پدر و مادر دار شدن یک انسانه...

2-  اگر دارای فرزند خوانده شدین، لطفا و خواهشا اجازه بدین بچه از بچگی از فرزندخوانده بودنش اطلاع داشته باشه!

3- فقط به شرایط خودتون فکر نکنید، شرایط محیطی اطراف شما رو هم برای بچه باید در نظر گرفت... شرایط کسانی که قرار پدر بزرگ و مادربزرگ این بچه ها باشن یا حتی فامیل یا دوستان پدر و مادر و .......   مخصوصا توی شهر های کوچکتر.

4- اگر نتونیم مساله ی گذشته ی خودمون رو درست مدیریت و بیان کنیم و فقط یک بار فرزند شما از کسی در مورد گذشته ی شما بشنوه شوک خیلی بزرگی برای کودک ایجاد میکنه...

5- کودک فقط پدر و مادر نمیخواد، بلکه حامی میخواد. اون هم نه فقط در کودکی... 
وقتی حرف از بچه میشه همه ی ما فقط به دوران نوزادی و کودکیش فکر میکنبم،اما در واقع در دوران نوجوانی و جوانیه که این بچه ها به حامی نیاز دارن، حامی ای که از کودکی توی باورشون "حامی" شکل گرفته...

6- صاحب فرزند خوانده شدن برای شما خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنید، اما اینکه اون فرزند دارای پدر و مادر بشه یک چیز کاملا متفاوتیه... 

پیشنهاد من اینه که اگر فکر میکنید مشکلاتی وجود خواهد داشت، این بچه رو وارد زندگی خودتون نکنید! حامی بشید و حمایتش کنید، ولی اجازه بدین توی دنیای خودش بزرگ بشه...

لطفا از بیان من ناراحت نشید دوستان خوبم، من سعی کردم واقعیت ها رو بیان کنم. چون هم یکی از شما هستم و هم یکی از اون بچه ها و هم خیلی عصبی......
با نظرتون کاملا موافقم.منطقی بود.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، paria kh ، Melody ، meena ، نیلوفر