رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متافیزیک و ماورالطبیعه
#1
به نام خدا

ماورا الطبیعه،جن،علمایی که مبهم و ذهن و به چالش میندازه واسه من خیلی 

هیجان آوره تصمیم گرفتم این پست و باز کنم و راجه به جن،نیرو های ماورالطبیعه 

متافیزیک و مساعل ترسناک بنویسم[عکس: Laie_97.gif]

تله کنیزی[عکس: good2.gif]


تله کنیزی یعنی حرکت دادن اجسام از راه دور قدرت مغز انسان انقدر زیاد است که میتواند اجسام را از راه دور حرکت دهد.تله کنیزی کار نسبتا سختی است کسانی که تمرینات را درست انجام دهند در ۱ماه به انجام این کار قادر خواهند بود.در اتاق ساکتی بشینید لیوانی را بر دارید وروی ان یک کاغذ ۲۰در۲۰ قرار دهید ودر فاصله ی ۹۰سانتیمتری ان بشینید.و فکر کنید از چشمان شما لیزری قرمز رنگ به طرف کاغذ ساطع میشود و ان جسم حرکت میکند.شما روزانه ۳۰دقیقه این کار را انجام بدین ۱ ماه طول میکشد این کار را انجام دهید.
 
برام خیلی هیجان انگیزه و دوست دارم 

راجه بش اطلاعات زیادی داشته باشم...
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
#2
وای من عاشق این تاپیکم مرسیییییییییییییییی...کلی شلوغش که نکنم
پاسخ }
#3
هیپنوتیزم چیست ؟ هیپنوتیزم یک تغییر گورای روانیست که با تغییر در درک ، تصویرسازی ، تلقین پذیری و تمرکز همراه است و سوژه درجاتی از انفکاک یا جدا شدن را تجبه می کند .

هیپنوتیزم یک حالت مصنوعی اقایی نیست بلکه یک تجربه طبیعی ذهن می باشد و انسان مکررا در حال تجربه آن میباشد اریکسون ، روانپزشک و هیپنوتیزور نامدار می گوید پذیرش هر آگهی بازرگانی ، تجربه موفقیت |آمیز یک هیپنوتیزم می باشد بدین ترتیب می بینیم که هیپنوتیزم با زندگی عادی ما در آمیخته است وقتی که در آرامش و وانهادگی ، در رویایی غرق می شوید ، وقتی آنچنان به یاد خاطره ای می افتید که بی اختیار به خنده می آیید ، هنگامی که یاد واقعه ای قدیمی بی اختیار اشک در چشمانتان می آورد ، همه تجربه حالات هیپنوتیزم به طور معمول می باشدو نکته مهم دیگر اینکه برای تجربه و استقرار هیپنوتیزم لزوما نبایستی تمام پرامترهای فوق الذکر در شخص مستقر شود بلکه وقتی فرد در لحظه ای به تمرکز ویژه ای می رسد ، در آن لحظه هیپنوتیزم رخ داده است و بسیاری از حالات اینچنینی که می توانید تصویر نمایید همه و همه بیانگر طبیعی بودن این تجربه می باشد حال در علم هیپنوتیزم ، شخصی که مبادرت به انجام هیپنوتیزم می نماید یا به اصطلاح هیپنوتیزور یا هیپنوتیست ، می تواند در یک فرد یا افراد مشخص که سوژه نامیده می شوند در این حالت خاص ذهنی را مستقر نماید معمولا هیپنوتیزمهای خود بخودی سطحی تر بوده و هیپنوتیزمهای کلاسیک عمق بیشتری داشته و با تجربیات خاص شناخته شده در حالت هیپنوتیزم همراهند .[عکس: winking.gif]
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
#4
قانون راز
مسافری خسته که از راهی دور می آمد ، به درختی رسید و تصمیم گرفت که در سایه آن قدری اسـتراحت کند غافـل از این که آن درخت جـادویی بود ، درختی که می توانست آن چه که بر دلش می گذرد برآورده سازد...! وقتی مسافر روی زمین سخت نشست با خودش فکر کرد که چه خوب می شد اگـر تخت خواب نـرمی در آن جا بود و او می تـوانست قـدری روی آن بیارامد.فـوراً تختی که آرزویـش را کرده بود در کنـارش پدیـدار شـد !!! مسافر با خود گفت : چقدر گـرسـنه هستم. کاش غذای لذیـذی داشتم... ناگهان میـزی مملو از غذاهای رنگارنگ و دلپذیـر در برابرش آشـکار شد. پس مـرد با خوشحالی خورد و نوشید... بعـد از سیر شدن ، کمی سـرش گیج رفت و پلـک هایش به خاطـر خستگی و غذایی که خورده بود سنگین شدند. خودش را روی آن تخت رهـا کرد و در حالـی که به اتفـاق های شـگفت انگیـز آن روز عجیب فکـر می کرد با خودش گفت : قدری می خوابم. ولی اگر یک ببر گرسنه از این جا بگـذرد چه؟   و ناگهان ببـری ظاهـر شـد و او را درید...


.......................................................................................
شرح حکایت هر یک از ما در درون خود درختی جادویی داریم که منتظر سفارش هایی از جانب ماست. ولی باید حواسـمان باشد ، چون این درخت افکار منفی ، ترس ها ، و نگرانی ها را نیز تحقق می بخشد. بنابر این مراقب آن چه که به آن می اندیشید باشید... هیچوقت نباید فراموش کنیم که ما به چیزی که فکر میکنیم میرسیم نه به چیزی که دوست داریم. همیشه یک حس خوب ,یک فکر خوب به دنبال می‌آورد .پس حس خود را سرشار از عشق و شوق کنیم و مثبت اندیش باشیم .   قانون جذب به ما می گوید که در زندگی به همان چیزهایی می رسیم که بر روی آنها تمرکز می کنیم و به آن انرژی می دهیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم به هر چیزی که فکر کنیم در زندگی برایمان متجلی خواهد شد. به عبارت دیگر بر روی هر چیزی که تمرکز کنیم آن را به زندگیمان فرا خوانده ایم.   دنیا و هستی از روی طبیعت و ذات خود برای کسانی که آن را سخت و پیچیده فرض می کنند سختی و پیچیدگی بیشتری فراهم می سازد و برای آنها که امورات را ساده و حل شدنی و قابل عبور فرض می کنند شرایطی ساده و فارغ از هر گونه پیچیدگی و سختی مهیا می سازد. هر طوری که با عالم و کاینات برخورد کنی همانطور جواب می گیری! و این قانون خداوند است . البته شما بایدخودتان نیز به سمت چیزهایی که می خواهید حرکت کنید.   به جملات و مثل های زیر دقت کنید:   بخند تا دنیا به رویت بخندد! مار از پونه بدش می آید ، در لانه اش سبز می شود! کبوتر با کبوتر ، باز با باز -  کند همجنس با همجنس پرواز درخت از ریشه اش آب می خورد آدمیزاد از باطنش همینطور از حضرت علی(ع) نقل شده است که:   در امور زندگی خود تفکر کن،آرام باش، توکل کن و  سپس آستین ها را بالا بزن؛ خواهی دید که خداوند زودتر از تو دست به کار شده است.   و مولانا می گوید: پس زبان همدلی خود دیگر است همدلی از همزبانی خوش تر است   و از همه زیباتر در قرآن کتاب مقدس آمده است:   و قال ربکم ادعونی استجب لکم پروردگار شما گفته است : مرا بخوانید تا خواسته هایتان را اجابت کنم و برآورده نمایم .   و در حدیث قدسی آمده است که خداوند می فرماید: هر کس یک وجب به سوی من آید یک گام به سوی اوخواهم رفت و هرکس گامی به سوی من آید، دو گام به سویش برخواهم داشت و هر کس آهسته به سویم آید، شتابان به جانبش خواهم رفت.   آنچه از این جملات دریافتید همان قانون جذب یا قانون یقین است. قانون جذب می گوید:   وقتی به چیزی فکر می کنی ، چه آن چیز را بخواهی و چه نخواهی ، همین فکر کردن و همین تمرکزکردن روی آن چیز باعث می شود که بلافاصله در بخشی از کاینات آن چیز واقعی شود!   این یعنی ما انسان ها در درونمان از یک قابلیتی برخورداریم به نام قدرت تبدیل فکر و نیت به اشیا و اتفاقات حقیقی و واقعی و فیزیکی . و بر اساس سخن ارزشمند  زیرافکار ما در نهایت تبدیل به سرنوشتمان میشود :   مراقب افکارت باش که گفتارت میشود مراقب گفتارت باش که رفتارت میشود مراقب رفتارت باش که عادتت میشود مراقب عادتت باش که شخصیتت میشود مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت میشود
امام علی(ع)
 
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
#5
نظریه فیزیکدانان آمریکایی و انگلیسی در خصوص «تجربه نزدیک به مرگ» مشابه عقاید 
[عکس: zimg_001_119.jpg]
دو فیزیکدان ممتاز آمریکایی و انگلیسی در یک نظریه جالب پیشنهاد کرده‌اند که یک «تجربه نزدیک به مرگ» زمانی اتفاق می‌افتد که مواد کوانتومی شکل‌دهنده روح از سیستم عصبی خارج شده و به جهان وارد می‌شود.

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بر اساس این ایده، «هوشیاری»، یک برنامه برای یک رایانه کوانتومی در مغز است که که حتی پس از مرگ نیز می‌تواند در جهان باقی بماند که می‌تواند توضیحی برای تجربیات نزدیک به مرگ برخی از افراد باشد.

دکتر استورات هامروف، ‌استاد ممتاز بازنشسته در دپارتمانهای هوشبری و روانشناسی و مدیر مرکز مطالعات هوشیاری از دانشگاه آریزونا، این نظریه شبه مذهبی را ارتقا داده است.

این نظریه بر اساس یک فرضیه کوانتونی هوشیاری است که وی به همراه راجر پنروس، فیزیکدان انگلیسی ایجاد کرده‌اند و بر اساس آن جوهر روح انسان درون ساختارهایی موسوم به ریزلوله‌های درون سلولهای مغزی قرار دارد.

به عقیده این دانشمندان در این نظریه موسوم به «کاهش هماهنگ هدف» (Orch-OR)، تجربه انسان از هوشیاری در نتیجه تاثیرات گرانش کوانتومی در این ریزلوله‌ها است؛ بنابراین طبق این نظریه روح انسان بیش از تعاملات نورونی در مغز بوده و در حقیقت از خود بافت جهان ساخته شده است و احتمالا از ابتدای زمان در جهان وجود داشته است.

این مفهم شبیه به باور بودا و هندو بوده که طبق آن هوشیاری یک بخش جدانشدنی از جهان است.

با این عقاید، دکتر هامروف این ایده را پبشنهاد داده که در تجربه نزدیک به مرگ این ریزلوله‌ها حالت کوانتومی خود را از دست داده اما اطلاعات درون آنها تخریب نمی‌شود. در عوض این اطلاعات بدن را ترک کرده و به کیهان باز می‌گردند.

به گفته هامروف، اگر بیمار در این شرایط بتواند به زندگی بازگردد، اطلاعات کوانتومی به ریزلوله‌ها بازگشته و تجربه نزدیک به مرگ به وجود می‌آید. در صورت عدم بازیابی و مرگ فرد، این اطلاعات کوانتومی ممکن است در خارج از بدن به شکل یک روح باقی بمانند.

ایسنا
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
#6
عاشق ماورای طبیعتم
خیلی دوست دارم
میشه راجع به جن هم بنویسین... ووووی هم ترس داره هم هیجان هم دوست دارمممم
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
#7
چرا که نه حتما مینویسم فریماه ، فقط الان با این سرعت اینترنت گوشیم نمیتونم ایشالا یه چند وقت دیگه که دسترسی پیدا کردم به اینترنت پر سرعت میزارمCool
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، nazi ، پانی ، دختر مهر ، deldadeh ، امید ، fairytale ، a_b_kh
#8
 
1- جن جانوریست دارای شعور؛ و فیزیکی غیر ارگانیک ؛ که از لحاظ شان وجودی ؛ از دید ادیان پایینتر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد .در فرهنگ فارسی به آن دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یا jinn نام گرفته است. جن به معنای چیزی است که؛ پوشیده شده ؛و منظور پوشیده ماندن او از حواس ماست.
 
۲- خصوصیات فیزیکی جن از دید انسان؛ اعجاب آور است. عنصر اصلی وجودی جن آتش است وبه علت نداشتن عنصر خاک ؛در وجودش مانند بارباپاپا ؛می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود. و بسیاری از چیزها را در یک آن ؛جا به جا کند .همچنین سرعت نقل مکان بسیار بالایی دارد. می تواند مثلا ظرف ۵ دقیقه فاصله بین لاهور و تهران را طی کرده و برگردد.
 
۳- جن ابزار ساز نیست ؛ وبه علت خصوصیات فیزیکی منحصر بفرد ؛قادر است در هر مکان و شرایطی زندگی کند ؛وبرای همین به خانه و مسکن نیازی ندارد. زیرا سرما و گرما و باد و بوران بر او کارگر نیست .جن به وسایل حمل و نقل بی نیاز است ؛ و از اینجا می توان فهمید که جن ها دارای صنعت و تکنولوژی نیستند ؛ و شهر و کاشانه ای ندارند مکان معمول زندگی آنها کوه وجنگل و دشت است.
 
۴- جن مانند همه جانداران غذا مصرف می کند . اما به مقداری بسیار کمتر از انسان.
 
۵- جن ها مثل انسان جنسیت ونر یا ماده دارند . تولید مثل می کنند و تشکیل خانواده می دهند ؛ و به صورت جماعت زندگی می کنند و جامعه ندارند.
 
6- جن نسبت به انسان زیاد عمر می کند . حدود ۱۰۰۰ سال به بالا .جن هایی که در سوره ی جن از آنها نام برده شده ؛ که وقتی اولین بار آیات قرآن را شنیدند ؛ از شدت ازدحام داشتند بر سر هم خراب می شدند ؛ احتمالا هنوز زنده اند . جن ها مانند انسان داناونادان ؛ .فرمانده و فرمانبردار ؛ ارباب و بنده ؛ کافر و متدین ؛ شفیق و شرور دارند.وقتی که مردند از بین میروند و نیازی به قبر و گورستان ندارند.
 
۷- جن دارای عقل است . اما نه عقل ابزار ساز و عقل فلسفی و خلاقیت هنری .عقل جن به معنای قوه ی ارزیابی امور روزمره یا همان عقل معاش ؛ و قوه تشخیص است ؛ به اضافه هوشی سرشار ؛ اعم از قدرت خواندن فکر و جستجو و یافتن گذشته و آینده.
 
۸- جن ها مانند انسان نامگذاری می شوند ؛ و دارای اسم و رسم و شهرت هستند دارای زبان خاص ؛ و قوه تکلم هستند و قادر به فهم زبان آدمیان.
 
۹- معروف ترین جن ؛ ابلیس ؛ یا همان شیطان نام دارد ؛ که وصف حال او را شنیده اید ؛ که چون بسیار در قرب به حق کوشید به جایگاه فرشته های مقرب رسید ؛ اما چون حاضر به سجده بر انسان ؛ یعنی شریک قرار دادن بر خدا نشد از درگاه رانده شد.
 
۱۰- جن در شرایطی قادر به تسخیر انسان ؛ و انسان در شرایطی ؛ قادر به تسخیر جن است . انسان مسخر شده را مجنون؛ یا دیوانه ؛یا دیو زده ؛ و جن تسخیر شده را ؛موکل می نامند. گویند خود جنیان بر سه قسمند: دیو.؛جن وپری ؛که از لحاظ مکانی ؛ مادون فرشته هستند.
 
۱۱- جن می تواند در مواردی تربیت شده ؛ به انسان خدمت کند. چنین سنتی در میان جنگیران ایران و پاکستان وهند وجود دارد . اما به طور کل ؛ نه بودا ؛ نه دالای لاما ؛ نه اولیا الله ؛ و نه عرفا و نه پیامبران هیچکدام ؛به مدد خواستن از موجوداتی که مثل انسان ؛خطا و اشتباه و گناه می کنند ؛توصیه نکرده اند اما همگی؛ وجود آنها را تایید کرده اند .
 
۱۲- جنیان مانند امواج رادیویی و ماهواره ای ؛با ما هستند ظاهر نمی شوند ؛اما حاضرمی شوند و بعضی از انها ؛درخانه ها و بدن شخصیت های ضعیف ؛رفت و آمد می کنند. یکی از راه های دور کردن جنهای مزاحم ؛خواندن و آویختن ۴ آیه از قران است ؛ که با قل شروع می شوند . و بسیاری ادعیه ؛که درکتب مختلف وجود دارند.اماراه دورکردن انسان شرورچیست!؟
 
۱۳- جن ها ؛ بعضی از ما را؛ به شکل همزاد و غیر همزاد دوست دارند؛ کمکمان می کنند ؛همینطور جواهرات و اشیای قیمتی ما ؛ازجمله انگشترهایی با نگین سنگ (مخصوصا عقیق)را بسیار دوست دارند (ومخصوصا اگر بر آن آیات و اوراد حک شده باشند) .اگر دوستمان داشته باشندو سخنی باماداشته باشند ؛بیشتربه خوابمان می ایند و دلسوزی خود را اعلام می کنند .خیلی ازآنها خدمتگذار ارواح اولیا هستند و دست ماراگرفته اندو خیلی ها هم به کرداراکثرآدمیان اهل شیطنت.بیشتر آنها بی ضررند و مثل ما گرفتار این دنیا و درگیر و دار تقدیر خویشند.
 
۱۴- اما آنان که ماورای طبیعت ؛ و موجوداتش را باور ندارند؛ چند دسته اند :کسانی که انچه که نمی بینند را باور ندارند . اینها معمولا فقط آنتی تزقصه های جن وپری مادربزرگ ها هستند؛ که حتی زحمت دانستن کوچک ترین اطلاعاتی جز نقد داستان گرمابه های تاریک وکوتوله های پاسمی و عروسی جن ها رابه خودشان نداده اند. این تیپ آدمها از ۷ سالگی که مادر بزرگه داستان های جن وپری را برای ترساندن و خواب کردنشان تعریف می کرده ؛هنوز زیر لحاف هستند.و یا اینکه هارد دیسک کوچکشان از مسئله پر شده و دیگر تاب و یارای درک و پذیرش راز را ندارند.مثل من چهارتا کتاب خوانده اند و تمام ماجرا را در همان چهارتا دیده اند.و گروهی که پوچ یا ابسورد هستند: کسانی که خویش را منکرند چه رسد به ماورای خویش . و گروه آخر کسانی که جنها ؛ دستشان می اندازند و در مجالس احضار ارواح ؛در نقش یک روح برایشان شیرین کاری می کنند ؛تا فردا در مدح روح ؛کتاب چاپ کنند و جایزه بگیرند.
جن برای انسان ؛ از انسان خطرناک تر نیست . همانطور که انسان برای کوسه ؛ از کوسه خطرناک تر است!(در تاریخ بشر حتی یک مورد مرگ انسان به دست جن گزارش نشده در حالی که فقط در دوره حکومت استالین ۳۵ میلیون روس به قتل رسیدند آمار کشتار جنگ های مذهبی صلیبی و جنگ های جهانی و قومی و قبیله ای پیش کش) در حقیقت هیچ چیز ؛ هراس ناک تر و هوس ناک تر از انسان نیست ؛ که به قول توماس هابز :انسان گرگ انسان است.
 
۱۵- در کل؛ و بدون در نظر گرفتن موارد خاص ؛ آنها به ما کاری ندارند .ماهم به آنها کاری نداریم ازدود و دم و سر و صداهای شهر و بوی فاضلاب و ...... فراریند .مثل ما کار و مکافات دارند. و دست آخر اینکه ؛به عقیده من: با تمام این اوصاف ؛تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا که : آنها هم رنج می کشند.
منبع : بیتوته


پاسخ }
#9
پناه بر خدا، وقتی فکرش رو میکنم تنم میلرزه [عکس: girl_cray.gif]
پاسخ }
#10
[عکس: om_blue_marblish-1.gif]
مانترا چیست؟


مانترا از ریشه سانسکریت است و از دو جز" مان " و "ترا" پایه ریزی شده است. ( مان ) به معنی فکر کردن است و ( ترا) از ریشه ی ( تری) به معنی آزاد شدن از دنیای مادی است. تکرار همیشگی و درازمدت مانترا ایجاد خلع یا بی ذهنی ( No Mind )  می کند.  اثر این بی ذهنی آزاد شدن وجود از بند فکر کردن است . مانترا واژه یا گروهی از واژه های است که امواج آن یک انرژی روحانی و شفابخشی را در خود دارند که افزون بر ایجاد تمرکز، کمک می کنند تا انرژی نهفته در درون انسان آزاد شود و فرد از موانع حواس عبور کرده و به درک و شناخت حقیقت برسد، و در مرتبه ی والاتری با حق یکی شود.
مانترا ، خوراک معنوی برای روح گرسنه است.
تکرار همیشگی مانترا  آرامش درونی و شعف را به ارمغان میاورد.
هندوها بر این باورند که نخستین صوت در آغاز آفرینش، اوم(OM) بوده و آفرینش از ( اوم) سرچشمه گرفته است. اوم ، صدای لزرش خلاق خداوند است . اوم خود یک مانترا است و برای مدی تیشن به کار برده می شود. تکرار مانترا کمکی است برای از میان بردن کارماهای بد.

انواع مانترا coming soonBig Grin
(خدا کمکم میکنه)یا راهی میابم یا میسازم

[عکس: 84163556434354938807.jpeg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: dona.sue ، امید ، KING ، fairytale ، a_b_kh


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان