رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موزیک های بی کلام و موسیقی درمانی
سلام دوستای گلم. تو این بخش می خوام موزیک های بی کلام و آرامبخش رو بهتون معرفی کنم تا از شنیدنشون لذت ببرید. Heart

اولین اثری که می خوام معرفی کنم آهنگ فوق العاده ی تو همه چیز منی

همراهی ویلن و پیانو

You're My Everything
[عکس: Various-Artists---Beyoglu-Asiklari-2-(2011).jpg]

گروه Santa Esmeralda يك گروه آمريكای – فرانسوی می باشد كه در سال 1977 شكل گرفته است. دوران هنری اين گروه بسيار كوتاه بود و تا سال 1983 بيشتر دوام نياورد و به دو دوره تقسيم می شود، دوره اول  سال 1977 تا 1978 كه خواننده اصلی گروه لروی گومز بود و دوره دوم از سال 1978 تا 1983 بود كه جيمی گوينگز خواننده اصلی گروه شد.
آهنگ "همه چيز من هستی" به سال 1977 و در اولين آلبوم اين گروه با صدای لروی گومز ارائه شد. بازنوازی بسيار زيبايی را از اين آهنگ با دو ساز ويولن و پيانو برايتان در نظر گرفته ايم كه در ادامه خواهيد شنيد.

لینک دانلود مستقیم

[عکس: dje6o5s8e2fhygnnbltp.jpg]
پاسخ }
برای دانلود روی لینک کلیک راست کنید و open with new tab رو بزنید بعد فایل رو بع راحتی دانلود کنید.

پاسخ }
سپاس شده توسط: Aydaa ، Delaram ، دختر مهر ، KING ، mahnaz ، کوهیار ، deldadeh
شاهکار بی بدیل از لودوینگ وان بتهوون در قطعه ی سونات مهتاب

Adagio Sostenuto

[عکس: Complete-Beethoven-Edition,-Vol.-5-The-3...onatas.jpg]

یکی از راز آلودترین ، غمناکترین ، سوزناکترین و شاهکارترین آثار ساخته شده توسط بشر

لینک دانلود مستقیم

http://dl.vmusic.ir/Classical/Beethoven%....ir%5D.zip

پاسخ }
گوش کردم جفتشونو خیلی قشنگ و ارامش بخش بودن مرسی عزیزم81

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، دختر مهر ، KING ، Sarah ، Delaram ، dona.sue ، mahnaz ، deldadeh
ممنون از دوست خوبمون dona-sue

دوستان همچنین میتونند برای دریافت موزیک های بیکلام بیشتر به این پست نیز مراجعه کنند :  موریک
virtual_lifeee@
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، Aydaa ، dona.sue ، KING ، mahnaz ، amirali ، deldadeh
(05-03-2014، 02:55 PM)Banoo Anahita نوشته: گوش کردم جفتشونو خیلی قشنگ و ارامش بخش بودن مرسی عزیزم81

خواهش می کنم عزیزدلم... سعی می کنم موزیک های بیشتری رو معرفی کنم. 81

پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Aydaa ، mahnaz ، کوهیار ، deldadeh
رقص تانگو موسیقی فراموش نشدنی و شاهکار بی نظیر لورنا مک کینت

Tango To Evora

[عکس: Loreena-Mckennitt---The-Visit-1991.jpg]

لورنا مک کینت، یکی از محبوبترین خوانندگان سبک سلتیک میباشد. لورنا در 17 فوریه سال 1957 در کانادا و از پدر و مادی با اصالت اسکاتلندی و ایرلندی بدنیا آمد. آثار وی در شاخه موسیقی ورلد/ نیو ایج / سلتیک طبقه بندی میشود، هرچند در اقصی نقاط دنیا کار وی را با عناوین دیگری نیز میشناسند و حتی موسیقی محلی کشوری چون ایرلند و یا اسکاتلند نیز شناخته میشود. 
وی در سال 1981 به شهر استراتفورد رفت جاییکه همین حال نیز در آن اقامت دارد.  اولین آلبوم وی با عنوان فعالیت اصلی وی در زمینه موسیقی در سال 1985 با آلبوم Elemental شکل گرفت و اسمی که برای انتشاراتی اش انتخاب کرده بود Quinlan Road بود، هر چند هیچ کمپانی بزرگی با این نام وجود نداشت و وی تمامی کارها را درون خانه انجام میداد! 
فروش آلبوم و همچنین دریافت سفارشات از طریق ایمیل و حتی برنامه ریزی برای کنسرتهایی در سراسر کشورش را نیز خود انجام میداد. هر چند در حال حاضر Quinlan Road توسط کمپانی هایی چون Universal Music و Verve Music Group و SPV در جهان وظیفه تبلیغ و معرفی را برعهده دارد.  اما بدون هیچ پشتیبانی آلبومهایش مورد توجه بسیاری از مردم و موزیسین ها قرار گرفت.
در سال 1993 وی بهمراه مایک اولدفیلد توری را در اروپا برگزار نمود و نشان داده شد که وی در اروپا نیز به محبوبیت بالایی رسیده بالاخص سبک خاص وی که بنوعی الهام گرفته از سرزمین پدر و مادریش یعنی اسکانلتد و ایرلند بود . در سال 1995 با تنظیمی جدید و بازخوانی ترانه ای محلی از ایرلند با عنوان Bonny Portmore که در موسیقی متن فیلم Highlander 3 استفاده شد باعث شد تا فروش آلبومهایش با سرعت عجیبی بالا رود و همچنین هواداران بسیاری را برای خود کسب نماید و این کار را باید شروع موفقیتهای بعدی لورنا دانست.  اما موفققیت وی شاید بدون پشتوانه فکری از موسیقی زادگاه خانواده اش ممکن نبود. وی قبل از هرگونه ساخت آهنگی تحقیقات وسیعی در زمینه فرهنگ و تاریخچه ایرلند انجام داد و با سفر به این کشور خود را در درون این فرهنگ بازشناخت.

لینک دانلود مستقیم

http://dl.vmusic.ir/Vocal/Loreena%20McKennitt%20-%20Tango%20To%20Evora%20%5Bwww.vmusic.ir%5D.zip

برای دانلود روی لینک کلیک راست کنید و open with new tab رو بزنید بعد فایل رو به راحتی دانلود کنید.

پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Aydaa ، mahnaz ، کوهیار ، Sarah ، deldadeh ، پانی
آهنگ بدون کلام و زیبای ایرانی "لحظه ها" از "نیوش" با نوای کمانچه

[عکس: %D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B4%D8%A7-%D8%A8%D8...%DB%8C.jpg]

موزیک بسیار زیبایی از رادیو جوان نشر شد به نام “لحظه ها” که خوشم اومد و کار متفاوتی بود و گفتم با شما نیز قسمت کنم . کمانچه رو “نیوشا بریمانی” زده و آهنگساز اثر هم رضا تاجبخش هست . امیدوارم از بچه های با استعداد ایرانی بیشتر شاهد موزیک های بی کلام باشیم .

دانلود آهنگ “لحظه ها اثر نیوش” با لینک مستقیم

پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، کوهیار ، Sarah ، deldadeh ، پانی

موسیقی بی کلام فوق العاده زیبا و آرامش بخش با نام Adagio in E major اثری ماندگار از چهره معروف موسیقی Mozart

[عکس: WolfgangAmadeusMozart-s-h.jpg]

دانلود غیر مستقیم 

پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، کوهیار ، Sarah ، deldadeh ، پانی
لینک خرابه استاد... میزنه 404-NOT FOUND

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، dona.sue ، deldadeh