رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مریم خاتون پور ملک ارا
بعضی از انسانها روحشون خیلی بزرگه...
با خوندن این متن گونه هام خیس شد...
روحش شاد
پاسخ }
دل بستگی ما آدمها شاید گاهی دستخوش تغییرات بشه ..... مشکلات و مشغله های زندگی آدمی رو فراموشکار میکنه ..... اما بعضی یادها هرگز فراموش نمیشن .... با تمام مشغله ها و فکرو خیالام ... بازهم به یادتم مثل گذشته ... نه خودت را فراموش کردم ... نه هدفت را .... تو مادری و قلب مادر حتی زیر خاک هنوز شوربچه هایش را میزند ... قلب مادر هرگز نمرده و نمی میره ... دلتنگ مهربانیت هستم ... به یادتم مادر عزیزم
پاسخ }
خیلییییییییییییییییییییلی عالی بود
من که واقعا گریم گرفت 35f500
تکرار غریبانه روزهای زندگیت چگونه گذشت ...
پاسخ }
مادر روزت مبارک...

بجنگ تا بجنگیم زندگی...!!

[عکس: 53405854593555859127.png]
پاسخ }
به یاد روزایی که وقتی گوشی رو برمیداشتی ساده میگفتی سلام مادر ...
به یاد روزایی که وقتی بهت میگفتیم مادر ، انگار خدا توی دلت مهر مادری رو از ازل نقش انداخته بود ...
یاد ساده گفتنای جان مادر ...
مادرم ... عزیز دلم ... خاتونم ... روزت مبارک

دلم برای طنین صدات بد جور تنگ شده ... دلم برای سر گذاشتن روی دامنی که همیشه عطر بهار نارنج میداد خیلی تنگ شده ...
دلم برای نوازشات ، سر پنجه های مهربونت ، برای التیام دادنات ، برای امید بودنات ...

روزت مبارک عزیزم

دختر کوچولوی کوچولوی کوچولوت

غزلی که تو بانوش کردی
پاسخ }
مادرم جای خالی تو قلب مارا می آزارد .... کاش بودی تا با بوسه ای بر دستانت سپاس و قدردانی خود را نسبت به تو ادا کنیم .... نسبت به تمام فداکاریها و از خود گذشتگی هایت .... فقط خدا می داند که چقدر زجر کشیدی تا مظلومیت ترنسکشوالها را اثبات کنی و برایشان حق را به ارمغان بیاوری ... تو سخت تر از همه ما زندگی کردی ... وچه آسان سرنوشت تو را از ما گرفت ... به یادت هستیم و امانت دار تو می مانیم .... همیشه دوستت دارم . روزت مبارک عزیزترین مادر
پاسخ }
به یاد مهربانترین مادر ..... بوسه بر خاک پایش میزنم .یادت جاوید در قلب و ذهن ماست ...........
پاسخ }
داستان زندگیشون خیلی تاثیرگذار بود,خدا رحمتشون کنه.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet ، AmirAliA2 ، غزاله ، maryam ، nik ، فاطمه بانو