رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه ای با اشکان , ترنس FTM ایرانی...
(01-27-2017، 07:13 PM)adrian 11 نوشته: بنظرم بهتره ایشون رو قضاوت نکنیم هزاران دلیل میتونه وجود داشته باشه واسه حرف های ایشون شاید هم خواسته اینجوری خودش رو برای افرادی که قبول یا درکش نمیکنن توجیح کنه این احتمال هم هست که چند سال دیگه تحقیقات گسترده تری صورت بگیره و دسته ی جدیدی با این خصوصیات اضافه بشه
با قضاوت کردن نه از درد و سختی ما کم میشه نه ما ب جسممون میرسیم نه حقیقت ایشون رو میفهمیم فقط وقت خودمون رو تلف میکنیم و به اون چیزی ککه خودمون ازش عذاب می کشیم و ناراحتیم (قضاوت) دامن میزنیم
بهتره این تغییراتی رو که خواهانش هستیم از خودمون شروع کنیم
به امید پروانگی همه ی دوستان گل محتایی 81 81

عاخه داداش نمیشه ک هرکی بیاد ی چی بگه ... مام هیچی نگیم
الان ی عده هرم افرودیت و دو جنسه هستن ک با ترنسا اشتب میگیرنشون
همین دیروز تو رختکن، بچه های تیم حردف درمورد یه دروازه بانی حرف میزدن ک ظاهرن با چیزایی ک من درمورش شنیدم ترنس بوده ولی اینا دوجنسه خطابش میکردن... بعد این ب کنار... ازین دیروز عصابم خورد شد ک یکی ع رفقای ترنسم اومده میگه کوتاه بیا ... اینا دارن درست میگن ، ترنس نمیتونه جراحی کنه و ب جنس واقعیش برسه ...من داشتم عز عصبانیت  میترکیدم اما حتا اجازه نمیدادن براشون توزیح بدم... بره همین متسفانه کار ب دعوا کشید 
ب نزرم اول از همه باس اطلاعات مردم بره بالا... بدی ما ایرانیا اینه ک تو کاری ک ب ما مربوت نمیشه دخالت میکنیم، درمورد چیزی ک ازش سردر نمیاریم نظر میدیم.... هعععععی خدااا
یکی میاد یکی میره
ولی میدونی؟
هنوز زندگی جریان داره!

پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11
(01-27-2017، 08:06 PM)meysam نوشته:
(01-27-2017، 07:13 PM)adrian 11 نوشته: بنظرم بهتره ایشون رو قضاوت نکنیم هزاران دلیل میتونه وجود داشته باشه واسه حرف های ایشون شاید هم خواسته اینجوری خودش رو برای افرادی که قبول یا درکش نمیکنن توجیح کنه این احتمال هم هست که چند سال دیگه تحقیقات گسترده تری صورت بگیره و دسته ی جدیدی با این خصوصیات اضافه بشه
با قضاوت کردن نه از درد و سختی ما کم میشه نه ما ب جسممون میرسیم نه حقیقت ایشون رو میفهمیم فقط وقت خودمون رو تلف میکنیم و به اون چیزی ککه خودمون ازش عذاب می کشیم و ناراحتیم (قضاوت) دامن میزنیم
بهتره این تغییراتی رو که خواهانش هستیم از خودمون شروع کنیم
به امید پروانگی همه ی دوستان گل محتایی 81 81

عاخه داداش نمیشه ک هرکی بیاد ی چی بگه ... مام هیچی نگیم
الان ی عده هرم افرودیت و دو جنسه هستن ک با ترنسا اشتب میگیرنشون
همین دیروز تو رختکن، بچه های تیم حردف درمورد یه دروازه بانی حرف میزدن ک ظاهرن با چیزایی ک من درمورش شنیدم ترنس بوده ولی اینا دوجنسه خطابش میکردن... بعد این ب کنار... ازین دیروز عصابم خورد شد ک یکی ع رفقای ترنسم اومده میگه کوتاه بیا ... اینا دارن درست میگن ، ترنس نمیتونه جراحی کنه و ب جنس واقعیش برسه ...من داشتم عز عصبانیت  میترکیدم اما حتا اجازه نمیدادن براشون توزیح بدم... بره همین متسفانه کار ب دعوا کشید 
ب نزرم اول از همه باس اطلاعات مردم بره بالا... بدی ما ایرانیا اینه ک تو کاری ک ب ما مربوت نمیشه دخالت میکنیم، درمورد چیزی ک ازش سردر نمیاریم نظر میدیم.... هعععععی خدااا
درسته داداش ااما با قضاوت کردن که چیزی درست نمیشه خوب اطلاع رسانی یا فرهنگ سازی کنیم
اگرم نمیشه یکم وایسیم تا یکم محکم تر شیم حالمون بهتر شه وضعمون مناسب تر بشه بعد قویتر برگردیم با دست پرتر با حرف زدن چیزی درست نمیشه
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: meysam ، sepehram
خیلی جالب بود.
میتونم کپی کنمش؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
جالب بود
اما ترنس بودن که به ریشو کلفتی صدانیس.من خودم صدام کلفته اما اینکه داله بر ترنس بودنم نیست.درترنسا فقط روحه که نشانه هویته فرده.نه ویژگیهایه فیزیولوژیکی ومشکلات هورمونی که اشکان داشته.
با آدریان موافقم.قضاوت کردن هیچ فایده ای نداره
ایشالا مام همگیییییی پروانه شیم..آمین..
بنام خدایی که همیشه درهمین حوالی هاست،
فریادی ازعمق جان بزن، قطعا اجابت خواهی شد 4f290d

پاسخ }
سپاس شده توسط: meysam ، adrian 11