نظرسنجی: نظرتون درمورد عملکرد مدیر بخش خبری تا الان چطوره
عالی بوده
خوب بوده
ضعیف بوده
بد بوده
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی درمورد فعالیت مدیر بخش خبری
دوستان عزیزم میخواستم نظرتون رو در مورد اینکه از وقتی که مدیر بخش خبری شدم تونستم مطالب مفیدی بزارم براتون یا نه رو بدونم.
بعد درخواست دیگه ای که ازتون دارم اینه که هر انتقاد یا پیشنهاد خاصی برای بهتر شدن روند خبر رسانی من دارین بگین.
خیلی انتقاد ها و پیشنهاد هاتون میتونه برام سازنده باشه پس خواهش میکنم بدون هیچ رودربایستی انتقاد یا پیشنهاداتون رو بهم بگید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet ، Delaram ، Delsaa ، marjan_d ، ѕвезда ، nik ، KING ، Melody ، arianats
واقعا انتقاد هاتون و پیشنهاد هاتون خیلی سازنده بود:cc5bcf:
یعنی واقعا هیچکسی هیچ انتقاد یا پیشنهادی نداره172
پاسخ }
سپاس شده توسط: marjan_d ، nik ، Delsaa ، Melody
خانم مدیر کارت خوبه . من انتقاد ندارم ولی پیشنهاد دارم.
چون نوشتی رشته تحصیلیت انگلیسیه اگه برات مقدوره از سایت های اصلی مطلب بذاری. مطالبی رو که میزاری بعضی هاشو قبلن دیدم. البته خوبه که اینجا راحتتر میشه بهش دسترسی داشت.
باید یه مقدار بیشتر وقت بذاری و دنبال مطالب جدید و بروز باشی.
از زحماتت و وقتی که میذاری سپاسگزارم

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، marjan_d ، Delsaa ، Melody
مانی عزیز ممنون از پیشنهادت راستش من پست ها رو میخونم همه رو بعد قرار میدم چون باید از یه سری چیزها مطمئن بشم
درمورد حذف کردن هم ایده خوبیه ولی خوب بعضی از موضوعات امکان حذف ندارن چون موضوع بهم میریزه
ممنون عزیزم81
پاسخ }
سپاس شده توسط: marjan_d ، nik ، رها ، Delsaa ، مانی
تو این مدت کم که خیلی هم خوب بوده عزیزم اگه  بتونی خبرهای خارجی رو بیشتر کنی عالی میشه
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، nik ، Mighty
دوستان عزيز لطفا نظر پيشنهاد انتقادتون رو نسبت به كاركرد من بگين
ممنون ميشم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، آرمینا ، arianats
راضیییم ازت  117 (2)
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Shayan13
(06-26-2017، 04:17 PM)deldadeh نوشته: دوستان عزيز لطفا نظر پيشنهاد انتقادتون رو نسبت به كاركرد من بگين
ممنون ميشم

بهترینی ماری جونم 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Mighty
(06-26-2017، 04:17 PM)deldadeh نوشته: دوستان عزيز لطفا نظر پيشنهاد انتقادتون رو نسبت به كاركرد من بگين
ممنون ميشم

دلداده عزیزم خواهر گلم

من مدت زیادی نیست که عضو انجمن محتا شدم و اطلاع زیادی از تمام بخش های خبری ندارم
فقط همین قدر بگم که در همین مدت کوتاه خیلی به من کمک و راهنمایی کردی و من راضی ام ازت
امیدوارم یه روز بتونم این خوبی ها و مهربونی هاتو جبران کنم...

من همه خواهر و برادرانم رو در این انجمن (محتـــا) دوس دارم و همیشه براتون دعای خیر میکنم
 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Mighty