رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدت زمان عمل تغييرجنسيت
سلام دوستان.عضو جديد هستم.ميخواستم ببينم براي تشخيص ترنس بودن مراجعه به روانپزشك بهتره يا روانشناس؟و روند تغيير جنسيت از تشخيص دكتر تا اتمام عمل چقدر طول ميكشه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، deldadeh ، Mighty
(06-16-2017، 09:56 PM)Lorax نوشته: سلام دوستان.عضو جديد هستم.ميخواستم ببينم براي تشخيص ترنس بودن مراجعه به روانپزشك بهتره يا روانشناس؟و روند تغيير جنسيت از تشخيص دكتر تا اتمام عمل چقدر طول ميكشه؟

سلام Rolleyes 
اگه از نظر مالی مشکلی نداری برو پیش دکتر محرابی زنگ بزن وقت بگیر حدود یک ماه دیگه بهت وقت میده میری اونجا اگه قبولت کنه دوره رواندرمانیتو شروع میکنی باید حدودا یک میلیون تومن واریز کنی یه جا سریع ترم هست
انستیتو یه مقدار طولانیه روندش ولی هزینش کمتره
پیش دکتر محرابی بری تا آخر عمل تخلیه هات حدودا یک سال طول میکشه اگه سریع کاراتو انجام بدی و به مشکل برنخوری
عقل کسی به منطق ما قد نمیدهد
باشد، قبول، کل جهان خوووب!  ما بدیم Cool
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
Siavash.f
(06-16-2017، 09:56 PM)Lorax نوشته: سلام دوستان.عضو جديد هستم.ميخواستم ببينم براي تشخيص ترنس بودن مراجعه به روانپزشك بهتره يا روانشناس؟و روند تغيير جنسيت از تشخيص دكتر تا اتمام عمل چقدر طول ميكشه؟

سلام Rolleyes 
اگه از نظر مالی مشکلی نداری برو پیش دکتر محرابی زنگ بزن وقت بگیر حدود یک ماه دیگه بهت وقت میده میری اونجا اگه قبولت کنه دوره رواندرمانیتو شروع میکنی باید حدودا یک میلیون تومن واریز کنی یه جا سریع ترم هست
انستیتو یه مقدار طولانیه روندش ولی هزینش کمتره
پیش دکتر محرابی بری تا آخر عمل تخلیه هات حدودا یک سال طول میکشه اگه سریع کاراتو انجام بدی و به مشکل برنخوری

خيلي ممنون..ادرس يا شماره اي دارين از ايشون؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام رفقا..ميخواستم بدونم بعد از هورمون درماني قد هم بلند ميشه يا تاثيري نداره؟چطوري ميتونم بعد از عمل قدم رو بلند كنم؟
پاسخ }
Heart 
(06-17-2017، 10:58 PM)Lorax نوشته: سلام رفقا..ميخواستم بدونم بعد از هورمون درماني قد هم بلند ميشه يا تاثيري نداره؟چطوري ميتونم بعد از عمل قدم رو بلند كنم؟

سلام 81 81

من قبل از هورمون تراپی و عمل مطالعه کرده بودم (فکر می کنم که در خانه مقدس متوجه شدم!) که در هنگام هورمون تراپی صفحه رشد باز می شه و با مصرف شیر و ورزش های کششی قد بلند می شه،اما در من تاثیری نداشت،البته این دلیل نمی شه که چون من بلند نشدم برای عزیزان دیگر هم همین بشه و تاثیر نگذاره! 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان