رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات تراجنس‌ها در تایلند با اینکه مقامات مراعات حالشان را می‌کنند
(08-11-2017، 12:26 PM)a_b_kh نوشته: ای بابا اگر قرار بود یه کارت شناسایی مشکلات شما دوستان رو حل کنه که خیلی خوب میشد ولی اینجا ایرانه حتی کارتی هم صادر بشه تهش مینویسن ."تمام مسئولیت ها به عهده صاحب کارت میباشد ".این تقریبن رو تمام کارتهای شناسایی این مملکت نوشته شده .اینجا حتی داخل کشور از مردم خودمون حمایت نمیشه .حالا بیان یه کارتم برای ترنسکشوال صادر کنن که چی ؟!تهشم بزنن هیچ گونه حمایتی نمیکنیم و مسئولیت به عهده صاحب کارت هستش.به نظرم این حرکت اصن ارزشی در کل نداره .حالا بازم نظر شما محترمه

خب میتونید بپرسید. اشکالی نداره. عزیزم خیلی راحت بهتون بگم همونقدر که شناسنامه شما برای شما فایده داره شناسنامه برای ترنسها هم همون فایده رو داره. تمام تلاش یک ترنس ذسیدن به هویتشه پس توصیه میکنم در مورد مفهوم ترنس بیشتر تحقیق کنید اگر میخواید بدونید.  در ضمن مشکلات ماهارو خودمون میتونیم حل کنیم مگه از یک انسان چی کم داریم که نتونیم؟ مشخصه که تمام مسئولیت به عهده خودمونه چرا که نه؟؟
در غم ما روزها بیگاه شد.............................روزها با سوزها همراه شد 
پاسخ }
سپاس شده توسط: a_b_kh
(08-12-2017، 03:41 AM)Mahsa-B نوشته:
(08-10-2017، 09:43 AM)mina2015 نوشته:
(05-03-2017، 11:56 AM)Mahsa-B نوشته:
(05-03-2017، 04:20 AM)artemis73 نوشته: کاش بدون نیاز به عمل شناسنامه رو عوض میکردن , یا یجوری مشخص میکردن ترنس بودن طرفو ,خب شاید مدت خیلی زیادیو عمل نکنه یا اصلا عمل نکنه نمیشه که بلا تکلیف بمونه

حق با شما هست آبجی جان من ولی خب باید طوری اعمال بشه که در این میان فردی غیر ترنس نتونه سوء استفاده بکنه 81 Huh 81

عزیزم سوء استفاده از یک برگه شناسنامه که به شما و اجتماع اعلام میکنه که شما یک ترنس هستی دقیقا چه سو استفاده ای میتونه داشته باشه؟؟؟
یارانه بیشتر میدن به ترنسها که سو استفاده کسی بخواد بکنه؟؟؟

عزیزم من با شما نبودم که مثل قاشق نشسته (از همگی عزیزانم عذر می خوام) خودت رو می ندازی وسط،یعنی در واقع به شما هیچ ارتباطی نداره،تو رو به خدا درست شو خانم عزیز،من نمی دونم مگر درد بی درمون داری (دور از جان شیرین عزیزان دلم) که انقدر به پر و پای من می پیچی؟ بعد هم مگه مغز تو سرت نیست شما؟ کی در مورد یارانه صحبت کرد؟ یعنی واقعا درک کردن و تجزیه و تحلیل جملات من انقدر برات سخته؟البته من می دونم قصد اذیت و آزار من رو داری که ایشالا خدای بزرگ ازت نگذرند!

خب بگذار برات توضیح بدم (هر چند که خیلی ساده هست ولی خب چه می شه کرد؟!) منظور من این هست که یکسری ها می یان و برای مقاصد شومی که دارند خودشون رو ترنس معرفی می کنند،این جاست که اگر مدرکی (شناسنامه و امثال این مدارک) قانونی داشته باشیم باز درصد زیادی از سوء استفاده ها کاسته می شه،اگر به امید خدای بزرگ متوجه شدی که هیچ اگر هم که باز هم متوجه منظورم نشدی دیگه دستم من نیست و کاریش هم نمی شه کرد،به قول معروف هر چه دل تنگت می خواهد بگو.

حالا خدای بزرگ رو شکر متوجه شدی چی هست منظورم؟ من از خیلی ها دلم خونه و به خدای بزرگ اصلا قصد آمدن دوباره نداشتم و ندارم ولی خب نمی شه پاسخ بی حرمتی ها رو نداد.

دوست نیمه محترم . اولا این طرز حرف زدن شما و وقتی تلاش میکنید مودب جلوه کنید در جمع (ک متاسفانه نمیتونید) به نظرم خنده دار اومد.به هر حال این نظر شخصیه منه. بهتره رک باشید و با خودتون رو راست. درک پایین شما در انجمن هم جای شگفتیه چون اینجا هر کسی حق داره هر نظری بده. من با جواب دادن به شما قوانین رو نقض نکردم. 
اولا : همگی دوستان با خوندم تمام تاپیک متوجه نیت من ک خیر بود و در حقیقت سوال ساده ای پرسیدم که متاسفانه شما اصلا متوجهش نشدید.
ثانیا: به نظر من وقتی مزایایی برای ترنس تعریف نشده در جامعه مثلا وام یا یارانه بیشتر یا هر چیزی.... امکان سو استفاده ای هم وجود ندازه. 
طرز فکر به شدت عقب مانده شما از اینکه خیلی براتون عجیبه که یک ترنس عمل نکرده نباید با پوشش کامل ( البته نه آرایشهای جلف و مسخره و لباسهای ضد هنجار که به عنوان ترنس پوشیده میشه)وارد جامعه بشه (این موضوع در پستهای شما مشهود هست و دوستان میتونن سرچ کنن و ببینن نظرات شمارو) متاسفانه به شدت در تضاد با علم روانشناسی روز دنیاهست.  جای بسی تعجیه که شما با این درصد فعالیت و اعتباری که در این انجمن دارید این موضوع رو متوجه نشدید. 
بزارید یکبار واستون روشن کنم این موضوع چون خیلی نگران سو استفاده هستید .

اگر اطلاع ندارید باید بگم نگاه جامعه ما به اسم ترنس، نگاه به یک تابوو هست. تابوو بودن برای هیچ کسی مزایا نداره و جای سو استفاده هم نداره. شناسنامه و هویت فقط "یک ترنس واقعی" که کاملا بلده ظاهرشو دخترونه کنه و با پوشش کامل بیرون بره( نه آرایش جلف) "درخواست میکنه نه هیچ کس دیگری"
. اون آدمهای شیادی که خیلی بهشون فکر میکنید تا جایی که میتونن در پی پنهان کاری و مخفی کاری هستند نه اینکه به قول معروف خودشون رو تابلو کنن.
در پایان بزارید یک حدس بزنم:
شما فکر میکنید مقوله پوشش کامل (نه آرایشهای مسخره و جلف که یک عده به عنوان ترنس بودن ازش سو استفاده میکنن)برای پیدا کردن پارتنر و رابطه نامشروع استفاده میشه. نمیگم چطور فکر کنید ولی از همه بچه های محتا میپرسم. 
"آیا مشخص نیست اون شخصیکه از مقوله مقدسی مثل پوشش کامل سواستفاده میکنه فقط برای همون زمان مشخص ارش استفاده میکنه نه وقتی میخواد بره بانک. نه برای همیشه؟ "
متاسفم براتون به شدت و دیگه هرگز جوابی به پستهای شما نمیدم. اما من حدس میزنم تعریف شما از ترنس اینه که یک پسر با آرایش بیرون بره یا اینکه یک دختر بیحجاب بره بیرون که کاملا غلطه وگرنه انقدر با این مقوله مخالفت نمیکردید و دم از سو استفاده و شیادی نمیزدید. شناسنامه یا برگه هویت برگه هویته نه مجوزی برای بی اخلاقی و ناهنجاری.
یک حقیقت در پایان. رابطه نامشروع برای دختر و پسر در جامعه ما ممنوعه. چه مرد چه زن چه ترنس .
پاسخ }
سپاس شده توسط: مصطفی
منظور Mahsa-B از سوء استفاده افراد غیر ترنس این بود که مثلا
یک نفر مجرم برای پنهان کردن سابقه مجرمانه خود به دروغ اعلام کنه ترنس هست و مدارک جدید بگیره یا فرار های حقوقی و موارد دیگه

در کل حال هیچکدوم ما خوب نیست. خواهش میکنم سعی کنید که با مهربانی با هم حرف بزنیم. به اندازه کافی مشکل داریم

:-( مثلا من خودم خیلی الان مشکل دارم. هیچ کس هم که دیگه تو سایت نیست. غم باد شدیم
پاسخ }
(08-17-2017، 09:02 PM)حنانه نوشته: منظور Mahsa-B از سوء استفاده افراد غیر ترنس این بود که مثلا
یک نفر مجرم برای پنهان کردن سابقه مجرمانه خود به دروغ اعلام کنه ترنس هست و مدارک جدید بگیره یا فرار های حقوقی و موارد دیگه

در کل حال هیچکدوم ما خوب نیست. خواهش میکنم سعی کنید که با مهربانی با هم حرف بزنیم. به اندازه کافی مشکل داریم

:-( مثلا من خودم خیلی الان مشکل دارم. هیچ کس هم که دیگه تو سایت نیست. غم باد شدیم

عزیزم من از ابتدا با احترام برخورد کردم و عذر خواهی میکنم از تمام دوستان. کاملا متوجه هستم دوستان در چه حالی هستند ولی سوالات من فقط سوال هستند نه دوپهلو و با غرض. و اگر حرفی میزنم از سر اطمینان و تجربه شخصی هست نه نگرانی و ....
اما در مورد مسئله ای که فرمودین باید خدمتتون عرض کنم که خیلی ممنون از نگرانی دوستان که خیلی نگران جامعه و افراد غیر ترنس هستند. امیدوارم روزی قدر نگرانی های اونها دونسته بشه و بهشون جواب مناسب داده بشه.
بله در مورد مسئله مورد فرمایش اون شخص ناآگاه به اطلاعتون برسونم که از بیش از یکسال پیش در تهران در دادگاه امور حسبی در شعبه های رسیدگی ویژه به موضوع تراجنسی ها گواهی عدم سو پیشینه از فرد درخواست میشه . اصلا تصور نکنید که صدور مجوز و فرآیند تغییر مدارک هویت در کشور عزیزمون ایران به این کشکی هاست خصوصا برای تراجنسی ها که هیچ حمایت و پناهی جز خالق مهر و عشق ندارن.
خوشبختانه موانع بیشماری وجود داره در راه خوشبختی و کسب اعتبار و ارزش برای  خواهر ها و برادرهای دردکشیده و عزیزم که خودم هم یکی از همونا هستم و یکی از همین موانع هم عدم درک متقابل و سنگ اندازی خودی هاست. 
برای هممون آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر دارم. 
باز هم عذر میخوام.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، a_b_kh ، حنانه
به نظر من تمامی این مشکالات با مهربانی و حمایت اطرافیان حل میشه
طراحی وب سایت در اسرع وقت با بهترین کیفیت و سئو شده(بهینه سازی شده برای موتورهای جستو جو)
دیوار مهربانی مجازی راه افتاده برای مشاهده کلیک کنید
پاسخ }
(09-22-2017، 02:07 PM)freetrueans نوشته: به نظر من تمامی این مشکالات با مهربانی و حمایت اطرافیان حل میشه

بله موافقم و در ضمن می تونید از محصولات ما شامل پاستيل های خرس های مهربان دیدن کنید و برای عشقتون پاستيل بخرید و خوشحالش کنید و مشکلاتش رو بر طرف کنید .
پ.ن:خیلی هم واقعني میگم .نصف مشکلات من با  پاستيل گرفتن ،حل شده به حق پنش تن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، only_general ، a_b_kh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان