رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین فرزند خواندگی را بدانید
وای چقد دوست دارم مادر شم9ماه یه نفر تو وجودم نفس بکشه قلب کوچیکش کنار قلبم بزنه....
من بچه خیلی دوست دارم اما از فرزند خونده هم میترسم اینکه پدرومادرش کیه چقد رابطه مادر و پدرش پاک بوده تو دوران جنین چه چیزایی از مادرش یاد گرفته و از شیر مادرش چی به ارث برده...اما بچه اوردن خیلی خوبه اینکه شما یه نفرو از تنهایی در بیارین فردی که به نوازشتون احتیاج داره نگران نباشین اگه خدا بخواد حتما میتونین بچه بیارین از پرورشگاه...
وای خدا جون دلم میخواد مادر شم......Confused
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، علیرضا ، KING ، Melody ، امید ، رها ، Mahsa-B ، نیلوفر
بچه ها من برای اف تو ام ها فقط ی سوالی داشتم 
ما اگه عمل کنیم موافیت سربازی داریم اونم ب علت جنون حالا ک اون ب علت جنونه ب ما بچه میدن؟؟ایا؟؟؟
وااایییی اگه ندن چی؟؟
واایی من همیشه از بچگی میخواستم پدر شم حتی موقع مامان بازی من پدر خانواده میشدم

[sub]I’m going back to my roots[/sub]

پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، امید ، Sarah ، Mahsa-B ، نیلوفر
بله سپهر جان شما میتونین فرزند خوانده داشته باشین و اگر شرایط دیگرتون مهیا باشه ترنس بودنتون و کارت معافیتتون دلیلی برای ندادن بچه نیست
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، lazy_boy ، حنانه ، امید ، Sarah ، رها ، Mahsa-B ، نیلوفر
Bd219eمرسی 
ذوق زده شدم در حد چی14022943104013581260415142Bd219e

[sub]I’m going back to my roots[/sub]

پاسخ }
سپاس شده توسط: رها ، Delsaa ، Mahsa-B ، نیلوفر
منم خیلی دوست دارم یه دخمل کوچولو داشته باشم
من یک باور کهنه ام
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Benyamin5 ، Mahsa-B ، نیلوفر
Heart 
(04-24-2015، 05:02 PM)Benyamin5 نوشته: Bd219eمرسی 
ذوق زده شدم در حد چی14022943104013581260415142Bd219e

(04-29-2015، 04:12 PM)رها نوشته: منم خیلی دوست دارم یه دخمل کوچولو داشته باشم

فدای همگی شما عزیزان بشم،غصه نخورین دورتون بگردم،امیدوارم که به قدری علم پیشرفت بکنه که فرزند از جان،پوست و استخوان خودمون باشه8181.
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: نیلوفر
سلام
دوستان از نظر موضوع محرمیت چه باید کرد با فرزندخونده؟
راهی نیست برای اینکه بچه بهمون محرم بشه؟
هم دختر و هم پسر
مرجع تقلید هم آیت الله خامنه ای
پاسخ }
سپاس شده توسط:
به نظر من مهم تربیت بچه است درسته ژنتیک هم در اخلاقیات بچه تاثیر میذاره ولی تربیت کنترل کننده وهدایت تاثیرات ژنتیکی در مسیر درسته فرزند خونده هم درست تربیت بشه میتونه جای فرزند ادم رو بگیره از لحاظ محرمیت هم شاید از نظر مراجع محرم نباشد ولی به نظر من هیچ فرقی بین پدر مادر اصلی کودک وکسانی که بزرگش کردن نیست مادری که فرزند رو بزرگ میکنه به همون اندازه
مادری که به دنیا اورده نسبت به بچه محرم است
قوانین دینی برای راحت وسالم زندگی کردن انسانه حالا چه فرقی بین این دو هست

(من بالاخره پروانه میشم بذار دنیا هر چی میخواد پیله کنه)
پاسخ }
سپاس شده توسط:
Persian marquetry (also known as Persian inlaid work and incrustation work) is one of the Iranian arts which involves decorating the surface of wooden or metallic artifacts with tiny pieces of wood, bone or metal. To produce a piece of handicrafts, the artist: 1- Produces the patterns with sticks of wood, brass, ivory, camel bones etc. 2-Then put the sticks together in triangular beams and joins in a strict order to form geometrical figures and finally 3- glue these patterns to the object. The smaller inlaid pieces the artwork contains, the higher value it has. Persian marquetry which is popular in different parts of Iran (especially in Shiraz and Isfahan) is used to decorate frames, pipes, jewel boxes and chessboards that is interesting to see in your travel to Iran.

https://www.journeytopersia.com/ExploreP...?pgindex=1

[عکس: 851378e8-60ed-4959-8183-f2a64f6be17b.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: