رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطرح کردن با دوست صمیمی
(06-15-2018، 11:26 AM)dhd1380 نوشته: دوستان راهنمایی میکنید که چطوری به دوست صمیمی بگیم که میخوایم تغییر جنسیت بدیم ، من نمیتونم بگم ، میترسم ناراحت بشه و اینکه دوستم میخواد منو درمان کنه ، من هنوز بهش نگفتم که می‌خوام دختر بشم

از من میشنوی به هیچ یک از دوستات نگو ک ترنسی یا میخای تغییر جنسیت بدی مگه اینکه خیلی باشعور باشه ک اونم خیلی کم پیدا میشه چون میدونی اگه درکت کنه و حتی درمورد ترنس بودن هم یه چیزایی بدونه و بخواد کمکت کنه باز با خودش این فکر رو میکنه ک نکنه بقیه فکر کنن بین شما چیزی هست واین بیشتر باعث میشه ک ازت فاصله بگیره و اگه خدای نکرده منحرف و بی شعور باشه ازش به عنوان یه آتو استفاده میکنه باز هرجوری خودت صلاح میدونی من خودم ک باز خورد خوبی از دوستایی ک بهشون گفتم نداشتم و اینکه بهتره بری از روانشناس یه تائیدیه بگیری ک ترنسی بعد اگه خواستی بگی اونو نشون خونواده یا دوستات بدی ولی بازم میگم به همه اعتماد نکن.
موفق باشی 81
اگر فکر میکنید که میتوانید
واگر فکر میکنید که نمیتوانید
در هر دو صورت درست فکر کرده اید.
●▬▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬▬▬●
هنری فورد

پاسخ }
سپاس شده توسط: mehra_ts
کام اوت کردن پیش دوستان زیاد نتیجه خوبی نداره
وقتی نزدیک ترین دوستم فهمید و ازم پرسید ترنسی و من بعد یکم انکار بلاخره گفتم اره باهام دوستیش رو بهم زد و گفت حس بدی بهم میدی احساس میکنم یه مرد نا محرمی!(جالبه که خودش همیشه با پسر های مختلف بود و خیلی راحت بود باهاشون!) بعد کلی توضیح دادنم گفت نمیتونم باهات دوست باشم و کلا غیبش زد!!!
پاسخ }
سپاس شده توسط:
به نظرم شما که ام تو افی خیلی مراقب باش جلو چه کسی کام اوت میکنی که بعدا ازت سوء استفاده نکنن
پاسخ }
سپاس شده توسط: جهاد
(06-15-2018، 11:26 AM)dhd1380 نوشته: دوستان راهنمایی میکنید که چطوری به دوست صمیمی بگیم که میخوایم تغییر جنسیت بدیم ، من نمیتونم بگم ، میترسم ناراحت بشه و اینکه دوستم میخواد منو درمان کنه ، من هنوز بهش نگفتم که می‌خوام دختر بشم

من يه دوستي دارم كه بيشتر از ١٠ ساله من را ميشناسه ميدونه كه من آدم سالميم و حتي بارها بهم گفته بود من اگه يه موقع مشكلي پيدا كنم حاضرم كل زندگيم را در اختيار تو بزارم و مثلا برم براي كارم فلان جا  و حتي اينا به زنش هم گفته بود. بعد از اينكه يه روز من خودم را بهش معرفي كردم چون حالم خيلي بد بود ونياز داشتم با يكي بحرفم، گفت اصلا از نظرش ايرادي نداره و خدارا شكر رابطمون ادامه پيدا كرد و تا الان هيچ سوء استفاده اي ازش نديدم  اما اين را فهميده كه من نسبت بهش علاقه جنسي دارم و اين باعث شده كه كمي نسبت به قبل با اون سرو سنگين تر بشم چون اصلا دوست ندارم بهم نگاهش تغيير كنه.
خدايا كمكم كن ،تمام اميدم تويي Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-19-2018، 05:53 AM)sara24t نوشته:

من يه دوستي دارم كه بيشتر از ١٠ ساله من را ميشناسه ميدونه كه من آدم سالميم و حتي بارها بهم گفته بود من اگه يه موقع مشكلي پيدا كنم حاضرم كل زندگيم را در اختيار تو بزارم و مثلا برم براي كارم فلان جا  و حتي اينا به زنش هم گفته بود. بعد از اينكه يه روز من خودم را بهش معرفي كردم چون حالم خيلي بد بود ونياز داشتم با يكي بحرفم، گفت اصلا از نظرش ايرادي نداره و خدارا شكر رابطمون ادامه پيدا كرد و تا الان هيچ سوء استفاده اي ازش نديدم  اما اين را فهميده كه من نسبت بهش علاقه جنسي دارم و اين باعث شده كه كمي نسبت به قبل با اون سرو سنگين تر بشم چون اصلا دوست ندارم بهم نگاهش تغيير كنه.

فرهنگ و اگاهی افراد مختلف خیلی فرق میکنه . یه نفر مثل دوست من دوستی چند ساله رو ناگهان بهم میزنه و کمک هایی که بهش کردم رو نادیده میگیره.... بعضی ها هم واقعا انسان اند و توی شرایط سخت کنار ادم میمونن .... بعضی ها هم نه .. از اول اومدن که برن...
پاسخ }
سپاس شده توسط: جهاد
(06-19-2018، 12:30 PM)Parham.heller نوشته:
(06-19-2018، 05:53 AM)sara24t نوشته:

فرهنگ و اگاهی افراد مختلف خیلی فرق میکنه . یه نفر مثل دوست من دوستی چند ساله رو ناگهان بهم میزنه و کمک هایی که بهش کردم رو نادیده میگیره.... بعضی ها هم واقعا انسان اند و توی شرایط سخت کنار ادم میمونن .... بعضی ها هم نه .. از اول اومدن که برن...

به نظر من دوستي آدم ها و ادامه اون دوستي ها با گفتن چنين مسائلي، ميتونه با توجه به قدرت توانايي شخص در اداره كردن اين دوستي ادامه پيدا كنه. يعني چون همه افراد داراي نقص هستند و ميتونند اشتباه كنند ما با توجه به رفتار صحيحي كه از قبل از خودمون پيششون نشون داديم و حالا هم با گفتن اين مسئلمون به اونها ادامه رفتارمون را حتي واضح تر نشون بديم كه اونها متوجه بشن شخص روبروشون همون فرد قديميه و خيلي هم روي ارزش هاي خودش پايبنده اين را اگه اونها خوب متوجه بشن با رفتار و توضيحات ما فكر نميكنم تو دوستيمون مسئله اي پيش بياد مگه اينكه خود اون دوست مشكلي داشته باشه
خدايا كمكم كن ،تمام اميدم تويي Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط:
من هفته پیش به دوست صمیمیم گفتم و واسش حسامو توضیح دادم (اولین پسری بود که بهش گفتم)البته ازش خوشمم میاد اینم بی تاثیر نبود ولی خب نگفتم ازش خوشم میاد هنوز برخوردش خیلی خوب بود گفتش واسم مهم نیست پسر باشی دختر باشی هرچی میخوای باش خودت برام مهمی این هفته هم داره باهام میاد بریم روانپزشک تازه توی هزینه ها هم داره کمکم میکنه با این که خودش مشکل مالی داره تازه گفت نگران هزینه عملم نباش توی اونم کمت میکنم  Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط:
من دوست دارم همه بدننن.. چه اهمیتی داره هر کسی منو بخواد کنارم میمونه هر عنتری هم نخواد گورش رو از توی زندگیم گم کنه بره حتی اگه اون خدای دیوانه وحشی باشه
پاسخ }
سپاس شده توسط:

بنظر من اگر بتونی چندتا دوست ترنس یا غیرترنس داشته باشی که باهات صمیمی باشن و درکت کن خیلی به روحیه و انگیزه ات کمک میکنه
من وقتی دانشجو بودم تو دانشگاه جرعت نداشتم به هیچکس بگم اما بعد از اینکه فارغ التحصیل شدم یک کانال در تلگرام زدم و حرفهام رو نوشتم و گفتم که یک ترنس هستم و اکثر دوستانم را دعوت کردم یعضی ها از کانالم خارج شدن و حتی بلاکم کردن اما اونایی که ماندن مدام بهم پیام میدن و کلی سوال میپرسن اما بعضی ها حمایت میکنن و بعضی ها هم مخصوصا پسرها درخواست های غیراخلاقی داشتن که من با احترام رد کردم. ولی حتما come out کن یعنی آشکارسازی چون حرفها و سوالات جالبی دریافت میکنی که بهت انگیزه میده حتی شاید از میان دوستات مثل خودت پیدا شد! البته مراقب باش که همه جا و پیش همه آشکارسازی نکنی مخصوصا غریبه ها که آشنایی زیادی باهاشون نداری.
ولی درکل زیاد سخت نگیر و از برخورد بعضی از آدم ها دلخور نشو دوست اگر واقعا صمیمی باشه همه جوره کنارت هست و هواتو داره تازه اگر پسر باشه بدونه که دختری بیشتر حمایتت میکنه شک نکن
پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general
داداش دوقلو ک نمیشه دوست صمیمی میشه نزدیک ترین فرد زندگی ادم کلا دوقلوها خوب هم دیگه رو درک میکنن و هیچ کسم نتونه درکت کنه اون میتونه
من خودمم ی ابجی دوقلو دارم اولین نفری بود ک بهش گفتم و بیشتر از همه درکم میکنه
Never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: shahin_1 ، Q.u.e.e.n ، dhd1380