رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد آثار(فیلم و موسیقی)با موضوع ترنس سکشوالیسم
یه نکته دیگه ای هم درباره فیلم مخصوصا پایانش بنظرم خوب نبود،اولا اصلا هیچ اشاره به روند مجوز و جراحی و اینکه کلا تو ایران هم تغییرجنسیت شدنیه بطور مستقیم نکرد و فقط اشاراتشو به آلمان دیدیم،شاید بهتر بود که حداقل یه اشاره ای میکرد که تو ایران هم میشه این روند رو پیش برد و دوم هم پایان فیلم!متوجه شدم که کلا فیلم نمیخواست "به خوبی و خوشی تموم شدن"باشه،ولی واقعا منتظر بودم که پدر داغ دیده اخرش یه ذره پسرشو درک کنه که یخورده جنبه الگویی برای بیننده ها پیدا کنه،اما اینطور نبود و یه جورایی بنظرم میخواست بگه جدی بگیرید و تا بچتون کمی کارایی برخلاف جسمش انجام داد سریع مشکوک نشید که ترنسه و این چیز خوبی نیست!
برای اثر بعدی پیشنهاد من فیلم boy meets girl هست که باز اثر جالبیه81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، KING ، شاهد ، حنانه ، binamegharib
(11-22-2015، 03:42 PM)Shadi نوشته: شاید بهتر بود که حداقل یه اشاره ای میکرد که تو ایران هم میشه این روند رو پیش برد 

اون خانومه اسمش یادم نیست ! به ادی گفت خب بمون مگه توی ایران نمیشه ؟ ادی گفت چرا اتفاقا توی ایران قانونیه و میشه ولی من وضعیتم به خاطر خونوادم جوری نیست که بتونم اینجا بمونم ! 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahroo ، Farhad ، شاهد ، حنانه ، مصطفی ، binamegharib
اتفاقا همین دو هفته پیش دانشگامون این فیلمو اکران کرد بعدشم با کارگردان و یکی از مسئولین مددکاری ک با ترنسا خیلی ارتباط داره (خانم یعقوب) نشست گذاشتن
عکس العملای دانشجوها خیلی جالب بود
اولا ب رفتارای ادی میخندیدن براشون مسخره بود
ولی آخراش جو سنگین شد یکم رفته بودن تو فکر
بعد برنامه باهاشون ک حرف میزدم ترنسو انقدی نفهمیده بودن ولی راجب این موضوع کنجکاو شده بودن البته ب نظر نمیرسید انقدی باشه ک برن پیشو بگیرن و تحقیق کنن
نظر خودم اینه ک هیج جای فیلم بیننده مطمئن نمیشه ک ادی راه دیگ ای نداشت. کاش ادی از یه خانواده متوسط رو ب پایین انتخاب میشد ک تماشاگر بفهمه تصمیم ادی از شکم سیری و بی دردی نیست(مصداق این مثل ک گشنگی نکشیدی ترنس بودن یادت بره...). بهتر بود مشکلات ترنس ها و سختی هایی ک میکشیدن نشون داده میشد اینجوری هم اظطرار یک ترنس فهمیده میشد هم این گره ها فیلم رو جذابتر میکرد
درکل فیلم کلی ای بود؛ درحد تیتر روزنامه

Give me another chance
I wana grow up once again
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahroo ، binamegharib ، حنانه ، KING ، Farhad ، شاهد
روی هم رفته فیلم خوبی بود . . .
منم با نظر مصطفی موافقم کاش ادی از قشر پایین یا متوسط جامعه بود اونجوری بهتر بود . . .
اینجوری مشکلات ی ترنسو بیشتر نشون میداد .کاش ی نفر ی فیلم جامع تر بیرون میداد !!!
تا الان هر مستند یا آهنگ و فیمی که دیدم خیلی کلی اشاره کرده و به نظرم زیاد سودی نداره
[عکس: drds_1879_342848205832109_1672135909_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahroo ، حنانه ، مصطفی ، KING ، Farhad ، شاهد
منم فکر میکنم بهتر بود ادی از طبقه مالی و اجتماعی که اکثریت ترنسا هستند، میبود.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، مصطفی ، حنانه ، binamegharib ، KING
این فیلم و دیدم جالب بود به قول دوستان کلی بود وادی از یک خانواده ی پولدار که به راحتی از ایران خارج شد فیلم و فوری جمع وجورش کردن در کل بد نبود.
هو یا علی مدد
پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، مصطفی ، binamegharib ، KING
در حده اینکه توجامعه بدونن ترنس و تغییر جنسیتی هست خوب بود بازی شایسته ایرانی هم عالی بود 
اما بازم جای شکرش باقی بود که یه فیلم درمورد ترنسها ساخته شد
بیزارم از مساله ای که تنها راه حلش گذر زمان است.....
پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، KING ، مصطفی ، حنانه ، binamegharib