رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشانه های ترنسکشوال (ترنس) بودن
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اینجا میخوام نشانه های ترنس بودن رو براتون بگم هرچند من دکتر نیستم البته خودم ترنس هستم میتونم فقط راهنمایی کنم
مثلا وقتی تا قبل از تغییر خودتو تو اینه نگاه میکنی از خودت متنفر میشی دوست داری قیافت و هیکلت از نظر اندامی و از نظر همه چی مثل بقیه دخترا و پسرا باشه(یعنی اگه کسی جسمش پسره دوست دختر باشه ویا بلعکس)
وبعد هروقت بیرون میری حسرت میکشی از دختر و پسر های دیگه که چرا اینجوری به دنیا امدی
یا مثلا یک ترنس زن(پسر به دختر) دوست داره مادر بشه،ازدواج کنه،مانتو و شال یا چادر تو بیرون بپوشه و دوست داره مردم به عنوان دختر ببیننش و....
قبل عملش دل به کار و زندگی نمیتونه بده بدجور عذاب میکشه از اینکه اینجوری به دنیا امده و........
اینا همش مشخصات ترنس های کلاسیک یا مادرزاد هستند.
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
(04-26-2017، 05:23 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اینجا میخوام نشانه های ترنس بودن رو براتون بگم هرچند من دکتر نیستم اما میتونم فقط راهنمایی کنم
مثلا وقتی تا قبل از تغییر خودتو تو اینه نگاه میکنی از خودت متنفر میشی دوست داری قیافت و هیکلت از نظر اندامی و از نظر همه چی مثل بقیه دخترا و پسرا باشه(یعنی اگه کسی جسمش پسره دوست دختر باشه ویا بلعکس)
وبعد هروقت بیرون میری حسرت میکشی از دختر و پسر های دیگه که چرا اینجوری به دنیا امدی
یا مثلا یک ترنس زن(پسر به دختر) دوست داره مادر بشه،ازدواج کنه،مانتو و شال یا چادر تو بیرون بپوشه و دوست داره مردم به عنوان دختر ببیننش و....
قبل عملش دل به کار و زندگی نمیتونه بده بدجور عذاب میکشه از اینکه اینجوری به دنیا امده و........

خیلی ممنون پس فکر کنم من صد در صد یه ترنس کلاسیکم اما خب نمیتونم بگم از اول اولش همینطوری بودم بعد ها شدت پیدا کرد این احساسات
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، sepehram
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام اقا کیان
بله اگه اینطوری باشه ترنس کلاسیک هستیت و باید عمل کنید
اینم بگم گرایشات ترنس ها مثلا یک ترنس مرد به دختراست ویا ترنس های زن به مرداست مثلا خوده من گرایشم به شدت به مرداست اینو وقتی جلو میری بیشتر میفهمی تا زمانی که عمل کنی
ترنس های کلاسیک وقتی میشنوند عمل هست دیوونه عمل میشند یعنی حتی از جان خودت میگذری تا عمل کنی
رفتار و سکناتت به شدت برعکس جسمت هست
من یک چیزی رو بگم برای ترنس های کلاسیک مثل دوجنسه ها حساب میکنند یعنی با عمل واقعیت جنسی ما باید آشکار بشه..
بذار مردم
پاسخ }
سپاس شده توسط: sepehram ، الناز2
(04-26-2017، 05:49 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام اقا کیان
اینم بگم گرایشات ترنس ها مثلا یک ترنس مرد به دختراست ویا ترنس های زن به مرداست مثلا خوده من گرایشم به شدت به مرداست اینو وقتی جلو میری بیشتر میفهمی تا زمانی که عمل کنی
ترنس های کلاسیک وقتی میشنوند عمل هست دیوونه عمل میشند یعنی حتی از جان خودت میگذری تا عمل کنی
من یک چیزی رو بگم برای ترنس های کلاسیک مثل دوجنسه ها حساب میکنند یعنی با عمل واقعیت جنسی ما باید آشکار بشه..
خب بله گرایشات منم از اول اولشه به دختر خانوما بوده و وقتی شنیدم میشه عمل کنم نزدیک بود پرواز کنم از خوشحالی ولی نمیدونم چرا یکی دو تا از دکترا معتقدن من با رفتار درمانی و اینا خوب میشم ولی من زیر بار نرفتم
اما من چن سال پیش اینطوری نبودم یعنی اصلا به خودم اهمیت نمیدادم و هیچ حسی در مورد جنسسیتم نداشتم چون اصلا بهش فکر نمیکردم نمیدونم شاید هم من ترنس کلاسیک نباشم
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa
(04-26-2017، 05:55 PM)کیان.ن نوشته:
(04-26-2017، 05:49 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام اقا کیان
خب بله گرایشات منم از اول اولشه به دختر خانوما بوده و وقتی شنیدم میشه عمل کنم نزدیک بود پرواز کنم از خوشحالی ولی نمیدونم چرا یکی دو تا از دکترا معتقدن من با رفتار درمانی و اینا خوب میشم ولی من زیر بار نرفتم
اما من چن سال پیش اینطوری نبودم یعنی اصلا به خودم اهمیت نمیدادم و هیچ حسی در مورد جنسسیتم نداشتم چون اصلا بهش فکر نمیکردم نمیدونم شاید هم من ترنس کلاسیک نباشم
دکترا کارشون همینه که پس بزنند
اقا کیان منظور شما بعد بلوغ هست؟ اگر بعد بلوغ باشه که منم اینطوری شدم یعنی از16سالگی خیلی اذیت شدم که بیشتر متوجه شدم دختر هستم قبلشم اینطوری بودم اما نه مثل بعد بلوغ بخاطره همین بلوغ هست که اینطوری میشه آدم یعنی بیشتر اذیت میشی....
بذار مردم
پاسخ }
سپاس شده توسط: sepehram
آجی الیسا 
من از بچگی با پسرا بازی میکردم از ۶سالگی تا سومه راهنمایی اما دیگه خانوادم نذاشتن گفتن دیگه بزرگ شدی نباید با پسرا بازی کنی باید خانوم بشی Sleepy 
اما یادمه تا۱۳،۱۴سالگی به جنسیتم فک نمیکردم میدونی فک میکردم من در اصل ی پسرم و تو تفکراته کودکانه و پسرانه خودم بودم.
بخاطره همین خانوادم چیزی نمیدونستن فقط فک میکردن من یه دختره لوس نیستم ازواناییم که خیلی خشنو عصبینو با پسرا رقابتم میکنن.
اماخب من درمورد جنسیتم اصلن فک نمیکردم و تا اوله دبیرستانم نمیدونسم ترنس چی هست!!!!!
سوم راهنمایی بودم ک اولین بار شنیدم مایکل جکسون تغیر جنسیت داده پیشه خودم گفتم واای این دس بردن تو کاره خداس لابد دوجنسس دیگه یا شایدم بابا خارجیا انقده پولدارنو خوشحال خوشی زده زیر دلش.بخاطره همین ۳سال فک میکردن هم جنسبازم...اما نبووووووودم Dodgy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy
و خلاصه فهمیدم ترنسم ......
من از بچگی به پسرا حسودیم میشد به قدرتشون به زور گفتنشون به دخترا به قدشون و بعدها که بزرگ شدم از اینکه الت جنسیشونم یه طوریه که میتونن چنتا زن بگیرنو مثل زنا نیسن کع دیگه......داغون بودم.از مردا ازینکه کسی مثله دخترا بهم محبت کنه متنفرررررر بوووودم.و........
ببخشید خیلی طولانی شد
ابجی الیسا من فک نمیکنم ترنسه کلاسیک باشم چیزی غیر این نیست؟
بنام خدایی که همیشه درهمین حوالی هاست،
فریادی ازعمق جان بزن، قطعا اجابت خواهی شد 4f290d

پاسخ }
من تا 13 سالگی هیچ فکری درمورد جنسیتم نداشتم در حقیقت فکر میکردم که وقتی انسان به بلوغ برسه به جنسیت خودش میرسه که خب اشتباه فکر میکردم از سن 13 سالگی مشکلاتم در این زمینه بیشتر شد من همیشه فرد اجتماعی و خونگرمی در اجتماع بودم و هستم ولی در یک بازه ی  زمانی بشدت تفاوت کردم از این که نمیتونستم پسر باشم و بعضی از ویژگی های اونها رو نداشتم عصبانی بودم بشدت فرد خشنی شده بودم خیلی دعوا هم کردم و جالب اینجاست که عموما کسی هم فکر نمیکرد که من جسمم دختر باشه...2  سال پیش بود که برای اولین بار بعد از سال ها به ایران اومدم مدتی رو توی ایران بودم و بعد دوباره برگشتم اما مارچ سال پیش برای زندگی به ایران برگشتم و مشکلاتم چند برابر شد مدرسه ی دخترونه نوع حجاب و لباس در مکان های عمومی و خیلی چیزهای دیگه
من تمام مشکلم با بدن خودمه و گرایش خاصی به هیچ یک از زن یا مرد ندارم در وافع شخصیت من به شکلی هست که علاقه یی به برقراری رابطه با جنسی ندارم

ولی فکر نمیکنم که ترنس کلاسیک باشم  اما از ترنس بودنم مطمعن هستم
keep going and never give up
پاسخ }
من وقتی بچه بودم همه جور اسباب بازی داشتم یعنی هم عروسک هم ماشین هم حیواناتو اینجور چیزا اما اکثر زمانمو تو کوچه و توپ بازی و خاک بازیو اینا میگذروندم‌.حتی یه پسره تو کوچه بود که منو مسخره میکرد میگفت دختر خانم بقیه فکرمیکردن من پسرم اما وقتی اون گفت شنیده من اسم دخترونه دارم همه فهمیدن من دخترم و این باعث شد بدجور باهاش درگیر بشم ....
وقتی که وارد مدرسه شدم همون اول ابتدایی دلم میخواست مثل یه منجی به دخترای مدرسه کمک کنم.مدرسمون دو شیفت داشت .یکی دخترا و اون یکی پسرا.
ی روز اخر وقت متوجه شدم چند تا پسر دارن جدول الفبای کلاس مارو پاره میکنن چنان حمله کردم بهشون چنان زدمشون که انضباطم حسابی کم شد.
وقتی بزرگتر شدم کلاس چهارم پنجم فهمیدم با همه بچه ها فرق میکنم.اونا اروم تر بودن و تمیز بودن اما من میافتادم تو گل برام مهم نبود لباسمو بشورم یا ن...با دستای پفکی کتابامو باز میکردم
خلاصه یکی از بچه های سرویس از دستم کلافه شده بود جلو همه بهم گفت:تو خیلی کثیفی چندددددش خخخخخخخ
اما من عین خیالمم نبود.
تو مدرسه زنگای تفریح بازیای پسرونه مثل فوتبال و دزد و پلیس راه مینداختم یه عده میومدن باهم میرفتیم بلزی حتی بعصی وقتا مردم ازاری میکردیم دخترای لوسو میترسوندیم رو سرشون اب میریختیم غذاشونو میدزدیدیم از این کارا....^_^
بهم فهموند مرد شدن هیچ ربطی به سیگار نداره...

پاسخ }
همه اینا خوب بود تا زمانی که من دوران بدبختیم شروع شد.
یه روز پدرم بهم گفت دخترم تو دیگه بزرگ شدی زشته بدون روسری بری بیرون از این به بعد باید حجابتو رعایت کنی.خدا میدونه که انقد مقاومت کردم دربار حجاب که کتک خوردم از پدرم اما اخر مجبور شدم روسری بزارم.
از وقتی روسری گذاشتم افسردگی گرفتم.وارد مدرسه راهنمایی که شدم خیلی گوشه گیر شده بودم به خاطر بلوغ جسمی لعنتیم که حالم از سینه هام و عادت ماهانه به هم میخورد.
تو این هیروبیر عاشق شدم.
ی دختر هم سرویسی و هم مدرسه ایمون که خیلی ظریف و خوشگل بود.
اما میترسیدم بهش بگم دوسش دارم چون میدونستم ضایع میشم که البته چند سال بعد گفتمو ضایع هم شدم.
بهم فهموند مرد شدن هیچ ربطی به سیگار نداره...

پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، winges girl
(04-26-2017، 05:23 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اینجا میخوام نشانه های ترنس بودن رو براتون بگم هرچند من دکتر نیستم البته خودم ترنس هستم میتونم فقط راهنمایی کنم
سلام من دقیقا تمام این مشکلاتیو میگین دارم انقد بالاس مشکلم که رسیدم به افسردگی نمیخوام برم بیرون پسرا ببینم که اونا دارن زندگیشون میکنن و من معلوم نی چیم حتی از عروسیا متنفرم چون همش میگم اگه من مرد بودم ازدواج میکردم شوهر خوبی میشدم ولی حالا هیچم نمیتونم کاری کنم وقتی فکر میکنم نتونم پولم جور کنم یا نتونم تغییر کنم به شدت میفتم به فکر خودکشی گرایشمم به جنس خاص به حدیه که موندنم تو مدرسه دخترونه ازارم میده چون حس میکنم علاقه مند میشم ولی نمیتونم هیچکاری کنم تو زندگیم این روزا برام روزا سختی شده دوران کنکورم و افسردگیم حس میکنم من یک ترنسم ولی تو دنیا اینجا بهم میگن ن ترنس نیسی نباید ترنس باشی بدبخت میشی و تو دنیا خودمونم میگن تو ادم نیسی و تنهام ! پس چیم  Exclamation
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، adrian 11 ، هامی ، arax ، راحیل ، Mohammad Mnnn ، Shahideh