رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نجربه عمل تطبیق جنسیت با دکتر ساپورن در تایلند
(11-21-2019، 01:45 AM)Kiyana نوشته: جالب اینه که تو تاپیک آشنایی اعضا ایشون دنبال کیس اهل قم میگردن

بله حتی به ایمیل منم اومده بودن
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana
(11-14-2019، 01:44 PM)DrQum@yandex.ru نوشته: من ساکن قم هستم از رفقایی ترنس اف تو ام که تاکنون برای هورمون درمانی و جراحی هیچ اقدامی انجام نداده اند.
کسی قمی هست؟
من یک پسر (TransOriented) هستم
امیدوارم حرفی که اینجا می زنم رو از جنبه مثبتش در نظر بگیرید.
تو غرب یک گرا.. جنس.. هست به نام TranOriented به اختصار TO یعنی کسی که پسر استریت(عادی) هست و به یه ترنس اف تو ام (ترنس زن به مرد) گرایش داره
(گرایش پسر استریت[عادی] به ترنس زن به مرد F TO M که این ترنس اف تو ام جراحی و هورمون درمانی را به هر دلیلی انجام نداده است)
همش هم سکشوال نیست، 99 درصدش اموشنال و منتال هست
این یه چیز اثبات شدست مثل استریت
خب، من الان به قطع می تونم بگم یک پسر TO هستم
من ساکن قم و پایان نامه دکتری ام(در یکی از رشته های علوم انسانی) در حال اتمام هست
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...#pid286043

مقصود ایشان از پست این فقیر، پست بالا است. عبارات این پست مانند تمامی پست های آن تاپیک نوشته شده بود. ولی تذکر خوبی بود و صحیح می فرمایند اشتباه از بنده بوده است که مثل سایر پست های کاربران دیگر در آن تاپیک متن پستم را نوشته بودم، باید منظورم را در چندین خط توضیح می دادم که سوء تفاهمی روی ندهد.
من متنی را که در پروفایلم درج کرده ام را هم اینجا و هم آنجا کپی پیست می کنم که سوء تفاهم روی ندهد
پاسخ }
سپاس شده توسط:
این پست را ارسال کردم چون ممکن بود برخی تعجب کرده باشند. 
بنده این دست مطالب زیر را به ایمیل اعضای تازه وارد به فروم ارسال می کردم چون این اعضای تازه وارد مطالب قدیمی ولی مهم فروم را نخوانده بودند. البته این دست فعالیت های این فقیر در یکی دو ماه اول عضویتم در این فروم بیشتر بود چون حال و حوصله بیشتری داشتم.

(12-26-2014، 01:01 AM)گیج و ویج نوشته: سلام به همگی  
عاجزانه از همتون درخواست دارم متنم رو تا اخر بخونید و بهم کمک کنید توروخدا کمک !!!
بچه ها من 3 ساله درک کردم و فهمیدم تراجنسی چیه و چه بیماریی دارم و 2 ساله که دارم درمان میکنم بعدا اگر دوست داشتید براتون شرح وقایعی رو که تو این مدت برام اتفاق افتاد و مشکلاتم رو مینویسم ولی فعلا میرم سر اصل مطلب ...
بچه ها من 16 سالمه و دوساله پیش بالاخره مشکلم رو با  مادرم در میون گذاشتم و همراش پیش یه روانشاس بالینی رفتم و مشکلم رو گفتم که گفت در تخصص من نیست بعد چند روز تو بیمارستان پیامبر پیش متخصص غدد رفتم و ازمایش دادم که نتیجش این بود که من مشکلی ندارم و از نظرجسمی مردکامل هستم همونجا بعد ازمایش پیش یه دکتر روانپزشک رفتم که مجدد ایشون هم حرف روانشاس فوق رو زدن بعد دو ماه که پدرم باخبر شد پیش دکتر مهدی صابری متخصص اعصاب و روان و رئیس کمسیون پزشکی رفتم اونجا یه بار منو معاینه کردن و بعد منو پیش یه روانشناس به نام آقای شاهمرادی فرستادن که یه ساله من دائم هر هفته پیش این آقا میرم ایشون تشخیص داد که من ترنسشکوال هستم من از همون اول پافشاری میکردم که تو همون سال تغییر کنم !!! که گفتن پدرم باید بره دادگاه درخواست بده و کلی دنگو فنگ اینا که اخرشم گفتن باید به 18 سال برسی اما اینا همه به کار چیزی که میخوام بهتون بگم اینه این آقا هر هفته که من پیشش میرم به من میگه تغییر جنسیت یه کار بی معنی و بیهوده هست (دقیقا حرفاشو براتون مینویسم ) تورو هیچکس به عنوان یه دختر قبول نمیکنه همه تردت میکنن تو فقط شکل ظاهری یه زنو پیدا میکنی هیچ وقت رحم یا تخمدان نداری کل زندگیت باید هورمون مصرف کنی همه میدونن تو دختر نیستی تو با این کار هم زندگیه خودتو خراب میکنی هم زندگیه خانوادتو پدر و مادرت باید از همه قطع رابطه کنن هیچکس خواستگاریه کسی نمیاد که خواهرش قبلا پسر بوده ( من یه خواهر کوچیک تر هم دارم ) زندگیه فامیل هاتونم خراب میشه اونا همیشه با وجود تو معذب هستن تازه اگه از خانواده و فامیل ترد نشی و در آخر هم به جامعه اسیب میزنی هیچوقتم نمیتونی خانواده تشکیل بدی نه ازدواج و نه بچه و این پنجشنبه آخر به من گفت که تو یه ناهنجاری هستی باید اینو بپذیری مثل یه غده میمونی که اگر تغییرجنسیت بدی از نوع بدخیمش میشی کسی که با تو ازدواج میکنه نهایتا یه همجنسگرا هست که به تو به چشم یه پسر نگاه میکنه باید از همه فراری باشی باید از همه بترسی باید خودتو قایم کنی صداتو ظاهرتو اندامتو هر کاری که کنی سرنوشتت پوچه هیچوقت نه پسری و نه دختر این چیزیه که خدا خواسته باید تو برزخش بمونی هیچ راه درمانی برات نیست باید اینو درک کنی هیچ راهی نیست نه تغییر و نه هیچ راه دیگه ای فقط مشکلات بیشتر میشه !!!! ........
بچه این آقا انقد منو اذیت کرد با حرفای متاسفانه حقیقتش که من تصمیم به خودکشی گرفتم دیگه میترسم میرم مطب استرس شدید و سردرد ... خود اقای صابری برام سه دوره آرامبخش نوشت من همه ی تلاشمو کردم فک میکردم با رفتن پیش آقای صابری کم کم همه چیز حل میشه و جسممو به دست میارم من حاضرم واسه درمان زیر تیغ هر جراحی برم از مونث سازی چهره بگیر تا عمل های سنگین تفییر سوالم اینه آیا راهی هست که بشه تخمدان و رحم رو پیوند زد ؟؟؟ کسی دکتری رو میشناسه تو این زمینه فعالیت کنه ؟؟؟ خودم چندتا مطلب خوندم درمورد تخمدان که هیچی در مورد رحم هم چند مورد ناموفق !!! من هر هزینه لازم باشه پرداخت میکنم تویه هرکشور زیر نظر هر دکتری هم درمان میکنم فقط راهی باشه !!! برای من خیلی مهمه که کنار خانوادم باشم و ازدواج کنم خواهش میکنم کسی راهی یا دکتری میشناسه بهم بگه و اون دوستانی که تجربه جراحی و زندگی بعدشو دارن برام در میون بذارن من وقت زیادی ندارم توروخدا کمکم کنید !!!! :648b31:
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...#pid145115

نقل قول:منبع خبر انگلیسی زبان:
A September 2014 report

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25231780

from the Hastings Center by Jack Drescher and Jack Pula says a diagnosis of gender dysphoria in childhood “does not inevitably continue into adulthood” the majority of the time. The majority of trans kids will not choose to transition as adults.
 ترجمه فارسی:
 اکثریت کودکانی که در کودکی مبتلا به ترنسکشوالیسم تشخیص داده شده بودند، بعد از بلوغ، تبدیل به افراد سالم و طبیعی شده، هیچ تقاضایی برای تغییر جنسیت نداشتند
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-25-2019، 11:21 PM)Kiyana نوشته:  امیلی جان خیلی متاسفم برات

دوست منم رفت ترکیه همین بلا رو سرش آوردن متاسفانه [نتیجه جراحی تطبیق جنسیت اش در ترکیه مثل امیلی شد و نتیجه جراحی اش خوب نشد]

خدا بهت صبر بده
تحمل کن رفیق
فقط خواهش میکنم به خودت مسلط باش

مواظب باش [که مبادا] مسکن ها و ارامخش ها جاشونو به [داروهای مسکن بسیار قوی شبیه مواد مخدر معتاد کننده مثل] مورفین و... بدن ، خیلی مواظب باش

امیدوارم حالت زودتر خوب شه دوست من 
ممنونم بابت شر کردن اطلاعات طلایی و مفیدت خیلی ممنونم
ولی خیلی ناراحت شدم خیلی
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D8%A...#pid283336
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام
بهترین دکتر واسه عمل متو کدوم دکتره؟ [جراحی به روش متوپلاستی برای ساخت آلت تنا. سلی مردانه برای ترنس های اف تو ام - زن به مرد]
یعنی هم بچه هایی که عمل کردن راضی باشن، هم دوره نقاهت کمتری داشته باشه

--------------------
جواب:
بهترین دکتر ها در ایران به ترتیب کهن زاد و سخایی هستند البته باید در نظر داشت که نباید از متو انتظار زیادی داشته باشید در هر صورت هر پزشکی باشه نهایتاً... امکان دخول نداره 
[ حتی با انجام عالی ترین جراحی متوپلاستی تطبیق جنسیت اف تو ام که توسط بهترین جراح تغییرجنسیت از زن به مرد انجام شده باشد، با آلت تنا. سلی مردانه ساخته شده، دخول در زناشوئی هرگز ممکن نخواهد شد، 
در روش دیگر برای ساختن آلت، یعنی روش فالوپلاستی، علاوه بر مشکل نداشتن حس حن. سی، باید از گوشت عضله دست یا ران پا باید استفاده شود و در نتیجه عضله دست یا ران پا تا آخر عمر ضعیف و ناقص شده اند.]

#فرهاد [پاسخ دهنده ترنسی است جراحی اف تو ام را انجام داده است]

منبع:
https://t.me/trrans/18524
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(12-01-2019، 08:48 PM)DrQum@yandex.ru نوشته: سلام
بهترین دکتر واسه عمل متو کدوم دکتره؟ [جراحی برای ساخت آلت تنا. سلی مردانه برای ترنس های اف تو ام - زن به مرد]
یعنی هم بچه هایی که عمل کردن راضی باشن، هم دوره نقاهت کمتری داشته باشه

--------------------
جواب:
بهترین دکتر ها در ایران به ترتیب کهن زاد و سخایی هستند البته باید در نظر داشت که نباید از متو انتظار زیادی داشته باشید در هر صورت هر پزشکی باشه نهایتاً... امکان دخول نداره [ حتی با انجام عالی ترین جراحی تطبیق جنسیت اف تو ام که توسط بهترین جراح تغییرجنسیت از زن به مرد انجام شده باشد، با آلت تنا. سلی مردانه ساخته شده، دخول در زناشوئی هرگز ممکن نخواهد شد، در حالیکه برای ساختن همین آلت که دخول با آن امکان ندارد، باید از گوشت عضله دست یا ران پا باید استفاده شود و در نتیجه عضله دست یا ران پا تا آخر عمر ضعیف و ناقص شده اند.]

#فرهاد [پاسخ دهنده ترنسی است جراحی اف تو ام را انجام داده است]

منبع:
https://t.me/trrans/18524
سلام اطلاعات غلط نده تو متو اصلا از پوست دست و ران برنمیدارن اون تو فالو هست و اینکه متو به خاطر کوچک بودن امکان دخول نیس ولی با فالو امکانش هس درمورد دکترایی هم که گفتی بله بهترین در متو هستن اما پیشنهاد نمیکنم متو رو اگه برای رابطه بخواین و فالو بهترهس ولی حس جنسی متو بیشتره یکی از بهترین دکترا در فالو آخوندی هستن
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط:
در زمانهای بسیار قدیم در دورترین نقطه دریا، جائی که آب از شفافی چون بلور می درخشید و عمق آن حتی از بلندترین کوهها نیز بیشتر بود، مردمان دریا زندگی می کردند. قصر حاکم دریا در پائین ترین نقطه دریا قرار داشت، دیوارهای قصر از مرجان قرمز و سقف آن از صدف های بزرگ بود. مرواریدهائی که بر روی میزها و صندلی ها کارگذاشته بودند در ته آبهای آبی به روشنی می درخشید.  
حاکم دریا شش دختر داشت که جوانترین آنها از همه دوست داشتنی تر بود، چشمانش همرنگ دریا آبی و دندان هایش چون مروارید می درخشید، گیسوانش طلائی رنگ و پائین بدنش مانند دیگران شبیه دم ماهی بودپری کوچولو از اینکه می توانست روزها در باغچه دریایی ، جایی که گلهای سرخ رز می روئیدند، خود را سرگرم کند خوشحال بود اما بزرگترین سرگرمی او شنیدن چیزهایی درباره خشکی بود.
پری کوچولو مادربزرگش را وادار می کرد که برایش درباره کشتی ها ، شهرها و حیوانات روی زمین صحبت کند و به سختی باور می کردکه گلهای روی زمین معطر هستند و پرندگان روی شاخه درختان آواز می خوانند. او به خود می گفت:
چنین جائی ، چقدر زیبا میتونه باشه!
روزی پدربزرگش او را به داخل قصر صدا کرد و گفت:
وقتی پانزده ساله شدی میتونی قصر را ترک کنی و عجایب دنیای خشکی را ببینی. زمانی که من به سن تو بودم شهرها و جنگلها را دیدم، ولی آنها به انسانها تعلق دارند و تو به زودی می فهمی که ما در ته دریا ، زندگی خیلی بهتری داریم.
پری کوچولو نمی دانست که چگونه می تواند تا سن پانزده سالگی منتظر بماند . او هر روز از توی آب به بالا نگاه می کرد و سایه کشتی های بزرگ را که از روی سرش رد می شدند می دید و در این فکر فرو می رفت که انسانهائی که در کشتیها هستند، شبیه چه چیزی می توانند باشند. عاقبت روز پانزدهمین سال تولد پری کوچولو فرا رسید. پدر بزرگش او را به داخل قصر صدا کرد و با او به صحبت پرداخت: 
تو حالا دیگه پانزده سال داری و وقت آن رسیده که به خشکی بری. بیا اینجا تا لباسهایت را تنت کنم.
پدربزرگ تاج گلی از سوسن های سفید دریائی بر گیسوان او گذاشت و مرواریدها را به گردن او انداخت. پری کوچولو آنقدر ناز شده بود که مثل ستارگان بزرگ دریا می درخشید.
پری کوچولو بسیار هیجان زده شده بود. او پس از آنکه خواهرانش را بوسید و با آنها خداحافظی کرد، مانند حباب بزرگی یکسره به سطح آب آمد . خورشید بسیار درخشان بود و پرندگانی که در هوا پرواز می کردند برای او عجیب به نظر می رسید.
در فاصله ای نسبتاً دور، یک کشتی که به آرامی به پیش می رفت نظر او را جلب کرد. تصمیم گرفت به دنبال آن شنا کند. برای مدتی کشتی را تعقیب کرد و هنگام شب به کشتی نزدیک شد.
صدای موسیقی و خنده از عرشه به گوش می رسید. او از پنجره اطاق کشتی به داخل نگاه کرد و آنچه را که دید قلب او را از حرکت انداخت. در آنجا پسر فوق العاده زیبایی بود که او تا آن موقع هرگز کسی به زیبائی او ندیده بود ، او تازه به سن شانزده سالگی رسیده بود و آن شب هم تولدش را جشن می گرفت. پاسی از شب گذشت اما پری کوچولو نمی توانست از امیرزاده زیبا چشم بردارد تا اینکه مهمانی تمام شد و امیرزاده به اطاق خود رفت تا استراحت کند .
پری کوچولو شاکنان روی آب ایستاد و همچنان منتظر ماند تا دوباره امیرزاده خود را ببیند. اما ناگهان دریا طوفانی شد و بلافاصله بادها شدیدتر و شدیدتر شروع به وزیدن کردند. ملوانان بر روی عرشه می دویدند و بادبانها را پائین می کشیدند و سر همدیگر فریاد می زدند.
کشتی در اقیانوس خروشان به جلو و عقب کشیده می شد و بالاخره شکاف بزرگی برداشت و در هم شکسته شد.
میرزاده محبوب او به دریا پرت شد و اگر پری کوچولو به نجاتش نیامده بود یقیناً غرق می شد. پری کوچولو به طرف او شنا کرد و سر او را از آب بالا گرفت و گفت:
امیرزاده من، تو را به خشکی می برم که محل زندگی توست.
او تمام شب را شنا کرد و هنگام صبح، دیگر طوفان تمام شده بود و پری کوچولو و امیرزاده نزدیک ساحل بودند. در ساحل، جنگلهای انبوه و باغهای قشنگ قرار داشتند. او به آرامی به ساحل نزدیک شد و امیرزاده خود را در ساحل شنی تنها گذاشت. سپس با شنا از او فاصله گرفت و در صخره های اطراف پنهان شد.
طولی نکشید تا اینکه چند نفر آمدند و امیرزاده را پیدا کرده و از آنجا بردند. پری کوچولو مدت زیادی همانجا ماند، به این امید که او دوباره برگردد ولی او برنگشت.
پری کوچولو علاقمند امیرزاده شده بود و آرزو می کرد که ای کاش به جای پری، انسان خلق شده بود. از این رو تصمیم گرفت که به قصر برگردد و از مادربزرگش سئوال کند که آیا می تواند به شکل انسان در آید یا خیر.
چیزی که تو میخوای غیرممکن است! وقتی که ما می میریم به کفهای روی آب مبدل می شویم. تو هرگز نمی تونی انسان بشی!
ولی مادربزرگ باید یه راهی وجود داشته باشه!
– عزیزم، بگذار به آنچه هستیم قانع باشیم!
ری کوچولو از اینکه او هرگز نمی تواند با امیرزاده خود باشد غمگین بود. علاقه ای که او از امیرزاده در دل داشت او را مجبور کرد که به سفر خطرناکی دست بزند.
او رفت تا جادوگر دریا را ملاقات کند. یقین داشت که جادوگر می داند که چگونه می شود یک پری دریایی را به انسان تبدیل نمود.. جادوگر دریا در عمیق ترین قسمت دریا ، جائی که هیچ گلی نمی روئید و حتی ماهیان دریا نیز از شنا کردن در آنجا می ترسیدند ، زندگی می کرد . پری کوچولو درب خانه او را زد و جادوگر دریا بیرون آمد.
من میدونم که تو چی میخوای! اگر چه تو احمق هستی که تقاضای آنرا می کنی، ولی بیا این شربت را بگیر! وقتی آن را بنوشی، دم تو از وسط دو تکه میشه و به دو تا پا تغییر شکل میده. به تو هشدار میدم که اینکار تو را ناراحت خواهد کرد!
من برای اینکه بتونم به امیرزاده برسم، شدیدترین دردها رو هم تحمل خواهم کرد!
بسیارخوب ، اگر چنین است ، من آرزوی تو را به یک شرط عملی می کنم و آن اینکه تو باید برای همیشه از صدایت صرف نظر کنی تا اینکه به انسان مبدل گردی و وقتی انسان شدی، دیگه امکان نداره دوباره پری بشی. اگر کسی که عاشقش هستی با شخص دیگری ازدواج کنه تو از غصه خواهی مرد!
پری کوچولو خواست تا از جادوگر دریا تشکر کند ولی دید نمی تواند، چون در این معامله صدایش را از دست داده بود. او شربت جادو را گرفت و به قصر پدرش برگشت، بدون آنکه بتواند صحبت کند.
از بستگانش خداحافظی کرد و درحالی که خوابیده بودند آنها را تک تک بوسید و بعد یک بوسه خداحافظی به سوی قصر فرستاد و از میان آبهای آبی تیره بالا رفت.
آفتاب هنوز بالا نیامده بود که به قصر امیرزاده رسید. درحالی که ماه بسیار زیبا و درخشان بود، از آب بیرون آمد و شربت سوزان را نوشید. ناگهان درد شدیدی حس کرد و نقش زمین شد. وقتی به هوش آمد دید که دم ماهی او از بین رفته و به جای آن دو پای سفید کوچولوی بسیار قشنگ در آمده!
در همین هنگام، از پشت سر صدائی شنید و وقتی برگشت نگاهش به امیرزاده افتاد که زیباتر از همیشه آنجا ایستاده بود .
تو کی هستی کوچولو، از کجا آمده ای؟
او نمی توانست پاسخ بده، اما با آن چشمهای آبی رنگش به امیرزاده خیره شد .
با من بیا ، من تو را به داخل قصر خواهم برد و برایت غذا و لباس تهیه خواهم کرد.
پری کوچولو به دنبال امیرزاده به راه افتاد و هر قدمی که بر می داشت مثل این بود که روی سوزن راه می رود. با وجود این، مشتاقانه درد را تحمل می کرد و دستش را از دست امیرزاده جدا نمی نمود. امیرزاده دستور داد که لباسهای زیبا بر تن او کرده و وی را به نزدش بیاورند. بدون شک او زیباترین دختر، در تمامی سرزمین بود، ولی افسوس که قادر نبود صحبت کند. امیرزاده نمی دانست که این دختر بخاطر اینکه پیش او باشد چه از خودگذشتگی به خرج داده است . وقتی که موسیقی شروع به نواختن کرد ، او برای امیرزاده و بستگانش رقصید. همه از رقصیدن پری کوچولو به شوق آمده بودند زیرا تا آن روز هرگز کسی به آن زیبائی و رعنائی نرقصیده بود.
هیچکس نمی دانست که هر قدمی را که او برمی دارد، درد شدیدی را تحمل می کند .
روز به روز علاقه امیرزاده به او زیاد می شد و او را رهاورد کوچولوی خود صدا می کرد، پیش بستگان امیرزاده هم از همه عزیزتر بود، پری کوچولو هر شب برای امیرزاده می رقصید و وقتی که همه می خوابیدند لب دریا می رفت و پاهایش را در آب سرد می گذاشت تا درد پاهایش کمتر شود.
یک شب وقتی که او لب دریا بود ، خواهرانش ناگهان در کنار او ظاهر شدند .
بیا پیش ما، در انتظارت هستیم، بابا و مامان ، بخاطر اینکه تو را از دست داده اند ، هر شب گریه می کنند. برگرد خواهر کوچولو!
ری کوچولو سرش را تکان داد. او نمی توانست دوباره به دریا برگردد. هر روز که می گذشت، پری کوچولو پیش امیرزاده عزیزتر می شد و بیشتر در قلب او جا می گرفت. ولی امیرزاده هرگز به این فکر نبود که با او ازدواج کند.
امیرزاده به پری کوچولو می گفت:
تو پیش من خیلی عزیز هستی، درست مثل آن پری دریایی که من هرگز دوباره او را نخواهم دید. من از کشتی پرت شده بودم و او مرا نجات داد.
شما نمی دانید چقدر پری کوچولو آرزو می کرد که می تونست صحبت کنه و به امیرزاده بگه که اون پری دریایی که از او صحبت میکنه، خود اوست، دختری که جان او را نجات داده و امیرزاده می بایستی به او عشق بورزد .
یک روز امیرزاده تصمیم گرفت از کشوری که در همسایگی آنان بود دیدن کند. او شنیده بود که حاکم آن کشور دختری دارد که خیلی دوست داشتنی است. بنابراین تصمیم گرفت پری کوچولو را با خود برداشته و از راه دریا روانه آن کشور شوند.
پس از مدتی به کشور همسایه رسیدند و بوسیله حاکم و سایرین مورد استقبال قرار گرفتند و هر روز با شادی و تفریح سپری می شد، تا اینکه سرانجام دختر حاکم نزد آنها آمد.
او آنقدر دوست داشتنی بود که حتی پری کوچولو هم هرگز صورتی به زیبائی آن ندیده بود. وقتی که چشم امیرزاده به او افتاد، یک دل نه، صد دل عاشق او شد. پری کوچولو با ناراحتی متوجه شد که دیگه زندگی او به پایان رسیده. وقتی که امیرزاده اعلام کرد که با دختر حاکم ازدواج خواهد کرد، پری کوچولو هر چقدر سعی کرد، نتوانست خودش را خوشحال نشان بدهد
پری کوچولو چون به امیرزاده خیلی علاقه داشت، درمراسم عروسی او رقصید.
آن شب همگی بادبانها را به مقصد قلمرو حکمروایی امیرزاده برافراشتند و پری کوچولو می دانست که این آخرین شبی است که او زنده خواهد بود و هنگام سحر او به کف های دریا مبدل خواهد شد. وقتی که نیمه شب فرا رسید، تمام میهمانان کشتی به اتاق های خود بازگشتند، پری کوچولو بر روی عرشه کشتی منتظر ماند و برای طلوع نخستین اشعه های خورشید به افق چشم دوخته بود.
در همین هنگام خواهرانش را دید که از دریا بیرون آمدند. گیسوان بلند آنها کوتاه شده بود .
ما گیسوان خود را به جادوگر دریا داده ایم تا کاری کند که تو بتونی امشب نزد ما برگردی . تو باید قبل از طلوع آفتاب، این چاقو را برداری و امیرزاده را بکشی! تنها در این صورت قادر خواهی بود تا باز به پری دریائی تغییر شکل دهی!
پری کوچولو چاقو را از خواهرانش گرفت و آنها زیر امواج دریا ناپدید شدند .
او بالارفت تا به درب اتاق امیرزاده، جائی که او با عروس خوابیده بود رسید. اول به امیرزاده و بعد به چاقوی جادوگر نگاه کرد و او می دانست که لحظه ای دیگر خورشید بالا خواهد آمد و او خواهد مرد. او چاقو را بالای سر خود برد اما ناگهان برگشت و چاقو را به دریا پرت کرد و به درون آب شیرجه زد و فوراً بدنش به کفهای دریا مبدل گردید.
آفتاب آهسته هسته در آسمان شرق، پدیدار می شد و پری کوچولو احساس کرد که همراه امواج به روی هوا بلند شده است. دور تا دور او را حبابهای شفافی احاطه کرده بود و آوای صدای دلپذیری به گوش می رسید که می گفت:
من کجا آمده ام؟
پیش دختران هوا ، ما بادهای آرام امید را می گسترانیم. تو پری کوچولو با تمام وجودت در جستجوی نیکی بودی. به این خاطر به دختر هوا مبدل شده ای!
پری کوچولو بسیار خوشحال بود. او به طرف کشتی پرواز کرد. به نحوی که امیرزاده وعروسش متوجه نشدند، بوسه ای بر پیشانی عروس و لبخندی بر روی امیرزاده زد، سپس به میان ابرها بازگشت. صدای خنده و شادیش فضا را پر کرده بود.
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-02-2014، 01:16 PM)ℓιмιтℓєѕѕ نوشته: سلام داداش اگه اینو دارم میگم به خاطره خودته 90 درصد اونایی که فالو عمل کردن ناراضین و گفتن به بقیه پیشنهاد کنید متو عمل کنن...فالو حس جنسیم نداره
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%DA%A...7#pid29157

نقل قول:#پیام_ناشناس
سلام ببخشی اگه عمل فالو دوستان میگن حس ندارن خعلیا [خیلی از دوستان]، بعد عمل یعنی هیچ لذتی توی رابطه جنسی نمیبریم ؟!
--------------------
جواب بده:
بستگی داره ک عمل شمارو کی انجام بده و بدن شما چجوری جواب بده ولی بله متاسفانه در خیلیی از موارد حس برنگشته...
#امیرارسلان[ترنس اف تو ام]
https://t.me/trrans/19038

نقل قول:#پیام_ناشناس
خواستم یه سوال بپرسم و اون اینه که من نامزدم ترنس اف تو ام هستن و هنوز چنج نکرده و خودش میخواد برای عمل آخرش، عمل فالو پلاستی انجام بده، اما من خیلی شنیدم که بعد از انجام این عمل خیلی عذر میخوام موقع نزدیکی حسی ندارن و هیچ لذتی نمیبرن، خواستم بپرسم این درسته یا نه؟ چون اینجوری واقعا اون اذیت میشه و خودش هیچ لذتی نمیبره، واقعا ناراحت کنندست و من اینو نمیخوام
--------------------
جواب بده:‌
بله درسته.اکثر کسایی ک فالو پلاسی انجام دادن اون حس ‌و لذتی که میخاستن رو بهش نرسیدن و اونطوری که فکر میکردن نبوده.
#سامیار [ترنس اف تو ام]
https://t.me/trrans/19009

عوارض فالو پلاستی همراه با ترجمه فارسی متن انگلیسی
نقل قول:only 9% had erogenous sensitivity in their neopenis
ترجمه:
در نود و یک درصد (91%) از کسانی که اقدام به جراحی تغییر جنسیت کرده اند اندام تناسلی جدید فاقد حساسیت محرک احساسات جنسی می باشد [یعنی عضو تناسلی جدید فاقد هرگونه حسی است] به عبارت دیگر تنها نه درصد 9 % از کسانی که اقدام به جراحی تغییر جنسیت کردند گفتند که اندام تناسلی جدید دارای حس می باشد

[ منظور این نه درصد 9 % هم حس به مقدار بسیارکم آن است نه وجود حس طبیعی که ریشه در تصوّرات روانی آنها دارد نه تکنیک جراحی ]
+++++++++++
نقل قول:
Common complications ... chances of complications of the extended urethra were higher, averaging 55% ... Urinary retention (from stenosis or narrowing of the new urethra) ... (removal of the prosthesis without replacement).
ترجمه:

عوارض شایع ... به طور متوسط 55 درصد ( 55 % ) یعنی بیش از نیمی از این جراحی ها دچار عوارض در مجرای ادرار می گردند عوارضی مانند احتباس ادراري (حبس ادرار از تنگی یا باریک شدن مجرای خروجی مثانه جدید) ... (برداشتن پروتز اندام جدید جنسی بدون جایگزینی)
++++++++++

نقل قول:
and only 51% were able to perform satisfactorily during intercourse (defined as being able to penetrate their partner successfully without difficulty or pain).
ترجمه:
تنها 51 درصد ( 51 % ) این اشخاص پس از جراحی، قادر به عمل زناشوئی بدون درد و مشکل بودند
https://enacademic.com/dic.nsf/enwiki/242961

نقل قول:men when the penis is missing due to either congenital or acquired reasons, as well as in women with gender dysphoria
ترجمه:
فالوپلاستی یکی از مشکل ترین اعمال جراحی، در جراحی ترمیمی دستگاه تناسلی است در زمانی که آلت تناسلی مرد از بین رفته است به خاطر دلایل مادرزادی یا اکتسابی [طی حوادث] و همچنین در زنان مبتلا به بیقراری جنسیت [زنان ترانسکشوال که خواهان تغییر زن به مرد هستند]

Normal penis has some unique characteristics and restoring its psychosexual function in both the flaccid and erectile state, and the possibility of sexual intercourse with full erogenous sensations, is almost impossible.
ترجمه:
آلت تناسلی طبیعی مردانه دارای خصوصیات منحصر بفردی است [لذا برای زنانی است که خواهان تغییرجنسیت به مرد هستند] امکان بازگرداندن عملکرد روانی آن در دو حالت شل و راست شدن آلت تناسلی و مقاربت جنسی همراه با وجود حس کامل که محرّک احساسات جنسی باشد تقریباً محال است.
منبع متن انگلیسی
http://www.genitalsurgerybelgrade.com/ft...loplasty-2

نقل قول:Metoidioplasty or metaoidioplasty (informally called a meto or meta) is a female-to-male s.e.x reassignment surgery.
ترجمه فارسی:
متوئیدیوپلاستی, متودیوپلاستی یا متوایدوپلاستی (به انگلیسی: metoidioplasty) یا به اختصار متو یا متا یکی از روش‌های جراحی آلت تناسلی برای ترنس‌های مرد است.

++++++

The new neophallus ranges in size (average of 5.7 cm) and has the approximate girth of a human adult thumb.
ترجمه فارسی:
در روش جراحی متوپلاستی طول آلت تناسل.ی مردانه جدید برای ترنس های اف تو ام در ابعاد (میانگین 5/7 سانتی متر) و [قطر بسیار کمتر از اندازه طبیعی] با قطر به اندازه تقریبی انگشت شست بالغ انسان است. [بنابراین امکان دخول در زنا. شوئی وجود ندارد]

++++++

In a study of post-operative trans men,  The average neophallic length after was 5.7 cm (with a range 4–10 cm).
ترجمه فارسی:
یک مطالعه تحقیقاتی پس از مردانی که به این طریق جراحی کردند نشان داد... اندازه میانگین آلت تناسلی در این افراد ۵٫۷ سانتی‌متر بود (محدوده‌ای بین ۴ الی ۱۰ سانت) [بنابراین امکان دخول در زنا. شوئی وجود نداشته است]
https://en.wikipedia.org/wiki/Metoidioplasty
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(12-17-2019، 02:53 PM)امیلی نوشته: تینا جان . یکی از گرفتاری های مشترکی که من بین ترنس های ایران دیدم اینکه فکر میکنند قبل از عمل [جراحی تطبیق جنسیت] و بعد از عمل فرق میکنه . واقعاً هیچ فرقی نمیکنه . شاید عمل [جراحی] صورت و بدن دیدگاه مردم را به فرد عوض کنه ولی عمل پایین [اندام تنا. سلی] واقعاً چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ اتفاقاً بعضی ها که به ترنس ها علاقه مند میشند یکی از جاذبه ها براشون اینکه اون قسمت [اندام تنا. سلی] عمل نشده باشه . من خودم به شدت پشیمونم که اونجا را عمل کردم . به جز از بین رفتن حس جنسی و نتایج افتضاح هیچ چیز دیگه عمل کردن اون قسمت [اندام تنا. سلی] نداره . من به هیچکس توصبه نمیکنم که بزنه خودش را ناقص کنه
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%DA%8...#pid286267

(12-16-2019، 02:32 PM)امیلی نوشته: یک سری از مردهای گی(فاعل) دنبال دخترهای ترنس میفتند و حتی ممکنه بهشون علاقه مند بشند چون اصولا یک دختر ترنس را [یک ترنس ام تو اف را] دختر نمیبنند... در کل احتمال به خطا رفتن و به سرانجام نرسیدن رابطه برای یک ترنس بسیار بیشتره . اینکه باید مراقب بود . من به شخصه ترنسی را تا حالا ندیدم که تو رابطه عاقبت به خیر شده باشه . [هیچ ترنسی را تاکنون نشنیده ام و نمی شناسم که در روابط عاطفی خود، عاقبت به خیر شده باشد]
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%DA%8...#pid286262

(12-08-2019، 12:33 PM)امیلی نوشته: ... وقتی ترنزیشن دیر شروع بشه دردسر ها و پیامد های آن از قبیل خودکشی و افسردگی مزمن قطعاً مشکلاتش بیشتره ... و بزارید بر اساس تجربه بهتون بگم . جراحی [تطبیق جنسیت] به هیچ دردتون نمیخوره . من حتی تو کشورهای آزاد هم توصیه نمیکنم کسی بره جراحی [تغییر جنسیت] کنه و بزنه خودش را ناقص کنه ... خیلی از دختر های [طبیعی یعنی دخترهای مادرزادی] آلت به ظاهر مذکر دارند . قصه تمام .
[خیلی از دخترهایی که دختر سیس عادی هستند و DNA زنانه دارند ؛ به دلیل اینکه هرمافرودیت  Hermaphrodite هستند دارای هر دو اندام تنا. سلی مردانه و زنانه هستند ولی آلت تنا. سلی مردانه خود را نگه می دارند، بنابراین اگر کسی دختر است لازم نیست اندام تنا. سلی مردانه خود را قطع کند، همانطور که بسیاری از دخترهای طبیعی سیس اگر هرمافرودیت  Hermaphrodite باشند، یعنی بطور مادرزادی دارای هر دو اندام تنا. سلی مردانه و زنانه باشند، آلت تنا. سلی اضافی مردانه خود را نگه می دارند]
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...#pid286210

(12-18-2019، 04:09 PM)امیلی نوشته: خودتون را برای نظر و عقیده مردم ناقص نکنید . این عمل [جراحی تطبیق جنسیت] افتضاح میشه نتیجش . خود من عمل [جراحی تطبیق جنسیت] کردم و داغون شدم . اگر کسی ترنس رومنیتک باشه از یک ترنس دقیقا برای اون چیزی که هست خوشش میاد . من فکر نمیکنم چگونگی اونجا [اندام تنا. سلی] براش فرقی داشته باشه .
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%DA%8...#pid286283

نقل قول:ترنس رمانتیک چیست؟

ببینین ما دو نوع ترنس داریم:

1- ترنس سکشوال: ترنسی که عمل جراحی تغییرجنسیت میکنه‌.

2- ترنس جندر:گفته شده ترنسی ک عمل جراحی تغییرجنسیت نمیکنه و عجله ای برای عملش نداره و با جسمش کنار میاد.

کسی که گرایشش به ترنس سکشواله، استریت محسوب میشه(البته اگه پسر باشه و به اف تو ام گرایش داشته باشه گی و اگه دختر باشه و به ام تو اف گرایش داشته باشه هم.جنس.گرا زن هست.)‌

و کسی که گرایشش به ترنس جندر هست و اون رو با بدن کنونی خودش قبول داره ترنس رمانتیک میشه.

یعنی ما به کسی که به "ترنس جندر" گرایش دارن میگیم ترنس رمانتیک.
https://t.me/trrans/19374
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(05-10-2020، 11:33 AM)mahsa-pour نوشته: خود من اگر در کشور دیگه ای بودم با توجه به قوانین حمایتی که از ترنس ها داشتن شاید عمل اصلی را انجام نمیدادم و مثل خیلی از ترنس ها می تونستم با هویت واقعیم [بدون انجام دادن عمل جراحی اصلی] آرادانه زندگی کنم
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D8%A...#pid286363

++++++++++

(05-04-2020، 04:22 PM)mahsa-pour نوشته: دوستان اگه من فعلا نخوام عمل اصلی را انجام بدم و فقط بخوام عمل صورت انجام بدم ، اول باید برم دادگاه مجوز بگیرم؟
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...#pid286337
پاسخ }
سپاس شده توسط: