رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه ای با اشکان , ترنس FTM ایرانی...
من دارم به شما میگم، دوستان عزیزم اگه کسی تضاد فیزیولوژیکی داره ترنس نیست، توی پورتوکل جهانی اگه کسی برای دریافت عمل تغییر جنسیت با عنوان ترنس.ک.سوالیسم مراجعه کنه در حالیکه علائم فیزیولوژیکیش حتی 1 درصد تضادی با محتوای کروموزومیش داشته باشه، رد میشه...این علائم باید بررسی بشه باید علتش مشخص بشه
شاید با برطرف شدن علت این علائم شخص دیگه تمایلی برای تغییر جنسیتش نداشته باشه، زیرا که مشکلات غدد و متابولیسم خصوصا غدد جنسی ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با خلق و خوی فرد دارند

اینجا ایرانه و...هیچی سرجاش نیست!!!
پاسخ }
////////////////////////////////////////////////
پاسخ }
خب اشکان
احتمالا مشکل هورمونی داشته
و نباید با این مشکل عمل میکرده حرف سینا درسته
باید اول مشکلات فیزیولویژیک طرف حل بشه بعد
من انقدر مرد بودم که هیچ مردی اونقدر مرد نبود ولی الان یه دختر پر از زنانگی و از خود راضی هستم !1356929779
ترنس بودن ربطی نداره اصلا به داشتن علائم اینچنینی
روح است و جسم
هر دو کامل و سالم
اما مغایر باهم حالا میشه لحن گفتار یا آداب اجتماعی رو تا حدودی هییییی فاکتور گرفت اونم برا بعضی از هم قبیله ها ولی اونم کلیت نداره.
متاسفانه بله سینا جان اینجا ایرانه و ...
من خودم یکی از بچه ها رو دیدم عمل کرده بود
3 بار طی مدت کوتاهی دست به خودکشی زد چون میگفت من مرد بودم اشتباه کردم که زن شدم
حالا مشاور و پزشکی قانونی و کمیسیون پزشکی بیان جواب بدن
زندگی یک انسان رو نابود کردند
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
آره منم با بچه ها موافقم.
متاسفانه سیستم انستیتو و پزشکی قانونی کلیشه ای شده و سوالا تکراری
فقط کافیه از کسی که مجوز گرفته بپرسی چطور جواب سوالاشونو بدی و مجوز بگیری
البته در این حد که من گفتم ساده هم نیستا ولی کلیت مطلب اینه.
واقعا سینا توی یکی از تاپیکا میگفت نباید به کسی که پزشک تشخیص ترنس بودنشو نداده راهنمایی کرد و گفت ترنسی راست میگفت.
عشق یعنی ، حالت خوب باشه4a5132
پاسخ }
مقاله بسيارجالبى بود ،اماباساراوسيناموافقم ،هم چنين که کمى اغراق داشت و علائم ترنس بودن اينايى که گفت همش نبود (خرت خرت موهاى صورت و... ) اونقدام واضح نيست
پاسخ }
4
بچه ها انقدر بهش سخت نگیرین ماها که از دلش خبر نداریم شاید اون چیزی که ته دلشه رو نمیتونه رو کنه.
81Greenstars
پاسخ }
(12-11-2013، 04:02 PM)sina نوشته: واقعا برام جالبه!
این مقاله داره حقایقی رو به صورت وارونه به مخاطب القا میکنه!!!
این مقاله پایه و اساس علمی نداره!
الان عصبانیم...من یک ترنس اف تو ام هستم محض اطلاع نویسنده ی این مقاله نه صدای کلفتی دارم نه موهای صورتم زیر مقنعه خرت خرت صدا میده!!!
اگر کسی چنین علائمی داره مشکل هورمونی داره و این مطلب ارتباطی به ترنس بودن یک فرد نداره، ترنس.ک.سوالیسم هیچ نشونه ی فیزیولوژیکی نداره به همین دلیل هم تشخیصش انقدر سخته!
کاملا باهات موافقم این یارو حتما هرم افرودیت در حد خفیف بوده.
خودتان باشید...
مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.اگر خدا شمارا اینگونه افریده حتما دلیلی دارد.بعلاوه ، یک جنس اصل همیشه بیشتر از یک کپی میارزد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، محمد رضا ، meysam
(01-02-2014، 04:56 PM)Marjan نوشته: 4
بچه ها انقدر بهش سخت نگیرین ماها که از دلش خبر نداریم شاید اون چیزی که ته دلشه رو نمیتونه رو کنه.
مرجان با توام کاملا مخالفم خب اگه میخواد بگه چقدر سختی کشیده چه دلیلی داری برای نمایش سختیاش یه همچین دروغایی بگه البته اگه ترنس باشه،اصلا مشکل اصلی ما ترنسا دربرابر کسایی که اصلاعات کافی ندارن همینه که مارو با هرم افرودیتا مقایسه میکننو میگن اخه تو به خودت نگاه کن و ببین با جنسیت فعلیت اصلا تناقض نداری درحالی که خاصیت ترنسکشوال همینه وگرنه که میشیم هرم افرودیت
خودتان باشید...
مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.اگر خدا شمارا اینگونه افریده حتما دلیلی دارد.بعلاوه ، یک جنس اصل همیشه بیشتر از یک کپی میارزد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، محمد رضا ، meysam
(12-11-2013، 04:02 PM)Sina نوشته: واقعا برام جالبه!
این مقاله داره حقایقی رو به صورت وارونه به مخاطب القا میکنه!!!
این مقاله پایه و اساس علمی نداره!
الان عصبانیم...من یک ترنس اف تو ام هستم محض اطلاع نویسنده ی این مقاله نه صدای کلفتی دارم نه موهای صورتم زیر مقنعه خرت خرت صدا میده!!!
اگر کسی چنین علائمی داره مشکل هورمونی داره و این مطلب ارتباطی به ترنس بودن یک فرد نداره، ترنس.ک.سوالیسم هیچ نشونه ی فیزیولوژیکی نداره به همین دلیل هم تشخیصش انقدر سخته!

بله مشکل هورمونی با ترنس بودن فرق داره بعضیا هستن که اصلا ترنس نیستن صرفا عدم بالانس هورمون باعث یه سری تغییرات رفتاری و ظاهری میشه مثل ریختن موی سر تغییر تون صدا ریش در آوردن و ... که هورمون درمانی حل میشه.
من بعنوان یک FTM هیچ یک از این علائم رو ندارم و بقول معروف تیپ و قیافم خیلی هم همه پسنده و هیچ وقت مشکل هورمونی نداشته ام.
از طرفی بظور نادر پیش میاد که طرف هم مشکل هورمونی داره و هم ترنس هستش.
پاسخ }
سپاس شده توسط: meysam
بنظرم بهتره ایشون رو قضاوت نکنیم هزاران دلیل میتونه وجود داشته باشه واسه حرف های ایشون شاید هم خواسته اینجوری خودش رو برای افرادی که قبول یا درکش نمیکنن توجیح کنه این احتمال هم هست که چند سال دیگه تحقیقات گسترده تری صورت بگیره و دسته ی جدیدی با این خصوصیات اضافه بشه
با قضاوت کردن نه از درد و سختی ما کم میشه نه ما ب جسممون میرسیم نه حقیقت ایشون رو میفهمیم فقط وقت خودمون رو تلف میکنیم و به اون چیزی ککه خودمون ازش عذاب می کشیم و ناراحتیم (قضاوت) دامن میزنیم
بهتره این تغییراتی رو که خواهانش هستیم از خودمون شروع کنیم
به امید پروانگی همه ی دوستان گل محتایی 81 81
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: meysam