رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا بخوانید و جواب بدید ممنون میشم
سلام من از اینکه مثل دخترا باشم احساس ارامش میکنم و به دلیل اینکه کسی نمیدونه توی تنهای خودمو مثله دخترا میکنم.و دلم میخواد همه چیزم دخترونه باشه و بیشتر اوقات زنانه صحبت میکنم اما به دلیل اینکه اطرافیان بدشون میاد میگم تقلید صدا کردم..و فقط همون چند لحظه شده برام .و هم جنس گرا هم نیستم .زیاد از س.ک.س خوشم نمیاد .و دختر بودن برام یک ارامش درونی داره .از وقتی بچه بودم  لباس ها رفتار دخترونه زیادی داشتم اما به دلیل اینکه خانواد مذهبی داشتم مورد سرزنش واقع شدم.و به تنهایی هام این کارهارو بردم.الان بعد از ۲۵ سال لحظه نشده که دلم نخواد دختر باشم. همیشه پشت ویترین ها مغازها لباس های دخترونه نگاه میکنم و دلم میخواد بخرمشون. میخواستم بدونم فقط زنانه پوشم یا یک ترنسم ؟!
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، رویا بانو ، only_general ، deldadeh
واینکه الان که بایید به عنوان یک پسر همیشه در جامعه و خانواده خودمو نشون بدم باعث افسردگی هایی زیادی راخل من شده .همین بی خوابی ها .و هر بار داخل اینه خودمو نگاه میکنم از خودم بدم ماد که چرا پسرم .و یک دختر نیستم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، رویا بانو ، only_general ، deldadeh
Heart 
(06-06-2017، 04:27 AM)ابر بی باران نوشته: سلام من از اینکه مثل دخترا باشم احساس ارامش میکنم و به دلیل اینکه کسی نمیدونه توی تنهای خودمو مثله دخترا میکنم.و دلم میخواد همه چیزم دخترونه باشه و بیشتر اوقات زنانه صحبت میکنم اما به دلیل اینکه اطرافیان بدشون میاد میگم تقلید صدا کردم..و فقط همون چند لحظه شده برام .و هم جنس گرا هم نیستم .زیاد از س.ک.س خوشم نمیاد .و دختر بودن برام یک ارامش درونی داره .از وقتی بچه بودم  لباس ها رفتار دخترونه زیادی داشتم اما به دلیل اینکه خانواد مذهبی داشتم مورد سرزنش واقع شدم.و به تنهایی هام این کارهارو بردم.الان بعد از ۲۵ سال لحظه نشده که دلم نخواد دختر باشم. همیشه پشت ویترین ها مغازها لباس های دخترونه نگاه میکنم و دلم میخواد بخرمشون. میخواستم بدونم فقط زنانه پوشم یا یک ترنسم ؟!

سلام آبجی باران عزیزم 81 26 81

به خانه خود نازنینت خوش آمدی فدات بشم 81 Sdsf 81

آبجی جانم همه چیز که س.ک.س (عذرخواهی می کنم) نیست عزیز دل من،اصل همان آرامشی هست که می فرمائید عزیز دل من 81 26 81

آبجی جانم آیا تا به حال به هورمون تراپی فکر کردی؟ با جسم پسرانه و اندام تناسلی فعلی تونستی کنار بی یای عزیز دل من؟ آیا تا به حال به فکر عمل تغییر جنسیت افتادی نازنین من؟ 81 26 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، pouya ، Mighty ، only_general
سلام فدات شم نفسم خانومم اره به هرموتراپی عملم فکر کردم اما پول عمل ندارم از عملم خیلی میترسم بعضی هارو دیدیم چقدر بعد عمل داغون شدن از لحاظ روحی ..  و اینکه منبع درامدی ندارم.تنها چشمم به هرمون درمانی ختم .
پاسخ }
سپاس شده توسط: رویا بانو ، Mahsa-B ، only_general ، deldadeh
سلام
اولین قدم
مهمترین قدم
درست ترین قدم
رفتن پیش یک مشاور آشنا با تراجنسی است
حتما برو
اول مشخص بشه چی هستی و کی هستی
بعد از اون برنامه ریزی کن برای اینده
هر چه زودتر برو پیش یک مشاور دوست خوبم
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
Heart 
(06-06-2017، 03:35 PM)ابر بی باران نوشته: سلام فدات شم نفسم خانومم اره به هرموتراپی عملم فکر کردم اما پول عمل ندارم از عملم خیلی میترسم بعضی هارو دیدیم چقدر بعد عمل داغون شدن از لحاظ روحی ..  و اینکه منبع درامدی ندارم.تنها چشمم به هرمون درمانی ختم .

خدای بزرگ چنین روزی رو نیارند عزیز دل خواهر 81 56 81

سلام فدات بشم،شما هم نفس من هستی،شما هم یک خانم نازنین و بسیار محترم هستی قربونت برم من 81 Sdsf 81

به نظر من شما یک خواهر جان ترنس هستی عزیز دل من،ولی خب هیچ کار خودسرانه ای رو بهت پیشنهاد نمی کنم قربونت برم،قبل از هر عملی پیش یک روانشناس مجرب تشریف ببر تا از حال و روز خود نازنینت بهتر آگاه بشی چون مصرف هورمون ها همین طور که برای یک ترنس واجب هست همین طور هم برای یک سیسجندر (به عنوان مثال عرض می کنم خواهر جانم) موجب عذاب و دردسر هست،عمل تغییر جنسیت که نگو قربونت برم 81 26 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general ، deldadeh ، ابر بی باران