رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشست آشنایی با هیات مدیره جدیده انجمن GID
یکی از بزرگترین اقدامات مرحوم ملک آرا تاسیس یک سازمان مردم نهاد یا همان NGO برای تراجنسی های ایرانی بود.
این مجموعه اولین و تنها مجموعه برای تراجنسی های ایرانی بود که خاتون ایده پرداز و مغز متفکر آن بود.
پس از فوت مرحوم خاتون و پراکنده شدن هیات مدیره قبلی این انجمن تا مرز انحلال پیش رفت اما با پیگیری های برخی دوستان این انجمن مجدد احیا شد و با هیات مدیره جدید فعالیت خود را شروع کرده است

اکنون هیات مدیریه جدید برای ارتباط و آشنایی با تراجنسی ها و تعامل برای رسیدن به اهداف انجمن یک نشست هم اندیشی در دفتر خود ترتیب داده است.
این انجمن در وبسایت خود هدف از این نشست هم اندیشی را اینگونه بیان می کند
  • معرفی اعضای هیئت مدیره
  • معرفی اهداف و برنامه های آینده ی انجمن
  • نظرخواهی و نیازسنجی از شرکت کنندگان در این هم اندیشی جهت برنامه ریزی برنامه های آتی انجمن
  • عضوگیری از افراد شرکت کننده ای که تمایل به عضویت دارند
  • پاسخ به پرسش های افراد شرکت کننده توسط اعضای هیئت مدیره
این نشست در تاریخ ۵ خرداد و در دفتر این مرکز به آدرس: “تهران، میدان خراسان، خیابان خاوران، ایستگاه مخبر، خیابان شهید اعظم نظامی” پلاک ۱۰ برگزار می گردد

برای شرکت در این نشست کافی است تا یک ایمیل به آدرس gid.organization@gmail.com ارسال کرده و برای حضور در این نشست آمادگی خود را اعلام کنید

به روز رسانی: این انجمن در ایمیلی به محتا خبر از لغو این نشست داد. متن این ایمیل به شرح زیر است:

نقل قول:
به اطلاع تمامی دوستان تراجنسی می رساند نشست هم اندیشی روز سه شنبه پنج خرداد ساعت ۱۵ تا ۱۷ به میزبانی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی به دلایل پاره ای از مشکلات پیش آمده، از طرف این انجمن لغو گردیده است پیشاپیش از عدم امکان برگزاری این نشست از همه ی دوستان عذرخواهی می نماییم
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
}
سلام
ممنون از اطلاع رسانیتونSmile
شرح ایمیلی که ارسال میکنیم چی باید باشه محتاخانوم؟
}
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، Mahtaa ، علیرضا ، Mahsa-B ، کیوان ، nazi ، حنانه ، رها ، R£ZÂ
سلام شهاب عزیز. چیز خاصی نیست فقط اینکه مثلا من شهاب ترنس اف تو ام درخواست شرکت در این نشست رو دارم. همین یا چیزی شبیه این
}
سلام محتا خانوم...
تو شرایط عضویت خوندم که نیاز به مجوز هست برای افراد تراجنسی.
تکلیف ترنسایی ک مجوز ندارند چی میشه؟
[عکس: 0oul_17883188_421276131578310_2386602275712794624_n.jpg]
}
سلام امیر جان. اون شرایط عضویت در خود انجمن هست. برای شرکت در این نشست نیازی به مجوز یا چیز دیگری نیست
عضویت در انجمن بحث جداگانه ای هست
}
من ارسال کردم بهشون . باید منتظره جواب باشم ؟؟؟؟؟
محتا جان با چه نوع پوششی بریم؟ من نمیتونم با فرم و لباس زنانه برم فعلا . 

وی من خیلی هیجان زده ام ...خیلی سوال دارم که میخوام بپرسم . 
[عکس: x200-q90.jpg]
}
سلام اهو جان
نه جواب خاصی ارسال نمیشه فقط میخوان ببیند چند نفر میان که امادگی داشته باشند.
هیچ اجباری در پوشش نیست. با هر پوششی که احساس راحتی میکنید بیاین
}
سلام محتا جان. غیر ترنس ها هم میتونن توی نشست حضور داشته باشند؟
بهتر است شمع کوچکی روشن کنی
تا اینکه
تاریکی را نفرین کنی
"ضرب المثل چینی"
}
سلام. 
تشخیص این موضوع با هیات مدیره انجمن هست و من بی اطلاع هستم
}
محتا جان شما هم قراره تحت نظر این انجمن کار کنید یا اینکه بحث سایت کاملاً جداست؟
}