رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه کتاب های اختلال هویت جنسی (ملال جنسی)

بسمه تعالی 
برای اولین بار در ایران 
تعریف اختلال هویت جنسی (ملال جنسی) توسط مجموعه کتاب های هویت گمشده ، با همکاری روانپزشکان و ریاست  بهداشت علوم پزشکی شبکه 2  استان اصفهان ، به نوشته آقای سام گشتاسبی اصل (روانشناس عمومی و مددکار بیماران) ارائه می گردد . 
عناوین کتاب ها :
1-اختلال جنسی
2-جنس سوم
3-ترنس کیست (داستان زندگی ترنس ها )
4-ترنس در مسیر زندگی ....
5-ازدواج و طلاق در ترنس ها (روانشناسی جنسی )
6-تغییر جنسیت صرفا جسمی نیست !!!
7-روان درمانی ترنس ها

جهت خرید مجموعه کتاب ها میتوانید با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید 

با تقدیم احترام 
s.goshtasby@yahoo.com

[عکس: wxq_ssss.jpg]
[عکس: 3jl9_aasssaaa.jpg]

فقط دوستان اگه قبل من کسی پستی در این باره گذاشته در جریان باشید من ندیدم
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل 
ک گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
پاسخ }
چه جالب من فکر میکردم به کتابهای این زمینه خیلی مجوز نمیدن!حالا کسی کتابو خونده؟
پاسخ }
خب ایمیلش هست میتونی یکی از کسایی باشی که میخونه
پاسخ }
این هم یه شرحی از کتابا ( درضمن مطالب تکمیلی تو وبلاگ  http://haamdard.blogfa.com/  موجود است)   :
بنام توانای مطلق
هر انسانی با سرنوشتی خاص به دنیا پا می نهد و باید وظیفه ای را به انجام برساند
نه  !!!!
آمدنت تصادفی نیست .
هدفی فرا راه توست ،
کل را اراده بر آن است که کاری را با دستان تو به جای برساند .
خلاصه ی مطالبی که در مجموعه کتاب های زنجیره ای اختلال هویت جنسی (ملال جنسی) می خوانیم .

کتاب  روان درمانی در بیماران اختلال هویت
اختلال جنسی سابق(جلد دو)
در این کتاب دوازده گام جهت آگاهی بیماران ترنس از هر مقطع زندگیشان مطرح شده ،با انجام تمرینات تفکری هر گام الگوی جدید شناختی رفتاری در فرد ایجاد می شود که به وسیله ی این الگو ها به تدریج نگرش های منفی ترنس ها به زندگی از بین رفته و زندگی را هدف مند و مثبت دنبال می کنند

کتاب جنس سوم
در این کتاب تعریف بیماری ترنس سکشوالیسم و بررسی ترنس از زوایای مختلف از قبیل روانکاوی ، تیپ شخصیتی، افسردگی ،محیط و ژنتیک ، نیاز های این افراد و دفاعیه مذهبی از بیماران مطرح شده است

کتاب ترنس کیست
این کتاب بدون فهرست چاپ شده است و هدف نشان دادن زندگی بی فهرست افراد ترنس در اجتماع می باشد ، زندگی ترنس ها مثل کتاب بی فهرست معمولا در سردرگمی سپری میشود در این کتاب که نوعی دفاعیه از این بیمارن است جمع آوری مطالب و تآلیفات گوناگون مذهبی و علمی و تعدادی زندگی نامه حقیقی از بیماران ترنس به تحریر در آمده است

کتاب ترنس در مسیر زندگی
کودکی ،نوجوانی و جوانی
در این کتاب سعی شده فرد ترنس در روانشناسی کودک ، نوجوان و جوان تعریف شود و مسیر حقیقی زندگی این افراد از کودکی تا بزرگسالی به صورت علمی به تحریر در آید

کتاب تغییر جنسیت صرفا جسمی نیست !!!
گره های عصبی در ترنس ها
این کتاب در دو فهرست سعی دارد اختلال هویت را از سایر افراد نزدیک به این اختلال تفکیک کرده و با ارائه مفهوم EQ هوش هیجانی ، مدیریت رفتاری این افراد را بالا  ببرد و در فهرست دوم ،(صفحه 59 )کتاب سعی شده با مطرح کردن گره های عصبی در ترنس ها و علت به وجود آمدن آنها و شرح شرایط روانی ترنس ها و علت بسیاری از رفتار های ناخواسته وغلط برخی بیماران ترنس را تو ضیح داده و با مطالب پیشنهادی صحیح ،الگوهای منفی ذهن آنها  تغییر یابد.

کتاب ازدواج و طلاق در ترنس ها
در این کتاب که در دو فهرست مطرح شده سعی دارد علت پیوند های گسسته ترنس ها را بیان کرده و همچنین زندگی های موفق برخی دیگر را با ذکر دلیل بیان کند تا با به کار گیری پیشنهادات مطرح شده این افراد بتوانند در زندگی زناشویی ضریب خطای کمتری داشته و باقی عمر خود را ناخواسته تباه نسازند .
(لازم به ذکر است کتاب روان درمانی یک  ، جهت اخذ شابک در دست تهیه می باشد )

تو طرح الهی خداوندی، خدا اشتباه نمیکند
سعی نکن بخواهی مثل دیگری باشی
هر کسی موهبتی متفاوت دارد
عشق خداوند با تو همراه است

به امید روزی که اذهان عمومی درک خلق های خداوند را داشته باشد

با تقدیم احترام
سام گشتاسبی اصل
پاسخ }
(06-21-2015، 01:18 AM)مرتضی نوشته:

بسمه تعالی 
برای اولین بار در ایران 
تعریف اختلال هویت جنسی (ملال جنسی) توسط مجموعه کتاب های هویت گمشده ، با همکاری روانپزشکان و ریاست  بهداشت علوم پزشکی شبکه 2  استان اصفهان ، به نوشته آقای سام گشتاسبی اصل (روانشناس عمومی و مددکار بیماران) ارائه می گردد . 
عناوین کتاب ها :
1-اختلال جنسی
2-جنس سوم
3-ترنس کیست (داستان زندگی ترنس ها )
4-ترنس در مسیر زندگی ....
5-ازدواج و طلاق در ترنس ها (روانشناسی جنسی )
6-تغییر جنسیت صرفا جسمی نیست !!!
7-روان درمانی ترنس ها

جهت خرید مجموعه کتاب ها میتوانید با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید 

با تقدیم احترام 
s.goshtasby@yahoo.com

[عکس: wxq_ssss.jpg]
[عکس: 3jl9_aasssaaa.jpg]

فقط دوستان اگه قبل من کسی پستی در این باره گذاشته در جریان باشید من ندیدم
سلام عزیز ممنون بابت معرفیت.
میخوام بدونم این کتابا فایلای اینترنتیش هم هست؟ مثل پی دی اف یا پاور پوینت؟ اصلا میشه گیر آورد؟ من نمیخوام کتاب بیاد درخونمون! میخوام سکرت باشه!!! Wink
[عکس: t2m6_12.jpg]
To all the sufferers 172

پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، حنانه ، Syiavash23 ، آتنا تی اس
والا فک نکنم باشه اما پیگیری میکنم خبرت میکنم Cool
پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، آتنا تی اس
پیگیری کردم از نویسندش نبود نسخه ی پی دی افش
اما در عوض گف مثه ترنسای خیلی شهرستانا میتونن آدرس خونه ی یکی از دوستاشونو بدن وبعد از اینکه تحویل گرفتن طوری جلد کنن  که انگار کتاب درسیه  Smile
اما بچه ها بیاین صداق باشیم این چند جلد کتابا واسه ماها نوشته شده توسط کسی ک همدرمون و روانشناس معتمد پزشک قانونی اصفهانه 
توش هم بخشایی هس ک به تفکیک ترنس ها از غیر ترنس ها ( همو ها و ترنسهای کاذب ) نوشته شده 
هم گام هایی ک به ما کمک کنه خودمونو اونطور ک باید بشناسیم 
حالا دیگ خود دانید
پاسخ }
سپاس شده توسط: آتنا تی اس ، شاهد
(01-08-2016، 02:49 AM)مرتضی نوشته: پیگیری کردم از نویسندش نبود نسخه ی پی دی افش
اما در عوض گف مثه ترنسای خیلی شهرستانا میتونن آدرس خونه ی یکی از دوستاشونو بدن وبعد از اینکه تحویل گرفتن طوری جلد کنن  که انگار کتاب درسیه  Smile
اما بچه ها بیاین صداق باشیم این چند جلد کتابا واسه ماها نوشته شده توسط کسی ک همدرمون و روانشناس معتمد پزشک قانونی اصفهانه 
توش هم بخشایی هس ک به تفکیک ترنس ها از غیر ترنس ها ( همو ها و ترنسهای کاذب ) نوشته شده 
هم گام هایی ک به ما کمک کنه خودمونو اونطور ک باید بشناسیم 
حالا دیگ خود دانید

خیلی ازت ممنونم ک پیگیری کردی تشکر! Smile C21945

حرفتو قبول دارم ولی شمام قبول کن که اونایی ک تصمیم خودشون رو گرفتن براشون خیلی سخته ک ب خانواده توضیح بدن حالا چ رسد ب اونایی ک هنوز تکلیفشون با خودشون روشن نشده! مث من! بالاخره باید اول خودمون مطمئن بشیم ک میخوایم چیکار کنیم بعد ب دیگران اطلاع بدیم! شما تصور کن خانواده من از همه جا بیخبر براشون ی بسته بیاد ک توش کتابای ترنس و تغییر جنسیتو این چیزا باشه خب بندگان خدا سکته میکنن دیگه! یهویی از ناکجا آباد!
تا به مرحله خودشناسی نرسیدیم و مطمئن نشدیم ک نمیشه ب بقیه هم بگیم. شاید مشکل ما اصلا نیازی ب عمل و این چیزا نداشته باشه و فقط مسئله روانی باشه ک با مشاوره و این چیزا حل بشه! نمیشه ریسک کرد ک آدم خودشو انگشت نما کنه! تهران شاید اوضاع بهتر باشه ولی تو شهرای دیگه محیط کوچیکه و بسته نمیشه هرکاری کرد! مطمئنم درک میکنی.
[عکس: t2m6_12.jpg]
To all the sufferers 172

پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد
قبول دارم اما خوب نویسندش ک من نبودم  کاراشم دست من نیست
خود منم  فقط خریدارم
حالا اگر هم بخواند فایل پی دی افش کنند باید دوباره تایپ بشه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-09-2016، 01:26 AM)Syiavash23 نوشته: قبول دارم اما خوب نویسندش ک من نبودم  کاراشم دست من نیست
خود منم  فقط خریدارم
حالا اگر هم بخواند فایل پی دی افش کنند باید دوباره تایپ بشه

سلام دوست عزیز  شاید بتونید از طریق کتابخانه تهیه کنید .
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING