رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات پس از پروانگی
(12-23-2017، 02:50 AM)ѕвезда نوشته:
(12-22-2017، 07:00 PM)الناز2 نوشته: سلام
ببخشید یه سوال دارم؟
نمیشه بجای هورمون

از گیاهان دارویی حاوی استروژن استفاده بشه؟

مثلا رازیانه سرشار از هورمون های زنانه است!

سلام
قبل از عمل که نمیشه
بعد از عمل هم فکر نمیکنم به تنهایی کافی باشن چون اولا تمام هورمون های مورد نیاز رو ندارن دوما هورمونی هم که دارن نسبت به قرص ها و دیگر داروهای هورمونی خیلی کم هستن ولی خب در کنار هورمون تراپی با مشورت پزشکتون مصرف بشه میتونه مفید واقع بشه

ممنونم..
هر کس بهم بدی کرد حلالش کردم و بخشیدمش
هرکس بهش بدی کردم اگه میشه حلالم کنه منو ببخشه
خدانگهدار همه...
پاسخ }
سپاس شده توسط: ѕвезда
(11-13-2016، 04:20 PM)آرمینا نوشته: سلام به همه Big Grin
میخواستم بدونم که بعد از پروانه شدن چه مشکلاتی رو خواهیم داشت؟
من همین الان تو پوشش مشخص نیستم . با لباس پسرونه و بدون حتی ضد آفتاب منو نفرین میکنند که ای دختره خراب بی حجاب ... مجبورم با ماسک و کلاه برم بیرون . ولی قدم خیلی بلنده. ۱۸۵
صورت زنونه . اندام زنونه صدای زنونه ولی قد بلند . خیلی بلند
بعد از پروانگی میریم شهر دیگه . یه زندگی نو . ولی کسی نمیخوام بفهمه . قدم خیلی بلنده و تو چشمم . امیدمو از دست دادم چون خانومای ایران خیلی کوتاهن
اصلا نمیخوام کسی بهم بگه آقا بوده . خانوم شده
نمیخوام درد سر بیفتم

عزیز دلم
قد بلند بودن که بد نیست
اگه احساس نارضایتی داری چرا محاجرت نمیکنی؟
به عنوان یک دختر قدبلند برو یه کشور اروپایی میتونی حتا مدل بشی
پاسخ }
سپاس شده توسط: Q.u.e.e.n ، الناز2 ، margan
(10-23-2017، 02:56 PM)جسیکا نوشته: با عرض معذرت راسته که بیشتر ترنسهای ام تو اف مجبور به تن فروشی میشن؟  شما ترنس هایی رو میشناسید که زندگی عادی شروع کرده باشن؟

متاستفانه درسته
چون بیشتر ترنس ها از سمت خونواده ترد میشن و نییاز مالی پیدا میکنن
البته من خدارو شکر خونوادم پشتمن و این مشکل رو ندارم
قصد دارم بعد جراحی یه کاری راه بندازم که ترنس ها بتونن بیان اونجا کار کنن و دیگه ارزش خودشونو نیارن پایین
پاسخ }
سپاس شده توسط: Q.u.e.e.n ، الناز2 ، margan
دوستان . یه سوال که شاید بگید من خیلی از مرحله پرت هستم . ولی خب ندانستن که ایراد نیست . پروانه شدن یعنی چی؟ میدونم که به عمل تغییر جنسیت میگید پروانه شدن . ولی چرا؟ من این اصطلاج را اولین بار تو این سایت شندیم .
I am going to fly like a butterfly on 12 December 2018
[عکس: pt66_trans-flag-butterfly_-_copy.jpg]
وبلاگ من http://seagirl.blogfa.com
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-30-2018، 01:00 PM)امیلی نوشته: دوستان . یه سوال که شاید بگید من خیلی از مرحله پرت هستم . ولی خب ندانستن که ایراد نیست . پروانه شدن یعنی چی؟ میدونم که به عمل تغییر جنسیت میگید پروانه شدن . ولی چرا؟ من این اصطلاج را اولین بار تو این سایت شندیم .

سلام ......یعنی از جسمی که نمی خوای درست مثل کرم ابریشم که اولش تو پیله هست و خیلی زشته بعدش تبدیل می شه به موجودی زیبا که پروانه هست ما هم ازاد می شیم روزی .....برای همین می گن پروانه ......
[عکس: z0sk_dddddddddddddddddd.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
(04-03-2018، 02:00 AM)fariba_l3l3 نوشته:
(03-30-2018، 01:00 PM)امیلی نوشته: دوستان . یه سوال که شاید بگید من خیلی از مرحله پرت هستم . ولی خب ندانستن که ایراد نیست . پروانه شدن یعنی چی؟ میدونم که به عمل تغییر جنسیت میگید پروانه شدن . ولی چرا؟ من این اصطلاج را اولین بار تو این سایت شندیم .

سلام ......یعنی از جسمی که نمی خوای درست مثل کرم ابریشم که اولش تو پیله هست و خیلی زشته بعدش تبدیل می شه به موجودی زیبا که پروانه هست ما هم ازاد می شیم روزی .....برای همین می گن پروانه ......

ممنونم . چه تشبیه قشنگیه برای ترنس ها . با این حساب ربطی به عمل نداره و هر کسی که تو هر مرحله ای ترنزیشن که احساس آزادی درون و راحتی با جسمش بکنه پروانه شده.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
دوستان . من یه مشکلی که پیدا کردم و هر چی هم جلوتر میرم شدیدتر میشه اینکه از زمانی که ترنزیشن را شروع کردم اخلاقم عین دختر بجه های تینجر شده . خیلی مودی شدم و احساساتی و حساس . ضمناً یه حسی پیدا کردم که میخوام همه این سالهایی را که از دختر بودن مخروم بودم را یکدفعه جبران کنم .  Big Grin. علاقه شدیدی به لباس حریدن و مد و آرایش پیدا کردم . اینها همش خوبه ولی یه چیزی که دارم بابتش نگران میشم اینکه دارم تبدیل به اون تیپ دخترهای شیطون میشم که یک دوجین دوست پسر دور ورشون دارند و هر شب هم دوست دارند با یکیشون همه چی را تجربه کنن .  Huh
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(04-03-2018، 02:00 AM)fariba_l3l3 نوشته:

راستی امروز تو گروه فیس بوکی که برای دخترهای دکتر ساپورن درست شده عضو شدم و دیدم که اونها هم برای جراحی SRS همه از اصطلاح پروانه شدن استفاده میکنن . پس پروانه شدن یک اصطلاح بین المللی هست  Rolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام دوستان مشکلات بعد از عمل بستگی به شخصیت هر فرد داره 
من مشکلات خودمو بعنوان ام تو اف میگم
اولا ک اصلا مشکل ظاهری و قدی و اینا ندارم انقد قد کوتاه تر از خودم دیدم ک با قد 170 بنظر خودم خوبم مشکلیم نداشتم تو این چند سال
چیزای ک بشدت اذیتم کرد حساسیتم ب گذشته همین چند وقت پیش گواهیناممو گم کردم رفتم چشم پزشکی معافیتمو دید فرستادم کمسیون پزشکی چون تو برگه پلیس +10 نوشته بود تغییر جنسیت دادم. خدا میدونه من چند شبانه روزم شده بود گریه و عصبانیت و حال بد ک باز من برم بگم تغییر جنسیت دادم عین بچه ها زار میزدم و کلا بیخیال شدم ک برم تا بزور فرستادنم در حالی ک رفتم اصلا دکتر چیزی ازم نپرسید فقط ی ویزیت گرفت و امضا کرد خودم بخاطر حساسیتم بزرگش کردم

عدم توانایی برقراری ارتباط با جنس مخالف اذیتم میکنه نمیتوانم رابطه برقرار کنم ترس و وحشت دارم ک اگر بفهمه یا اگر بهش بگم ولم میکنه میره به چشم دیگه بهم نگاه میکنه پس تصمیم گرفتم سراغ کسی نرم

یکی از بزرگترین دغدغه هام اینه ک نمیتوانم بچه دار شم نمیتوانم پدر بچه خودم باشم کسی ک گوشت و پوستش از خودم باشه

تو محل کارم تو جمع دوستام حساسم تا حرف اوا خواهر و دوجنسه و این چیزا میشه دست و پام میافته به لرزیدن فکر میکنن این موضوع رو از من فهمیدن و دارن کنایه میزنن

کلا یکی از بزرگترین مشکلات گذشته و حرف زدن از گذشته اس
ک من شخصا حاضرم مرگ و بچشم ببینم ولی حرفشو نزنم
شب خوش
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان