رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میشه جواب بدید؟
سلام
روانشناسی ک پیشش میرفتم گفت پیش سه تا دکتر باید برم
پزشک زنان دکتر غدد و روانپزشک
پزشک زنان برام ازمایش هورمون نوشت و چک کرد ک متاسفانه هورمونام کامل زنونه بود و تایید کرد ک دخترم Dodgy خونواده هم گفتن هرکار ک دکتر غدد میخواست بکنه رو پزشک زنان کرد و ازمایششو نوشت لازم نیست بری
روانپزشکم گفتن بنا ب حرف پزشک زنان نیاز نیست و ترنس نیستی:/
روانشناسم دیگه نمیبرن
فعلا اوضاع مالی خوبیم نداریم،،کل پولایی ک داشتم فقط دو جلسه مشاوره و دوتا ازمایشمو رسوند و هزینه روانپزشکو ندارم اما جور میکنم و هرطور شده میرم
ولی سوالم اینه
واقعا الان احتیاجی ب دکتر غدد ندارم؟؟اون چیکار میکنه؟نرم عیبی نداره؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mohammad Mnnn ، ts.ftm1994
عزیزم . دکترتون به شما گفته که از روی آزمایش هورمونی فهمیده شما ترنس نیستید کاملا بیسواد هست و هیچی سرش نمیشه. چرا متاسف هستید که هورمون هاتون در سطح زنانه بوده ؟ اگر غیر این بود که اصلا ترنس نبودید و تو گروه دیگری مثلا اینترس.ک.س ها قرار میگرفتید . آزمایش خون را میدند برای اینکه اگر سطح هورمون و کروموزم ها نشون بده که شما بدن کاملا سالم با جنسیت بدنی که درش هستید  را دارید اونوقت با بررسی چیزهای دیگه مثل وضعیت روانیتون میتونند بفهمند که آیا ترنسید یا نه . شما بعد از اینکه روانشناس / روانپزشک آشنا به موضوع جنسیت (نه روانشناسی که پیشش رفتید) موضوع ترنس بودن شما را تشخیص داد یه دکتری معرفی معرفیتون میکنه که بتونه هورمون تراپی HRT را برای شما شروع کنه . ممکنه دکتر متخصص غدد تو ایران اینکار را بکنه .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: S_sn8413 ، Mohammad Mnnn ، ts.ftm1994
(04-27-2019، 04:48 AM)امیلی نوشته: عزیزم . دکترتون به شما گفته که از روی آزمایش هورمونی فهمیده شما ترنس نیستید کاملا بیسواد هست و هیچی سرش نمیشه. چرا متاسف هستید که هورمون هاتون در سطح زنانه بوده ؟ اگر غیر این بود که اصلا ترنس نبودید و تو گروه دیگری مثلا اینترس.ک.س ها قرار میگرفتید . آزمایش خون را میدند برای اینکه اگر سطح هورمون و کروموزم ها نشون بده که شما بدن کاملا سالم با جنسیت بدنی که درش هستید  را دارید اونوقت با بررسی چیزهای دیگه مثل وضعیت روانیتون میتونند بفهمند که آیا ترنسید یا نه . شما بعد از اینکه روانشناس / روانپزشک آشنا به موضوع جنسیت (نه روانشناسی که پیشش رفتید) موضوع ترنس بودن شما را تشخیص داد یه دکتری معرفی معرفیتون میکنه که بتونه هورمون تراپی HRT را برای شما شروع کنه . ممکنه دکتر متخصص غدد تو ایران اینکار را بکنه .

خودمم همین فکر رو میکردم 
بعد مامانم گفت دکتر اینطوری گفته تعجب کردم
هرکار کردم نتونستم به مامانم اثبات کنم?
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mohammad Mnnn ، ts.ftm1994