رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مادرم، خاتون...
مادر سلام
پس کجایی شما؟
منو نمیبینی مگه ؟
تو رو خدا منو ببر پیش خودت
جون خدا منو ببر
تو میتونی
تو اونجایی پیش خدا
خدا به حرفت گوش میکنه مادر خاتونم
بهش بگو رویا دیگه نمیتونه
واقعا دیگه نمیتونه
رهام کردن
تنهام گذاشتن
نخواستنم
پس زدنم
جوابمو حتی ندادن
مادر منو ببر
تو میدونی چه دردیه درد ترنس بودن
درد ناقص بودن
درد درک نشدن
پس به حرفم گوش کن
جون خدا
منو ببر
منتظرم
بیا دنبالم
به خدا بگو میرم دخترم رو هم بیارم پیش خودم ا اجازه
خاتون بیا
بیا
بیا
بیا منو ببر 35f500
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
1334635402 رویا جونم 1334635402

پاسخ }
با سلام
مطلبی که در مورد ازدواج قبل از عمل مریم خاتون آن هم با دو زن در صدر این موضوعات درج شد کذب محضه ...
متاسفانه زندگی شخصی افراد خاص که به علت شرم و حیا در مورد زناشویی و حریم شخصی زندگی خانوادگی لب به سخن باز نمی کنند بعد از فوت و نبودشون بازیچه دست سودجوها و مغرضا میشه ....
خاتون به علت محفوظ به حیا بودن هیچ وقت حتی از زندگی زناشویی بعد از عملش حرفی نزد چه برسه به زندگی قبل از عمل ...
تا جایی که می دونم و ازش شنیدم و باهاش زندگی کردم هرگز نه شنیدم و نه حتی ذره ای شک به دل دارم که شاید قبل از عمل اون هم با زنی ازدواج کرده باشه ...
چون ایمان دارم روح اون مرحوم از فاش کردن زندگی شخصیش در عذاب خواهد بود از فاش کردن بسیاری مطالب خود داری می کنم ... اما در اندازه ای که خودش به همگان می گفت ایشون با استناد به آیه ای از قرآن قبل از عمل زندگی زناشویی داشته اما نه با یک زن ...
کاش انسانها یاد بگیرند مسایل شخصی و خصوصی هر انسانی نادیده از خاص بودنش محترم و غیر قابل کنجکاوی و واکاویه ....
از محتا ممنون برای انکار این مطلب ...
بازم ممنون از همگی و خواهش از خواهر کوچیکتون اینکه در گذاشتن مطالب دقت بیشتری بفرمایید ....
نشر اکاذیب توسط بر و بچه های هم قبیله اون هم در مورد عزیزترین وجود زندگی ترنسها کمی بی انصافی و قبیح کردن چهره ترنسکشوالیتست ...
مرسی ..
غزل بانو
پاسخ }
دومین سالگرد درگذشت مریم خاتون پور ملک آرا
دومین سالگرد فوت مرحوم مریم خاتون پور ملک‌آرا در ششم فروردین 1393 در روستای آبکنار، شهر بندر انزلی با حضور تراجنسی های ایرانی برگذار خواهد شد.
مریم خاتون پور ملک‌آرا اولین تراجنسی ایرانی است که توانست حکم مشروعیت تغییر جنسیت را برای افراد تراجنسی از آیت الله روح الله خمینی (ره) در ایران دریافت کند.

او از حدود سال 1354 تا بعد از بازگشت امام از پاریس به دنبال جواز تغییر جنسیت بود و سرانجام توانست این مجوز را از آیت الله خمینی و در منزل ایشان در جماران دریافت کند.

مجوزی که اولین و تنها مجوز مشروعیت تغییر جنسیت در افراد تراجنسی در بین تمام ادیان بود

مریم خاتون به عنوان مادر معنوی تراجنسی های ایرانی شناخته می شود و تقریبا تمام ترنس های ایرانی او را دیده یا ندیده دوست دارند و از او به نیکی یاد میکنند.

او تا سال های آخر عمرش نیز برای کمک به تراجنسی های ایرانی در صحنه بود و با تلاش فراوان توانست یک سازمان مردم نهاد (NGO) را برای تراجنسی های ایرانی راه اندازی کند که متاسفانه پس از فوتش این سازمان منحل و بی فروغ شد

ششم فروردین 1393 دومین سالی است که مریم خاتون، این بانوی بزرگوار و محبوب در کنار ما نیست

با حضور در این مراسم روح این بانو را شاد و احترام خود را به این بانو ابراز کنید و یک دید و بازدید نوروزی را در کنار مریم خاتون باشید

شما میتوانید
به صفحه فیسبوک این مراسم نیز بپیوندید

وعده ما ششم فروردین 1393، جاده بندر انزلی، رضوانشهر، روستای آبکنار، آرامگاه آبکنار.
مادر جان روحت شاد81
ما آمده ایم زندگی کنیم ،تا قیمت پیدا کنیم ،نه به هر قیمتی زندگی کنیم.

[عکس: 37233556387305590149.jpg]
پاسخ }
مادر اشکام
چرا نیستی؟....................
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
سپاس شده توسط: maryam ، nik ، Delsaa ، THE MAN ، حنانه ، Afrozz ، neda
خدا رحمتشون کنه81
 دل ارام گیرد با یاد خدا
[عکس: IMG_20150711_WA0050.jpg]
[عکس: mmexport1378223012472_1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، maryam ، nik ، Delsaa ، THE MAN ، Afrozz ، neda ، فاطمه بانو
دوستان برای سومین سال هم دعوت داریم و قراره امسال هم ششم فروردین سر خاک خاتون باشیم.
امیدوارم امسال بچه ها بتونن بیان و خاتون رو فراموش نکنیم
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
دوستاى عزىزم مىشه تارىخ و ساعت و ادرس دقىقش بزارىد تا اگر تونستىم واقعا امسال براى مادر معنوىمون مراسم در خور شان برگزار کنىم و با حضور بىشتر خودمون تو روزاى قشنگ نوروز ىادش رو زنده و گرامى بدارىم81
پاسخ }
انشاءالله مطلبش رو امروز و فردا میزاریم ندا جان
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
چقد زیباست
احساس بی مرزترین واقعیت زندگیه
چقد حس خوب و نزدیکی ...

روحش شاد
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن