رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت خرید بک لینک
خرید بک لینک با کیفیت من توصیه می کنم که افق های خود را با این استراتژی گسترش دهید و تحقیق از پروفایل خرید بک لینک از تکمیل کننده ها (رقبای آزاد یا شرکت هایی که در یک تو رفتگی شما هستند اما محصول یا خدمات دیگری را ارائه می دهند) برای یافتن فرصت های بیشتری برای برنده شدن آسان. درک کنید که چگونه رقبای شما برای کسب پیوندها مدیریت می شوند و سپس استراتژی خود را مهندسین را معکوس می کنند تا همان لینک ها را برای خودتان به دست آورند. تاکتیک # 3: ارسال دایرکتور زمان ساخت لینک: بر اساس دایرکتوری متفاوت است
انواع لنگرهای غالب: مارک و خرید بک لینک دشواری: 5 ابزار استفاده: آرهوس یا لینکیو به گفته بسیاری از مدیران خرید بک لینک و حتی مدیران برتر در گوگل، لینک کردن لینک دایرکتوری مرده است ... جهنم، آن را چندین سال نبوده است. اما، به عنوان احتمالا انتظار دارید، من تمایل دارم موضع مخالف خرید بک لینک معتبر را بگیرم. پیوند ساختمان دایرکتوری فعالیت پایه ای است که می تواند و کار کند. اما فقط اگر شما آن را به درستی انجام دهید.
[عکس: what-is-backlink-5.png]
خرید بک لینک با کیفیت یعنی شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که دایرکتوری مورد نظر در مورد منابع مرتبط با آن به شدت انتخابی است و به طرز خاص شما طراحی شده است. اگر آسان ساختن یک لینک پشتیبان دایرکتوری آسان است، من تنها می توانم تضمین کنم که این لینک بی ارزش است. شما باید انتظار داشته باشید هزینه ای را پرداخت کنید یا مجبور شوید خود را به صاحب دایرکتوری اثبات کنید تا بتوانید یک پیوند را کسب کنید ... و این نباید به شما آسیب برساند.
خیلی بهتر است که یک لینک از یک فهرست بسیار انتخابی و مرتبط (به عنوان مثال یک دایرکتوری که تنها به منابع مربوط به پخت و پز وگان در ارتباط با یک دایرکتوری مرتبط با وبلاگهای بهداشت عمومی و سلامتی اشاره دارد) از یک دایرکتوری عمومی شامل همه چیز اضافه شود. در حالت ایده آل، می خواهید این تاکتیک را با تاکتیک # 2 ترکیب کنید تا فهرست هایی را که رقبای خود استفاده می کنید برای تقویت استراتژی ساخت لینک خود و به دست آوردن آبجکت های جستجوگر، شناسایی کنید.
[img=968x1080]https://searchengineland.com/figz/wp-content/seloads/2014/08/links-blue-ss-1920.jpg[/img]
در اینجا می توانید لیستی از سایت های دایرکتوری را برای شروع استفاده کنید. فصل 3 سطل # 2: خرید بک لینک ساختن لینک به محتوا با کیفیت شما: ایجاد دید بیشتری نسبت به محتوای بالین شما شما احتمالا شنیده اید که "محتوا کینگ" است. و در سال 2018، کلمات اصیل تر صحبت شده است. بازاریابی محتوا تبدیل به یک جنبه خرید بک لینک معتبر اجتناب ناپذیر و اغلب از زیرمجموعه ساخت یک تجارت آنلاین پایدار شده است.
این ایده ساده است. خرید بک لینک با کیفیت اگر شما می توانید متخصص صنعت خود خرید بک لینک معتبر با ارائه منابع با کیفیت بالا که دانش و تخصص خود را با خرید بک لینک جهان به اشتراک می گذارند، بیشتر می شود، افراد بیشتری محتوای شما را پیدا خواهند کرد و تمایل دارند که محصول یا سرویس خود را امتحان کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت مشاوره ی تناسب اندام آنلاین را اجرا کنید، احتمال بیشتری برای بازدیدکنندگان خود را به مشتریان تبدیل می کنید اگر بتوانید محتوای رایگان خود را ثابت کنید - فراتر از یک سایه ی شک و تردید - که شما چیزهای خود را می دانید و خرید بک لینک معتبر تخصص آنها را دارید برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود.
[عکس: how_to_find_bad_backlinks_(3)_(1).png]
این ممکن است به نظر ساده در نظریه، اما من می توانم به شما از تجربه شخصی بگویید ... این سخت به عنوان جهنم است. بهترین راه برای ورود به بازی بازاریابی محتوا، ایجاد هدایای مگا حماسی، آموزش، و سایر ابزارهای رایگان (نوعی مانند این و هر یک از این منابع) است که "نتایج را برای پیشبرد" به مخاطبان هدف خود ارائه می کنند. اگر شما یک آژانس جستجوگرها را اجرا می کنید، راهنماهای خود را بنویسید که بیننده را به مفاهیم اساسی جستجوگرها که برای اولین بار از آنها خرید بک لینک با کیفیت بزرگ است، یاد بگیرند.
پاسخ }
سپاس شده توسط: